РЕГУЛЮВАННЯ ВОЛОГОСТІ НА ГАЗОРОЗПОДІЛЬНИХ СТАНЦІЯХ

РЕГУЛЮВАННЯ ВОЛОГОСТІ НА ГАЗОРОЗПОДІЛЬНИХ СТАНЦІЯХ

На газорозподільних станціях (ГРС) тиск стисненого газу знижується до того рівня, коли його можна подавати в місцеву газову мережу. З-за чого, трубопровід починає різко остигати, а точка роси повітря стає стабільним протягом року. Саме з-за цього, на станції підвищується рівень вологості повітря, отже, утворюється конденсат, який може дуже негативно вплинути на здоров'я людини та на навколишні предмети в цілому. Для того, щоб стабілізувати вологу повітря, багато фахівці встановлюють спеціальні осушувачі повітря поза вибухонебезпечною зоні, що багато в чому запобігає появі небажаних проблем з контракцией будівлі та електрообладнання.

Варто також зазначити, що усунення наслідків підвищеного рівня вологості повітря досить дорого коштує, тому фахівцям простіше запобігти появі і поширенню бактерій в результаті підвищеної вологості в приміщенні. Більш того, конденсат дуже негативно впливає на провідні матеріали та металоконструкції на станції, наприклад, починається корозія металевих труб, сходів. На жаль і великим побоюванню фахівців, також страждає електропроводка, яка може спровокувати появу збоїв в роботі керуючої електроніки. Відновити всю електроніку на станції являє собою дуже дороге заняття. Визначити підвищений рівень вологості повітря в приміщенні досить легко, наприклад, Ви починаєте відчувати втому і головний біль, коли перебуваєте у приміщенні з підвищеним рівнем вологості повітря чи відчуваєте постійну слабкість організму в цілому, то, швидше за все, це ознаки підвищеної вологи. Також, Ви можете виявити грибок або цвіль в приміщенні, де терміново необхідно поставити осушувач повітря. Таким чином, щоб уникнути неприємних наслідків підвищеного рівня вологості повітря на тій же станції, необхідно придбати якісний і надійний осушувач повітря. А зробити Ви це можете на сторінках нашого інтернет-магазину, де досвідчені фахівці з багаторічним стажем допоможуть Вам придбати надійні осушувачі повітря професійного рівня іноземного виробника за найвигіднішими цінами в Україні.


РІШЕННЯ: ОСУШУВАЧІ З РЕЖИМОМ РЕЦИРКУЛЯЦІЇ АБО ВЕНТИЛЯЦІЇ З ЗОВНІШНІМ ТИПОМ УСТАНОВКИ


На жаль чи на щастя, на сьогоднішній день не існує спеціальних осушувачів повітря для вибухонебезпечних зон, тому багато ГРС намагаються встановлювати осушувачі поза потенційно небезпечних територій. При цьому, варто виділити два можливих і ефективних режимів роботи осушувача, а саме:

• Осушення відбувається в режимі нейтрального тиску, а саме рециркуляції. Такий пристрій працює з контрольним обладнанням – детектором газу. Такі пристосування найчастіше застосовують із-за невеликих витрат електроенергії.

• Осушення відбувається в режимі надлишкового тиску, - вентиляції. В даному випадку, споживається електроенергії більше, ніж в попередньому варіанті, але при цьому приміщення станції знаходиться в постійному потоці свіжого повітря, що забезпечує роботу осушувача повітря в безперервному режимі.

В основному, для якісного і зручного осушення повітря на ГРС фахівці найчастіше використовують спеціальні мобільні осушувачі повітря серії TTR (D). Завдяки зручному і простому у використанні дисплею, налаштувати пристрій досить просто, а завдяки мобільності та багатофункціональності агрегату, осушення повітря можна застосовувати в обох перерахованих вище випадках. Варто звернути Вашу увагу на те, що моделі осушувачів повітря TTR 400 (D) і TTR 500 (D), проводять свою роботу з двома автономними повітряними потоками і окремими вентиляторами. Дана технологія дуже корисна тим, що забезпечує можливість виробляти рециркуляцію в приміщенні тому її найчастіше застосовують в ГРС. Таким чином, застосовуючи осушувачі повітря TTR 400 (D) і TTR 500 (D), Ви забезпечуєте постійну нормалізацію рівня вологості повітря на станції.

1041
 Viber Telegram