Поглинач вологи для будинку Duracraft DD-TEC10NE2 10L

Поглинач вологи для будинку Duracraft DD-TEC10NE2 10L

Duracraft DD-TEC10NE2 10L - зносостійкий і економічний

Duracraft DD-TEC10NE2 10L - поглинач вологи для будинку , який ідеально підходить для кімнат з недостатньою вентиляцією і підвищеним рівнем вологості. Покупка даного приладу дозволить запобігти появи цвілі, сирості, грибка, негативного впливу на здоров'я домочадців.

 

Цікавить, де купити влагопоглотитель для будинку за демократичною ціною - скористайтесь каталогом побутових осушувачів повітря з Німеччини інтернет-магазину «Побут». У нас встановлена краща в Україні вартість на подібні прилади, тому що ми не вдаємося до послуг посередників, використовуємо прямі поставки від дистриб'юторів компанії-виробника.

 

Duracraft DD-TEC10NE2 10L

 

Опис моделі DD-TEC10NE2 10L

Принцип дії пристрою полягає в кондиціонуванні повітря. Схема роботи Duracraft DD-TEC10NE2 10Lполягає в наступному: повітря в випарнику охолоджується і волога виводиться в відведений резервуар за допомогою дренування. Такий прилад оптимально підходить для невеликих або середнього розміру кімнат (до 35 м 2).

 

Серед відмінних характеристик даного поглинача вологи варто виділити:

 

       ефективний робочий діапазон температур- від +13 ° C до +35° C;

       рівень шуму - невеликий (45 дБ);

       літраж резервуара - 3,3 літра;

       екологічний холодоагент - R134А;

       середня продуктивність - 10 л / добу.

 

поглинач вологи Duracraft DD-TEC10NE2 10L для квартири варто купити через економічне і ефективне видалення вологи з будь-яких кімнат. Він споживає мінімальну кількість енергії, тому не обтяжить ваш сімейний бюджет. Хочете дізнатися, скільки коштує осушувач повітря для квартири ? Звертайтеся до менеджерів інтернет-магазину «Побут»: (097) 586-81-58, (099) 389-94-49.

 

Duracraft DD-TEC10NE2 10L

 

Переваги моделі DD-TEC10NE2 10L

За відгуками користувачів, осушувач повітря для квартири Duracraft DD-TEC10NE2 10L вартує замовити через такі переваги:

 

        Мінімальний рівень шумуПрилад комфортно використовувати в будь-який час доби в житловому приміщенні, тому що він практично безшумний в роботі.

        Зручна панель управління. Дозволяє налаштувати вологопоглинач для будинку Duracraft DD-TEC10NE2 в один клік.

        Вбудований індикатор вологості, гігростат. Прилад автоматично реагує на підвищений рівень вологості в кімнаті і коригує її показники.

        Легкість у догляді. Ємність для збору конденсату швидко і просто знімається, очищається і без зусиль монтується на колишнє місце.

        Безперервність в роботі . До осушувача повітря можна підключити дренаж і вода буде зливатися відразу в каналізаційну систему.

        Оснащення таймером. Дозволяє виставляти терміни включення / вимикання приладу на 2 - 8 годин.

        Не потребує монтажу. Осушувач мобільний, пересувається по кімнатах за допомогою вбудованих коліщаток.

 

Крім того, осушувач повітря для квартири Duracraft DD-TEC10NE2 10L - досить недорогий агрегат, знаходиться в середній ціновій категорії серед аналогічного обладнання. Він може працювати цілу добу, не пересушує кімнату, зберігаючи задані параметри вологості. Модель має гарний сучасний дизайн, тому принесе не тільки користь вашому приміщенню, але також прикрасить його.

 

Duracraft DD-TEC10NE2 10L

 

Чому варто замовити побутової осушувач в «Побут»?

Де купити осушувач повітря для квартири і будинки за доступною ціною і з доставкою по Києву , Дніпропетровську, Львову, Україні?

 

В інтернет-магазині «Побут», тому що у нас:

 

  1. Швидка доставка . Обраний товар прибуде за місцем призначення через 1-3 дні після покупки.
  2. Зручна оплата . Передбачено переведення на картку, безготівковий розрахунок, накладений платіж.
  3. Осушувачі з гарантією . На моделі Duracraft діє гарантія від виробника - 12 місяців.

 

Купуйте у нас довговічний і компактний поглинач вологи для будинку Duracraft DD-TEC10NE2 10L , зателефонувавши за номерами: (097) 586-81-58, (099) 389-94-49.

6311
 Viber Telegram