Як осушувачі повітря допомагають позбутися надлишкової вологості
ПЕРЕВАГИ ПОКУПКИ ОСУШУВАЧА У НАС
- 100% Оригінальний, від Виробника.
- Доставка Новою Поштою
- Оплата при отриманні
- Гарантія від 6 місяців до 2-х років
- Краща ціна на ринку
- Підбір різних варіантів індивідуально для кожного клієнта
- Прямі поставки від дистрибютора з Європи, без посередників.
- Проведений повний технічний огляд спеціалістом
ЗАСТОСУВАННЯ:
Осушувачі використовують з ціллю:- підвищення мікроклімату,
- в технологічних процесах різного виду промисловості,
- для захисту від плісняви та корозій,
- для запобігання перетворення конденсації в пару,
- для захисту від обледеніння,
- від зараження грибком і розвитку бактерій,
- з ціллю покращння ремонтних робіт,
- для запобігання залежування сипучих матеріалів
Використовують в приміщеннях:
- Побутові кімнати
- Виробничі зони
- В інкубаторах
- Підвали
- Гаражі
- Басейни
- Приміщення з рясним зростанням грибка
- Книжкові кімнати
- Сауни (передбанники)
- Винні погреби та інші приміщення підвищеної вологості
Волога в оточуючому нас повітрі присутня завжди. Але що ж робити, якщо її кількість - надмірна? Можна звичайно провітрити приміщення. А що якщо на вулиці зима? Або організувати провітрювання неможливо з технологічних або інших обмежень? (наприклад, у виробничому цеху, на складі або в лікарняній лабораторії)
Рішення одне - купити осушувач повітря!
Крім того, купити осушувач повітря необхідно, якщо:
- Підвищена вологість повітря створює некомфортний мікроклімат у квартирі, заміському будинку, в офісі або в громадському будинку;
- Відчувається надлишок вологості в лазні, сауні, басейні;
- Підвищена вологість у виробничих і в складських приміщеннях (харчова, кожгалантерейная промисловість, переробка деревини і т.д.);
- Надмірна вологість в холодильних камерах.
Осушувач повітря - це електричний пристрій, призначений для пониження вологості повітря в приміщеннях або в технологічних процесах. Окрім своєї основної функції сучасні осушувачі додатково можуть виконувати очищення повітря і його нагрів, а також працювати в тандемі з системою вентиляції. Основані ці пристрої на принципі конденсації вологи, що міститься в повітрі, на холодній поверхні, температура якої знаходиться нижче точки роси.
В осушувачі, повітря проганяється вентилятором через 2 теплообмінника, розташованих послідовно, один за одним. Теплообмінники з'єднані в єдиний контур, заповнений холодогентом (фреоном). Компресор забезпечує циркуляцію фреону в контурі і необхідний робочий тиск. Якщо ви бажаєте купити осушувач повітря duracraft - краще придбати його на сайті pobut.lviv.ua і тоді осушення повітря стане легким і простим для вас. Вас хвилює питання як осушити повітря? для цього найкраще підійде рефрижераторний осушувач - він простий і надійний.
Проходячи під тиском через тонку і довгу капілярну трубку, фреон сильно охолоджується, після чого поступає в перший теплообмінник. Холодний фреон, що знаходиться в рідкій фазі, охолоджує теплообмінник. Вологе кімнатне повітря проходить через перший теплообмінник, при цьому утворюється велика кількість конденсату. Волога стікає в спеціальний лоток, і далі може або збиратися у вбудованому бачку або віддалятися в систему каналізації через дренажну трубку.
Повітря охолоджується, проходячи через перший теплообмінник. Фреон в ньому навпаки, нагрівається, випаровується і потрапляє в компресор. За рахунок стиснення фреон сильно нагрівається і потрапляє в другий теплообмінник. У ньому фреон конденсується під дією холодного повітря. При цьому повітря нагрівається.
Отже, в осушувачі з повітрям відбувається наступне:
охолодження> конденсація вологи> підігрів
Таким чином, результуюча температура повітря, що проходить практично не змінюється, а вологість його зменшується до заданих меж. Якими бувають осушувачі повітря? Принцип роботи всіх осушувачів повітря (крім рідко зустрічаючися роторних і абсорбційних осушувачів) однаковий, однак, вони значно відрізняються за зовнішнім виглядом та матеріалами. При виборі осушувача важливо зрозуміти, яка продуктивність вам потрібна, а також для якого приміщення прилад призначається. Продуктивність осушувачів вимірюється в «літрах на добу» - це кількість вологи, яку прилад може видалити з повітря за 24 години безперервної роботи.
Побутові осушувачі використовуються в житлових приміщеннях і офісах. Осушувачі, призначені для побутового використання, мають гарний і елегантний дизайн. Продуктивність побутових осушувачів - від 10 до 100 л/добу. Як правило, вони оснащуються вбудованим або виносним датчиком вологості повітря в приміщенні, таймером, зручною панеллю управління, повітряним фільтром для очищення повітря. осушувачі повітря для басейнів General Climate.
Промислові осушувачі призначені для складів, будівництва, промислових підприємств. Тут максимальна увага приділяється не дизайну, а міцності, надійності та високій продуктивності. Осушувачі промислового типу укладені в міцний сталевий корпус, мають колеса і ручки для зручності переміщення. Продуктивність промислових осушувачів - кілька сотень л/добу. Деякі моделі промислових осушувачів мають додатковий ТЕН для підігріву повітря, що виходить.