Осушувач повітря для побутових і промислових приміщень

Осушувач повітря для побутових і промислових приміщень

Підвищений рівень вологості повітря в будь те в побутовому або промисловому приміщенні, являє собою дуже серйозну проблему сучасних людей, оскільки є рознощиком самих справжніх бактерій. Не секрет, що підвищена волога в будинку провокує появу грибка і вогкості, що не тільки може зробити негативний вплив на навколишні їх матеріали, але і погано позначається на здоров'ї людини загалом. Виходячи з останніх досліджень, підвищений рівень вологості повітря в приміщенні провокує появу алергічних реакцій у людини, які можуть стати причиною розвитку серйозних захворювань. Тому, багато фахівців не просто рекомендують використовувати осушувачі повітря в будинку або на підприємстві, але і настійно вимагають постійно контролювати вологість щоб уникнути проблем зі здоров'ям і матеріалами, особливо актуально використовувати дані пристрої під час ремонту. Але, важливо знати, що нормалізувати підвищений рівень вологи в приміщенні без спеціальних приладів, на даний момент, практично неможливо, тому обов'язково необхідно придбати осушувачі повітря, які прослужать своїм господарям багато років.Осушувачі повітря та їх основні типи

На сьогоднішній день, багато сучасних компанії з виробництва осушувачів повітря намагаються розробляти свої пристрої виходячи з вимог самого приміщення, оскільки осушення того чи іншого будинку, вимагає враховувати безліч різноманітних фактором, щоб виконувати свою роботу ефективно і якісно. Існує кілька основних типів осушувачів. Наприклад, пристрої спрямовані на малу продуктивність, які відмінно підходять для осушення повітря для домашніх басейнів, а ось промислові осушувачі, більше підходять для нормалізації рівня вологості на невеликому підприємстві або складі. Такі осушувачі також досить мобільні, можуть бути переносними або мати зовнішній вигляд блоку, з приємним дизайном. Осушувачі повітря високої продуктивності часто вимагають спеціального окремого приміщення для його розташування. Саме тому, при виборі осушувача повітря необхідно знати його тип, щоб виконувати процес осушення повітря максимально ефективно.


Типи осушувачів повітря


Настінний осушувач

Такий тип осушувача повітря в основному використовується в невеликих, домашніх басейнах, де необхідно встановити пристрій так, щоб воно не впадало в очі. Наприклад, такі прилади мають дуже гарний дизайн і не найвищу продуктивність. Настінні осушувачі являють собою спеціальний моноблок, який має дренажну систему і підключається за допомогою спеціального шланга, куди виходить конденсат. Також існують моделі, які не мають дренажної системи. У таких пристроях є спеціальний бак для збору конденсату, який збирається конденсат. Зазначу, що баки для збирання конденсату не завжди зручні, оскільки їх періодично необхідно спустошувати, а це являє собою доволі довгий і незручний заняття, особливо, коли мова йде про осушення басейнів.


Канальний осушувач

Такі пристрої мають більш високу продуктивність, найчастіше їх встановлюють в технічних приміщеннях басейну або ховають в конструкції стелі. Для того, щоб даний осушувач повітря міг виконувати свою роботу, його з'єднують з приміщенням за допомогою мережі повітропроводів. В основному, такі прилади користуються великою популярністю, оскільки їх можна непомітно встановити в інше приміщення, щоб осушувач не кидався в очі.


Мобільний промисловий осушувач повітря

Даний тип осушувача найчастіше використовується для локальної нормалізації підвищеного рівня вологості повітря в місцях, де виділяється велика кількість вологи. Найчастіше його застосовують під час будівництва та ремонтних робіт. Величезну популярність мобільні промислові осушувачі повітря одержали завдяки своїм здібностям швидко і ефективно сушити штукатурку, стать та інші конструкції, які в процесі ремонту виділяють велику кількість вологи в приміщення. Більш того, даний пристрій має невелику вагу і дозволяє переміщати його без особливих труднощів, що багато в чому економить величезну кількість часу під час будівництва.


Осушувальні установки

Такі осушувачі є найбільшими за видом пристроями, оскільки призначені для осушення повітря в приміщеннях з величезною кількістю матеріалів, які сильно схильні до виділення вологи. Для того, щоб встановити цей пристрій, необхідно вибрати окремий майданчик на вулиці або виділити спеціальне невелике приміщення. Також, найчастіше такі прилади використовуються в громадських, великих басейнах або на підприємстві, де необхідна висока продуктивність осушувача, з-за величезної кількості вологи.

>


Осушувач повітря в приміщенні – принцип дії

Головним завданням будь-якого осушувача повітря є безперервний відбір вологи з повітря в приміщенні з підвищеним рівнем вологості. Такий процес найчастіше виконується кількома способами, але важливо пам'ятати, що вся робота осушувача повітря завжди залежить від типу приміщення і певних поставлених завдань пристрою. Наприклад, для того, щоб нормалізувати підвищену вологість повітря в приміщенні тільки в зимовий період часу, іноді може вистачити звичайної вентиляції, але ті будівлі та приміщення, в яких вологість повітря виділяється безперервно, звичайної вентиляційної системи може не вистачити. Оскільки вентиляційна система, щоб виконати осушення повітря, повинна мати відповідні умови для виконання даної задачі, а саме, вологість зовнішнього повітря не повинна бути нижче, ніж усередині будинку. У цьому випадку, якщо вологість зовнішнього повітря буде вище, то вентиляційна система буде здатна нормалізувати підвищений рівень вологості повітря в приміщенні, із-за чого хорошим рішенням стане використання спеціальних осушувачів повітря.


Основні фізичні принципи роботи осушувачів


Абсорбція

Такий метод застосовується на здатності більшості матеріалів самостійно поглинати вологість. Але важливо відзначити, що даний метод не можна безперервно і постійно виконувати, оскільки сам абсорбент потрібно регенерувати, оскільки велика кількість у ньому вологи знижує його ефективність в рази.


Конденсація

Один з найпопулярніших і застосовуваних методів осушення повітря в сучасному світі, оскільки дозволяє нормалізувати підвищений рівень вологості повітря, як в побутових, так і в промислових приміщеннях. Сам процес осушення полягає в тому, що вологе повітря охолоджується нижче точки роси, при цьому на ламелях охолоджувача утворюється конденсат, який стікає в спеціальний бак. Такий метод є одним з найбільш ефективних і не трудомістких, тому всі досвідчені фахівці радять застосовувати саме його, а це дозволить забезпечити якісний осушувач повітря.


Як правильно вибирати осушувач повітря самостійно?

Осушувач повітря являє собою досить серйозне пристосування, яке вимагає до себе належної уваги та вміння ним користуватися. Зазначу, що у випадках, якщо цей пристрій було підібрано неправильно, то його ефективність та продуктивність знижується в рази. Основними правилами для вибору осушувача повітря є вміння правильно розрахувати всі фактори, які необхідно знати для застосування пристрою. До таких факторів ставитися площа приміщення, в якому буде встановлений осушувач, постійна температура повітря, наявність грибків і вогкості і т. д. Таким чином, слід розуміти, що купуючи осушувач повітря в будь-якому випадку, необхідно звернутися до професіонала, який допоможе зробити правильний вибір і уникнути помилок. Якщо ви вирішили купити хороший і якісний осушувач повітря для свого будинку або підприємства, то Ласкаво Просимо в наш інтернет-магазин. На сторінках нашого сайту, кожен бажаючий зможе самостійно вибрати надійний осушувач повітря європейської якості, а Наші висококваліфіковані співробітники магазину допоможуть підібрати пристрій виходячи з вимог клієнта за найвигіднішими цінами в Україні.

1075

Рекомендовані

 Viber Telegram