Правильна робота системи вентиляції та кондиціонування

Правильна робота системи вентиляції та кондиціонування

Чому мікроклімат в житловому або виробничому приміщенні потребує постійного контролю, і до яких наслідків може призвести неконтрольований мікроклімат? Якими способами можна забезпечити приміщення оптимальним мікрокліматом? Як самостійно заощадити на обладнанні в процесі нормалізації мікроклімату? У нашій статті ви знайдете відповіді на всі перераховані вище питання.

В даний час, стан житлових або виробничих будівель потребує постійного поліпшення через швидке старіння. Наприклад, більшість адміністративних будівель, житлових будинків і виробництв, були побудовані ще за радянських часів, коли технології були на порядок нижче рівнем, ніж в сучасному світі, через що, зараз більшість таких будівель потребує модернізації. Більш того, стандартні, застарілі системи вентиляції, призначені для організації безперервного повітрообміну в житлових будинках, не здатні контролювати такі аспекти мікроклімату, як підвищений рівень вологості повітря або температура приміщення. З-за чого вони позбавлені можливості забезпечувати необхідні кліматичні режими в будь-яких приміщеннях, а цей параметр дуже важливий, так як дозволяє усунути існуючі проблеми в житлових будинках або виробництвах, де рівень вологості повітря має можливість погіршуватися. При цьому, необхідно також знати, якими методами і пристроями можна нормалізувати мікроклімат у приміщенні для того, щоб не витрачати велику кількість грошей на електроенергію.

Таким чином, для забезпечення ефективної роботи всіх сучасних систем вентиляції, фахівці давно почали застосовувати промислові адсорбційні осушувачі повітря роторного типу компанії Desiccant Technologies Group. Такий пристрій дозволяє самостійно позбутися від більшості проблем, викликаних підвищеним рівнем вологості повітря, а саме:

1. Поява конденсату на всіх поверхнях стін, стелі, обладнання, в квартирах або виробничих приміщеннях. Конденсат, є першою ознакою того, що в приміщенні рівень вологості повітря значно перевищив норму. При цьому, конденсат стане причиною також утворення цвілі і грибка.

2. Псування майна та обладнання у всіх приміщеннях з підвищеною вологою. У тих випадках, коли в приміщенні вологість збільшена і протягом тривалого часу не змінюється, за вологості обладнання має властивість ламатися, а всі можливі матеріали, що мають слабкість до вологості починають псуватися.

3. Утворення цвілі. Цвіль, є дуже серйозною проблем як мінімум тому, що від неї надалі дуже складно позбутися, але найгірше, коли цвіль починає проявлятися в продуктах харчування на виробництві. Все це веде до серйозних збитків.

4. Поява грибка. Грибок, як будь-шкідник має властивість впливати на якість будь-якого матеріалу, а наприклад на виробництві, цей фактор дуже важливий. При цьому, після появи грибка, багато людей можуть отримати серйозні захворювання дихальних шляхів або алергічних реакцій, тому грибок як шкідник дуже серйозна і потребує швидкого усунення.

5. Використання осушувачів повітря, являє собою в сучасному світі винятково необхідність, оскільки завдяки якісній нормалізації вологості в приміщенні, кожен зможе усунути всі перераховані вище проблеми.

Де рекомендується використовувати осушувачі повітря?

Найчастіше, осушувачі повітря застосовують в таких сферах діяльності, як:

Застосування технології осушення в місцях зберігання забезпечує підтримку рекомендованої відносної вологості повітря і необхідних повітрообмінних умов.

Desiccant Technologies Group – знаменита європейська компанія з виробництва промислових осушувачів повітря адсорбційного типу. Варто також відзначити, що торговельна марка Desiccant Technologies Group починаючи з 2003 року, намагається радувати своїх клієнтів новими технологіями осушення повітря і нормалізації мікроклімату в будь-якому приміщенні. При цьому, завдяки особливим переваг, сучасні підприємці намагаються використовувати осушувачі повітря практично у всіх сферах діяльності, тому що знають про необхідність застосування даного пристрою.

Чому рекомендується використовувати осушувачі повітря Desiccant Technologies Group?

При використанні осушувача повітря адсорбційного типу від популярного у всій Європі виробника Desiccant Technologies Group, кожен клієнт отримує безліч переваг, а саме:

• Ефективна виробника робота осушувача повітря при максимально низькому енергоспоживанні. Компанія Desiccant Technologies Group протягом останніх п'ятнадцяти років працює над тим, щоб створити пристрій, що дозволяє працювати максимально ефективно, при цьому не витрачаючи електроенергію, що власне у них і вийшло.

• Здійснення роботи при низьких температурах. Пристрій не просто дозволяє проводити осушення повітря в холодних місцях, але і даний процес осушення тепер можна проводити безперервно протягом усього часу роботи, незалежно від умов навколишнього середовища. Саме це дозволяє використовувати осушувач повітря навіть при найнижчих температурах.

• Відсутність складнощів в процесі установки пристрою. Тепер, провести монтаж осушувача повітря можна в абсолютно будь-якому зручному місці, оскільки його невелика вага і зручний дизайн, що дозволяє встановлювати пристрій де завгодно.

• Повна автоматизація процесу роботи осушувача. Не секрет, що при використанні аналогів осушувача повітря, наприклад тепло гармат, необхідно періодично перевіряти пристрій на безпечне виконання осушення повітря. Але осушувачі повітря компанії Desiccant Technologies Group не потребують постійному контролі за наявності правильної автономної системи безпеки і роботи, що багато в чому дозволяє здійснювати безперервну роботу осушення повітря без постійного втручання.

* Стійкість до корозії та інших пошкоджень в процесі роботи осушувача. Корпус і внутрішні механізми осушувача повітря виготовлені зі спеціальних сталей і сплавів, орієнтовано на роботу навіть в самих проблемних зонах, де розвиток корозії є нормою.

В чому полягає робота осушувача повітря?

Як вже було сказано, осушувач повітря дозволяє в найкоротші терміни нормалізувати мікроклімат в приміщенні за рахунок встановлення оптимального рівня вологості, а весь цей процес виглядає наступним чином:

Вологе повітря, що надходить з приміщення в осушувач, пропускається через спеціальний ротор. Даний ротор дозволяє адсорбувати водяні молекули і передати його в силикагелевый ротор, де волога повністю вийде з повітря. Вже після цього, осушувач нагріває повітря і передає її в чистому вигляді і повністю осушеним, в приміщення.

Таким чином, осушувачі повітря є найефективнішими пристроями в сучасному світі, для нормалізації і підтримки оптимального рівня вологості повітря на безперервній основі в будь-якому приміщенні. У тому випадку, якщо ви вирішили самостійно придбати якісний осушувач повітря від знаменитої європейської компанії Desiccant Technologies Group, то негайно переходите на сторінки нашого сайту. На нашому сайті, кожен бажаючий зможе придбати надійний пристрій іноземного виробника за найвигіднішими цінами в Україні на сьогоднішній день.

1405
 Viber Telegram