Перевезення вантажів морським транспортом. Як усунути існуючі проблеми.

Перевезення вантажів морським транспортом. Як усунути існуючі проблеми.

Процес перевезення вантажів морським транспортом має величезну кількість найрізноманітніших нюансів, які слід враховувати для підтримки якості перевозяться продуктів і товарів. Як правильно скорочувати час простоїв танкерів в портах, при сушінні трюмів під час проведення навантажень товарів і розвантажень? Чи можливо зменшити витрати, що витрачаються на обслуговування та подальший ремонт суден? Як простими методами значно скоротити вартість процесу консервації судів? Яким способом можливо усунути появу і розвиток корозійних процесів під час консервації суден? У сьогоднішній статті ми дізнаємося відповіді на всі питання, що стосується суднобудівної галузі.

Мало хто знає, але досягнення якості перевезених продуктів або товарів, таких як чай, тютюн, Папір та інші гігроскопічні матюкали, мають величезний ризик прийти в непридатність через підвищений рівень вологості повітря під час перевезення. Також дуже сильно на ці показники впливає саме тривалість перевезення, з-за чого стає дуже складно підтримувати нормальний рівень вологості на постійній основі, якщо не використовувати спеціальні додаткові пристрої, наприклад як осушувач повітря.

Осушувач повітря дозволяє усунути найрізноманітніші проблеми, пов'язані з мікрокліматом у всіх виробничих приміщеннях, будинках, будівлях і в процесі перевезення продуктів морським транспортом. Оскільки осушувач повітря стягує і обробляє вологе повітря, що знаходиться в приміщенні, після чого видає вже повітря з нормалізованої вологістю, що значно покращує мікроклімат і дозволяє температурі повітря триматися на одному рівні на постійній основі.

Де необхідно застосовувати осушувач повітря для підтримки коректної вологості на кораблі?

Рекомендується застосовувати осушене повітря в таких зонах судна, як:

• вантажні трюми;

• машинний відділ;

• мешкання;

• рубка верхньої палуби;

• насосне відділення;

• рульове відділення/капітанський місток.

При цьому, багато фахівці звертають увагу на те, що вологість повітря варто підтримувати саме при процесі консервації на тривалий період судів або нафтових вишок, танкерів.

Які проблеми можуть виникнути через підвищеної вологи в приміщенні?

При неконтрольованій вологості повітря, приміщення з продуктами може роздобути такі потенційні проблеми, а саме:

* Миттєве псування продовольчих вантажів, матеріалів. При перевезенні продуктів харчування або уразливих до вологості матеріалів необхідно на постійній основі контролювати рівень вологості, оскільки з-за високої вологості на продовольчих вантажах утворюється конденсат, який і веде до псування продуктів і матеріалів.

• Поява конденсату на поверхнях трюмів зсередини. Трюми є дуже важливою складовою при перевезенні вантажів, оскільки саме в них зберігатися весь товар, а з-за конденсату вся продукція в процесі перевезення має властивість псуватися, гнити і стає не придатної до подальшого використання.

* Розмноження цвілі і бактерій. Як відомо, цвіль з'являється після утворення конденсату через деякий час. Але якщо конденсат сам по собі не несе ніякої небезпеки, крім постійної вологості, то вже цвіль має властивість розмножувати бактерії, які в наслідок ведуть до появи грибка. Грибок в свою чергу, не просто негативно впливає на продукти харчування і матеріали, але і є небезпечною речовиною для здоров'я людини, через те, що грибок викидає шкідливі пори в повітря при тривалому існуванні.

• Поява і подальший розвиток корозії металу. Незважаючи на те, що практично всі конструкції на кораблі виготовлені з нержавіючих сталей, корозія протягом тривалого часу при наявності підвищеного рівня вологості має властивість утворюватися навіть в самих неординарних місцях.

Таким чином, для вирішення всіх перелічених проблем, фахівці рекомендують використовувати саме промислові адсорбційні осушувачі повітря роторного типу від знаменитої у всьому СНД, і Європі компанії Desiccant Technologies Group. Починаючи з 2003 року, розробники компанії успішно виробляють якісні пристрої для нормалізації підвищеного рівня вологості повітря в приміщенні.


Застосування технології осушення в місцях зберігання забезпечує підтримку рекомендованої відносної вологості повітря і необхідних повітрообмінних умов при перевезенні різної продукції і матеріалів:

                   

Продукція / матеріали

Оптимальна вологість для, %

Температурний режим,°С.

Овочі

85-90

4-10

Фрукти

85-90

8-14

М'ясо охолоджене

80-85

-2-0

М'ясо заморожене

90-95

(-18)-(-20_)

Масло вершкове

90

(-5)-(-10)


Чому рекомендується застосовувати саме осушувачі повітря компанії Desiccant Technologies Group?

При використанні роторних осушувачів повітря від розробників Desiccant Technologies Group, ми отримуємо цілий ряд найрізноманітніших переваг, а саме:

1. Висока ефективна робота в процесі осушення повітря при низькому енергоспоживанні. Завдяки розробникам компанії, пристрій дозволяє працювати на високій потужності тривалий час, без великих витрат електроенергії, що значно економить в першу чергу гроші Вашої компанії, на відміну від існуючих аналогів приладу.

2. Можливість виробник осушення повітря при низьких температурах. Тепер не варто турбуватися з приводу того, чи зможе пристрій коректно виконувати свою роботу в приміщеннях з низькою температурою, оскільки тепер це стало можливо, при цьому осушувач може працювати без перерви.

3. Простота установки і невелика вага пристрою. Завдяки своїм невеликим габаритам і вазі, осушувач повітря можна встановити в абсолютно будь-яке зручне для вас місце, а його дизайн зробить пристрій невід'ємною частиною будь-якого приміщення в якості доповнення.

4. Повна автоматизація процесу нормалізації повітря. Пристрій має повністю автоматизацію, що багато в чому не вимагає до себе постійного контролю через наявність якісної системи безпеки процесу роботи.

5. Стійкість до корозії. Осушувач виготовлений з якісного і надійного корпусу, який не піддається появі корозії протягом тривалого часу.

Таким чином, на сьогоднішній день, осушувачі повітря почали набирати свою популярність серед підприємців саме завдяки високим властивостями продуктивності та відносній дешевизні самого товару, порівняно зі своїми старими аналогами, такими як теплова гармата та інші. У тому випадку, якщо ви хочете придбати якісне і надійне пристрій для нормалізації підвищеного рівня вологості повітря від відомого європейського виробника Desiccant Technologies Group, то прямо зараз переходити на сторінки нашого сайту. У нашому інтернет-магазині, кожен бажаючий зможе придбати промисловий осушувач повітря роторного типу від іноземного виробника за найвигіднішими цінами в Україні на сьогоднішній день.

1780
 Viber Telegram