Підвищена вологість в будинку - методи боротьби

Підвищена вологість в будинку - методи боротьби

Підвищена вологість в будинку - методи боротьби


  Підвищена вологість в житлових приміщеннях - сьогодні актуальна проблема не тільки для багатоквартирних будівель, але і для приватного сектора, так як вдома і прибудови знаходяться в безпосередньому контакті з грунтом, ґрунтовими водами і водовідвідних системами для атмосферних опадів.вогкість в приватному будинку?  осушувач допоможе


Обрати осушувач повітря

Сирість - це добре чи погано?

 Сирість в будинку провокує розвиток грибка і цвілі, руйнує оздоблювальні матеріали, псує ремонт, а найголовніше - завдає шкоди вашому здоров'ю. Що в перспективі призводить до несподіваних витрат і зайвих витрат часу.

  Нормальним рівнем вологості в приміщенні вважається показник 40-60%, при цьому перевищення цього граничного значення викликає у жителів погане самопочуття, алергічні реакції, астму, бронхіальні та респіраторні захворювання.

Збудниками цих захворювань є спори грибка, що швидко розповсюджуються по приміщенню з постійно підвищеною вологістю повітря. Найбільш уразливі для них люди зі слабким імунітетом, пенсіонери і діти.  
Тому дуже важливо своєчасно виявляти і усувати причини та наслідки надмірної вологості в приватних будинках і житлових приміщеннях.

 

вологість повітря в будинку - причини і небезпекаЯк і чому утворюється вологість в будинку

 

  Вологість повітря - це величина, що характеризується вмістом водяної пари в атмосфері, відповідно рівень вологості залежить від обсягу вологи, що конденсується. Перш, ніж шукати відповіді на запитання як прибрати вологість в будинку, необхідно дізнатися, чому вона виникає. Так, в приватних будинках причин появи зайвої вологи навіть більше, ніж в багатоквартирних будинках.

 

Фактори підвищення вологості

  Основним фактором підвищеної вологості в приватних будинках є погана вентиляція. Якщо циркуляція повітря між приміщенням і зовнішнім середовищем порушена або погано функціонує, надлишок вологи в повітрі конденсується на поверхнях у вигляді дрібних крапельок. Найбільш схильні до цього процесу кутові і нижні частини стін, зони під стелею, віконні рами.


Замовити розрахунок осушувача під Ваше приміщення

 Для приватних будинків дуже поширена проблема неправильно сконструйованого водовідведення та / або дренажних систем, погана гідроізоляція фундаменту. У таких випадках, дощ і сніг просочуються через дах, утворюючи вологі плями на стелях, а вода з грунту вбирається фундаментом будинку і проявляється у вигляді відсирівання підлог, затхлого запаху, появи тріщин і просідання фундаменту. Сирість в приватному будинку при такій проблемі неминуча, тому потрібно своєчасно знати, як прибрати її.

 Підвищена вологість може бути наслідком неякісних будівельних робіт або ремонту. Будівельники часто в поспіху погано висушують стіни і стелі будинку після оздоблювальних робіт, таким чином внутрішня частина кімнат може тривалий час виділяти залишкову вологу.

 Часто, погана гідроізоляція підвалу і протікання водопровідних труб призводять до підтоплення підвальної частини будинку. Зазвичай, стіни підвалу суміщені з стрічковим фундаментом. Тому грунтові води, стикаючись з поверхнею стін, що мають пористу структуру, проникають всередину і стають джерелом вогкості і цвілі як в підвалі, так і в приміщеннях над ним.

 Звичайно, важлива причина надлишку вологи в будинках - життєдіяльність самої людини. Прання, прасування, прибирання, готування, прийняття душу або ванни - все це пов'язане з процесами випаровування. Наприклад, сім'я з 4-ох чоловік в день може виділяти до 10 л води у вигляді пари.

 Другорядними причинами утворення вологості називають: частий полив кімнатних рослин, неправильно встановлена ​​кухонна техніка, неутеплені стіни.

 


Обрати осушувач повітря

Як вирішити проблеми з підвищеною вологістю в приватному будинку

  Комплекс заходів щодо усунення надмірної вологості в приватному будинку застосовується, звичайно ж, після виявлення причин цієї проблеми. Так як це безпосередньо впливає на те, який спосіб розв'язання проблеми буде задіяний.

Варіанти вирішення до появи вологості

як побороти вологість і вогкість в будинку - варіанти рішень  Як прибрати вологість в приватному будинку до того, як вона принесе серйозні проблеми? 

  При будівництві нового будинку або реконструкції старого, особливу увагу варто приділити дренажним і водовідвідних систем, що в майбутньому забезпечить ваше гніздечко від згубного впливу зовнішніх і внутрішніх грунтових вод.

  Якщо причина підвищеної вологості в погану гідроізоляцію підвалу або фундаменту, необхідно забезпечити додаткову ізоляцію. Так, при будівництві нового будинку прокладають горизонтальну гідроізоляцію, а якщо такий не здійснили, потрібно буде рити траншею навколо будинку і робити вертикальну гідроізоляцію. 

  У підвалах рекомендується провести обробку стін і стелі за допомогою спеціальних гідроізоляційних просочень і обмазувальних ремонтних матеріалів. Це дозволить заздалегідь уникнути такої проблеми, як грибок і пліснява, і знизити вологість в будинку за рахунок того, що на поверхнях підвалу не буде накопичуватися конденсат.

 У тих випадках, коли підвищена вологість є наслідком недостатнього утеплення стін (різниця зовнішньої та внутрішньої температури стіни призводить до конденсації вологи на ній, і подальшого випаровування в приміщенні), необхідно здійснити додаткове утеплення будівлі зовні. Це дозволить усунути таку проблему, як вогкість в стінах будинку.

  Правильну вентиляцію в приміщенні забезпечують припливно-витяжні системи, металопластикові вікна з вентиляційними клапанами, часте провітрювання приміщення. Варто згадати, що наявність припливно-витяжної системи не є запорукою її належного функціонування, повітрообмін через неї може бути закупорений або недостатній в силу інших причин, а часті провітрювання приміщення в зимовий або дощовий період не призводять до необхідного результату.

Недоліки: досить трудомісткі, дорогі роботи.

 

Якщо вологість вже присутній і вже явно дала про себе знати

осушувач повітря для приватного будинку / котеджу  Є альтернативний варіант вирішення проблеми -  осушувач повітря
Якщо Ви не знаєте, як прибрати вогкість в будинку і її наслідки, познайомившись з цим приладом, Ви назавжди забудете про проблеми, не знадобитися трудомісткий процес виправлення нюансів самого приватного будинку. Тип і потужність осушувача підбирається індивідуально під масштаби і цілі роботи, вартість осушувача дуже демократична, тому установка осушувача - один з найбільш економних способів позбутися від вологи в приватному будинку.

Осушувач повітря оперативно впорається з такими завданнями:

  • осушення стін і оздоблювальних матеріалів після ремонту;
  • усунення надмірної вологи в разі відсутності дренажних та водовідвідних систем, протікання водовідвідних труб, поганий гідроізоляції фундаменту і підвалу. У цих випадках осушувач застосуємо як тимчасовий варіант, якщо немає можливості найближчим часом почати додаткові ремонтні роботи, або якщо проникнення вологи ззовні носить непостійний характер
  • нормалізація або зниження рівня вологості в будинку після повсякденних турбот: прання, прибирання, готування
  • сушка білизни в зимовий і дощовий періоди, коли на вулиці сушити речі неможливо. Осушувач на 100% замінить енерговитратний і дорогий сушильний автомат, при цьому буде використовуватися за різними призначеннями
  • відновлення нормального рівня вологості і мікроклімату приміщення, коли вентиляційні канали не справляються або працюють погано.

Замовити розрахунок осушувача під Ваше приміщення

Переваги осушувача:
  - Починає забирати вологу в той же день 
  - Мобільний   
  - Енергоефективний 
  - Може додатково підігрівати приміщення

осушення штукатурки - осушувач повітря мобільний

  Коли Ви визначилися з методом боротьби з вологістю повітря, дуже важливо усунути грибок і пліснява, які вже встигли поширитися по дому. 

  1. В першу чергу необхідно видалити цвіль з ділянок, де вона утворилася за допомогою спеціальних антисептиків, які продаються в будівельних магазинах;

  2. Якщо штукатурка під шпалерами теж вражена пліснявою, шпалери потрібно зняти і видалити цю штукатурку, після чого обробити стіни антисептиком і креозотом;

  3. Після обробки, стіни обов'язково просушуються, в цьому Вам допоможе осушувач повітря;

  4. Коли усунені видимі прояви грибка, в будинку повинна бути відновлена ​​нормальна вологість повітря, інакше повторного появи цвілі не уникнути - тут так само допоможе побутової осушувач для регулярного осушення повітря в будинку.

 

  Якщо Ви вирішили придбати осушувач повітря, важливо пам'ятати, що правильне осушення і нормалізація мікроклімату в будинку проводиться тільки в комплексі з провітрюванням приміщення 2 рази в день по 10 хвилин. Таким чином, в кімнати надходить свіжий кисень і витісняє відпрацьовані повітряні маси - Ви і ваші домочадці дихайте свіжим повітрям.

вологість в будинку - як позбутися від вогкості

  Як бачимо, в приватному будинку дуже важливо і потрібно стежити за рівнем вологості, щоб не завдати шкоди своєму здоров'ю і здоров'ю своїх близьких, не зіпсувати ремонт і запобігти появі тріщин, просідання фундаменту. 
Коли причини підвищеної вологості виявлені, необхідно терміново зайнятися їх усуненням - в більшості випадків універсальним способом боротьби з підвищеною вологістю стане осушувач повітря, який вигідний як в економічному, так і в функціональному плані.

55318
 Viber Telegram