Осушувач повітря Ballu BDH-50L: огляд характеристик та переваг

Осушувач повітря Ballu BDH-50L: огляд характеристик та переваг

Багатофункціональний осушувач повітря Ballu BDH-50L є незамінний пристрій в умовах підвищеної вологості повітря. Даний прилад є напівпромисловим апаратом завдяки своїй продуктивності осушення до 50 літрів на добу, що відмінно підійде для великих приміщень не тільки в будинку, але і на невеликому підприємстві. Мало хто знає, що підвищена вологість в будь-якій квартирі або будинку є величезною загрозою, через яку може постраждати не тільки майно господаря, але і його здоров'я. Цвіль, незрозумілі, але дуже шкідливі для здоров'я людини плями на стінах, сирість, - все це провокує появу небезпечних захворювань. Саме тому, наш інтернет-магазин настійно рекомендує купити осушувач повітря прямо зараз, а на сторінках нашого сайту, кожен бажаючий зможе це зробити за найнижчими цінами в Україні.


Популярна у всьому світі компанія Ballu вирішила грунтовно підійти до розробки нового осушувача повітря BDH-50L, для вирішення професійних завдань. Продуктивність по осушенню пристрою становить 50 л / добу, що ідеально підійде для великих приміщень площею до 66 м2. Дана модель також має величезну відмінність від своїх аналогів у функціональності, економічному енергоспоживанні, а також має 2 швидкості роботи вентилятора і таймер з годинником в реальному часі. Пристрій є автономним, завдяки двом зручним дисплеям, кожен господар квартири з особливою легкістю зможе самостійно вибрати потрібний йому режим роботи і більше не турбується з приводу продуктивності приладу. Всі дії контролюються за рахунок спеціального гігрометра, який з величезною точністю буде підтримувати оптимальний рівень вологості повітря в приміщенні. Прилад має заповнення бака (обсяг 7,7 л) конденсатом, що багато в чому перевершує його аналоги в два, три рази і робить весь процес сушіння постійним і цілодобовим.


Більш того, осушувач має ряд відмінних функцій, що відповідають за безпеку і в тому випадку, якщо під час роботи виникнуть якісь збої в мережі, - пристрій відразу ж відключиться, а після вирішення всіх проблем, автоматично запуститися. Тому, турбується з приводу нестабільної роботи пристрою, не доведеться. Таким чином, сучасні осушувача повітря почали набирати свою популярність у всьому світі, що робить можливість придбання пристрою дешевшим і вигіднішим, особливо, в Україні, завдяки нашому інтернет-сайту, де досвідчені співробітники магазину допоможуть кожному бажаючому придбати прилад за найнижчими цінами.


Осушувач повітря Ballu BDH-50L незамінний для боротьби з вогкістю в житловій кімнаті, підвальному приміщенні, гаражі або на виробництві. Сирість - причина цвілі і грибка, вона псує обробку стін, меблі, негативно впливає на здоров'я людей.


Рішення проблеми

Знайти рішення легко - достатньо купити осушувач повітря Ballu BDH-50L. За допомогою вентилятора повітря подається на випарник, де він охолоджується і позбавляється від вологи. Влагоулавітель Ballu BDH-50L легкий у транспортуванні і без труднощів переміщається в потрібну точку для максимально продуктивного використання.


Корисний всюди

Напівпромисловий осушувач повітря Ballu BDH-50L, що володіє великою потужністю і продуктивністю, усуне підвищену вологість не тільки в будинку, але і в басейні, в пральні, на будівельних об'єктах або в цеху. За допомогою панелі управління проводиться легкий контроль роботи по заздалегідь встановленим параметрам. Після придбання цього продуктивного пристрою, ви назавжди вирішите проблему з вогкістю і вологістю, а також істотно поліпшите мікроклімат в будинку або офісі.

936

Рекомендовані

 Viber Telegram