Промисловий осушувач повітря. Властивості, застосування?

Промисловий осушувач повітря. Властивості, застосування?

ПОТРЕБА В ОСУШЕННІ

На великих об'єктах потреба в осушенні повітря з'являється з трьох причин:

 1. Матеріал, з яким працюють на об'єкті, виділяє речовини, які негативно впливають на середу в приміщенні. Це може бути, як і пил, пар, хімічні речовини і т.д .: всі вони призводять до забруднення, і, згодом, до підвищення вологості.
 2. Сам продукт вимагає підтримки гарячих температур, або ж через роботу з матеріалами виділяється велика кількість гарячих утворень. Такі приміщення називають гарячим цехом. Як відомо, високі температури призводять до рясного виділення вологи, що утворює духоту, спертості, наявність конденсату в високому еквіваленті, та й просто повітря в приміщенні стає занадто вологий.
 3. Матеріал вимагає підтримки специфічного середовища, наприклад, тієї ж високої температури, або ж регулярно відбувається обробка парою, водою. При таких вимогах до продукту, волога скаче особливо високо.

  Для сфери промисловості вищеописані пункти є абсолютно природними, але потрібно не забувати, що компанія з порушеною середовищем в приміщенні не буде повністю успішною (співробітники не будуть ефективно працювати при поганій середовищі, а якість продукту буде піддаватися псування). Не дивлячись на те, що виробництво вимагає підтримання своєї специфіки в середовищі - вологість потрібно тримати в дозволеному і оптимальному балансі. Для цього й існують осушувачі повітря промислові - вони сушать повітря до потрібної межі, але не порушують потрібну атмосферу.

 

НАВІЩО ПРОМИСЛОВІ ОСУШУВАЧІ ПОВІТРЯ НА СКЛАДІ?

  Зміст складу, особливо великих обсягів - не просте відповідальність. Для того, щоб матеріали і прилади, які там містяться, зберігалися в належному стані - важливо стежити за показниками мікроклімату.

  Уявіть собі ситуацію: на Вашому складі перебуває продукт, для якого потрібно зберігати температуру + 20 ° - + 25 ° С, а Ви не встежили і показники підвищилися до + 35 ° С. Такий матеріал доведеться або утилізувати, або списати, а це вже втрата грошей. Така ж ситуація може статися з товарами, які вимагають, щоб волога перебувала при нормальних показниках, наприклад, цукор, зефір, продукти харчування, фармацевтика і багато іншого.

  Компанія, яка займається зберіганням і відвантаженням різних товарів, повинна стежити за всіма показниками внутрішнього середовища в обов'язковому порядку. Тут осушувач повітря не пропустиш в списку необхідного обладнання: промисловий склад потребує осушення і тільки вищевказаний агрегат зможе нормалізувати середу. Хорошим плюсом буде те, що виріб містить в собі повітряний фільтр, який усуває пил та інші забруднення з кисню.

 

ПРОМИСЛОВІ ОСУШУВАЧІ - ОСОБЛИВОСТІ ВИКОНАННЯ, ВІДМІННОСТІ ВІД ПОБУТОВОГО СЕГМЕНТА

  Пристрій для осушення, має назву «промисловий», надається всім в уяві, що це якась велика система, у якій тільки сам фільтр в зріст людини, а вже що говорити про весь механізм. Насправді, таке обладнання має невеликі габарити, і, найчастіше, виготовлено для легкого пересування по об'єкту. Так само такий пристрій має непоганий дизайн, щоб злегка прикрасити приміщення всередині - така особливість є у всіх осушувачів Trotec.

  Що стосується відмінностей промислового агрегату від побутового, їх кілька:

 • Габарити в два рази більше, ніж у вироби, призначеного для будинків, але не на багато;
 • Корпус виготовляється з металу, щоб зміцнити конструкцію, продовжити терміни експлуатації і підвищити захист від утворення корозії;
 • Потужність завжди вище - від 50 до 1500 літрів за добу, а буває і більше;
 • Практично завжди є велика зручна ручка і міцні колеса, щоб Власник міг з легкістю пересунути пристрій в потрібне місце;
 • В пристрій для великих об'єктів завжди інтегрується дренажний насос, щоб видаляти велику кількість конденсату відразу ж в потрібне місце, наприклад, в каналізацію;
 • Управління не має в собі того великого асортименту функцій, яке знаходиться в доступі при побутовому влаштуванні, так воно і не потрібно на виробництві;
 • Завжди осушувач комплектується системою захисту високої якості: наприклад, функція розморожування гарячою парою, захист від збоїв в системі, вимикання при наповненні бака і т.д.

ЯК ПРАЦЮЄ ОСУШУВАЧ ПРОМИСЛОВИЙ

  Робота у такого виробу не сильно відрізняється від побутового типу. Все просто: спочатку обладнання втягує в себе вологе повітря, потім охолоджує його до точки роси, таким чином, відокремлюючи воду від кисню, далі нагріває маси до кімнатної температури і пускає назад осушене повітря в приміщення.

  Деякі агрегати, які використовуються в підвалах, морозильних камерах, в загальному, в приміщеннях, що мають холодильний ефект, робота здійснюється трохи по-іншому. Вони не охолоджують повітря для осушення - вологу вбирає в себе адсорбент, а потім пускає її в окремий бак для конденсату. Такі прилади називаються адсорбційними осушувачами.

 

УСТАНОВКА ОСУШУВАЛЬНОГО ПРИСТРОЇ

  Для осушувачів Trotec промислового типу не потрібна установка - вони все йдуть в мобільному виконанні. Тому Вам потрібно лише забрати обладнання, привести до свого помешкання і підключити до системи електроживлення, а так само за бажанням, налаштувати відведення дренажу.

Якщо ж мова йде про канальному типі - тут потрібно монтаж. Для установки такого виробу потрібно вивести окреме місце (краще поза приміщенням, де буде потрібно осушення, а в технічній кімнаті), а так само провести мережу трубопроводів для забору і виведення повітря. 

 

ЯК ПІДІБРАТИ ПОВІТРЯНИЙ ОСУШУВАЧ

  Для правильного підбору воздухоосушитель, важливо враховувати такі технічні параметри, як:

 • Потужність (скільки літрів вологи за день виводить прилад);
 • Споживана потужність (вимірюється в кВт, вказує на витрату електрики). Важливо підібрати економний варіант з невеликим споживанням енергії, але, на щастя, все обладнання Trotec націлене на економію Ваших коштів;
 • Обмін повітря (скільки повітря агрегат буде переганяти і осушувати за годину).

  Такий пристрій може підібрати тільки досвідчений і сертифікований фахівець. Тому, якщо Ви бажаєте купити промисловий осушувач - краще не грати з вогнем. При найменшій помилці в потужності, Ви можете порушити атмосферу і баланс на виробництві, пересушити свою продукцію на складі, або ж навпаки - придбати виріб з недостатньою потужністю, і витратити гроші на вітер.

2135
 Viber Telegram