Що потрібно для усунення існуючих проблем в процесі виготовлення пива?

Що потрібно для усунення існуючих проблем в процесі виготовлення пива?

Виготовлення пива являє собою досить серйозне завдання, оскільки для виробництва якісного напою необхідно дотримуватися певних норм і рекомендації мікроклімату в зонах роботи обладнання та зберігання. Мікроклімат у виробничому приміщенні є невід'ємним фактором впливу на якість будь-якого продукту, що виготовляється. Оскільки некоренное підтримання мікроклімату в приміщенні призводить до погіршення якості пива і нестабільної роботи всього обладнання. При цьому, на сьогоднішній день, не всі підприємці знають, як істотно заощадити великі гроші на нормалізації мікроклімату в приміщенні, саме про це і піде мова в сьогоднішній статті. Зараз ми поговоримо про те, що ж саме впливає на якість виготовленого продукту, а саме пива, дізнаємося про те, як самостійно усунути потенційну поява конденсату, грибка, плісняви у виробничому приміщенні і отримаємо більше корисної інформації за змістом пива в місцях зберігання без погіршення якості.

Отже, на всі перераховані вище потенційні проблеми впливає саме підвищений рівень вологості повітря в будь-якому виробництві, оскільки саме вологість стає великою проблемою при роботі обладнання та виготовлення пива.

Як визначити підвищений рівень вологості при виготовленні пива?

На будь-якому пивоварному виробництві величезний ризик надлишку вологості проявляється в таких зонах, як:

1. кип'ятіння пивного сусла з хмелем;

2. охолодження / аерації та фільтрації сусла;

3. бродильно-лагерного цеху;

4. розливного цеху;

5. зберігання сухих гігроскопічних інгредієнтів (гранульований хміль і солод - зволожуючись, від 3-4 до 5-6% і втрачає крихкість);

При цьому, підвищений рівень вологи в приміщенні дуже добре себе проявляє при наявності таких факторів, а саме:

1. Наявність конденсату на всіх поверхнях обладнання, стінах і стелях. Зазначимо, що конденсат з'являється з-за надлишку вологого повітря у приміщенні, який не може вийти через вентиляційну систему і просто накопичується на поверхнях всього приміщенні у вигляді конденсату. При цьому, сам конденсат являє собою дуже серйозну проблему, оскільки саме через нього, вологість в приміщенні залишається на тривалий термін і починає утворювати цвіль, а слідом і грибок.

2. Некоректна робота всього електронного обладнання. Саме при наявності підвищеної вологості у виробничому приміщенні, обладнання має властивість працювати нестабільно. Все тому, що надлишкова волога в приміщенні проникає не тільки на всі поверхні обладнання, але і в частині електросистем, через що з'являється величезний ризик пошкодження дорогих пристроїв.

3. При наявності підвищеної вологи на виробництві може спостерігатися періодична аварійна зупинка всіх виробничих ліній, а застій під час роботи завжди призводить до збитків, навіть у випадках, коли обладнання не потребує ремонту.

4. Поява цвілі і грибка в місцях зберігання продукту і на виробництва в цілому. Цвіль і грибок являє собою серйозну проблему при виготовленні пива, оскільки в таких умовах продукти зберігати вкрай протипоказано. При цьому, грибок має властивість виділяти небезпечні для здоров'я людини речовини, з-за чого, за наявності такого грибка кожен співробітник може відправитися на лікарняний через отримання серйозного алергічного захворювання.

5.  У місцях упаковки і зберігання пива, проблеми з-за підвищеної вологи можуть виникнути у фасувальників, які насилу зможуть упаковувати товар або клеїти етикетки. В таких умовах етикетки і наклейки будуть постійно сповзати.

6. Все обладнання, яке працює в умовах підвищеного рівня вологості повітря, має властивість швидко зношуватися, що значно скорочує термін служби дорогих пристроїв на декілька років і більше.

Таким чином, щоб уникнути подібних потенційних проблем, необхідно нормалізувати підвищений рівень вологості повітря в кожному з приміщень підприємства, а зробити це можна з використанням виробничого, роторного осушувача повітря адсорбційного типу популярної компанії в Європі Desiccant Technologies Group. Варто також відзначити, що багато знамениті пивоварні України також відзначають ефективне використання осушувачів повітря протягом декількох років.

Чому слід вибирати саме осушувач повітря компанії Desiccant Technologies Group?

Завдяки використанню адсорбційних осушувачів повітря роторного типу, кожне підприємство може досягти наступних результатів, а саме:

1. Покращення якість продукту за рахунок високої ефективної роботи осушувачів повітря при низькому енергоспоживанні. Варто відзначити, що витрачений енергоспоживання можна зменшити в два з половиною рази при використанні даних пристроїв, в той час, як ваші конкуренти будуть використовувати аналоги осушувача повітря, а витрати на електроенергію у них не зменшуватися.

2. Осушувач повітря здатний виконувати свою роботу безперервно при навіть найнижчих температурах.

3. Простота монтажу та експлуатації пристрій дозволить встановити його в абсолютно будь-якому місці у виробничому приміщенні і налаштувати його відповідним чином для досягнення певного рівня вологості повітря.

4. Автономність. Розробники компанії Desiccant Technologies Group подбали про те, щоб їх прилад повністю автономний і не потребував в подальшому обслуговуванні. Тепер, досить провести кілька коригувань в налаштуваннях, запустити осушувач і не турбуватися про його роботу впродовж декількох тижнів і місяців.

5. Корпус осушувача виготовлений зі спеціального корозійно-стійкого матеріалу, який не дозволить отримати будь-які пошкодження із зовнішнього середовища.

Desiccant Technologies Group - є провідною компанією в Європі з виробництва осушувачів повітря починаючи з 2003 року. Більш того, щорічно, розробники представляють новітні моделі з поліпшеними або абсолютно інноваційними технологіями осушення повітря, які дозволяють скоротити витрати на виробництвах.

Варто також відзначити, що при використанні даного осушувача повітря під час виготовлення пива, можна досягти відмінних результатів нормалізації мікроклімату в приміщенні. Наприклад, в місцях зберігання солоду температура повітря буде становити не більше +20С, що багато в чому є відмінним результатом при відносній вологості RH<40%. 

У тому випадку, якщо ви вирішили придбати якісний виробничий осушувач повітря надійного іноземного виробника, то негайно переходьте на сторінки нашого сайту, де ви зможете самостійно замовити пристрій за найвигіднішими цінами в Україні.

1056
 Viber Telegram