Осушувач повітря Ballu BDH-25L: огляд особливостей та переваг

Осушувач повітря Ballu BDH-25L: огляд особливостей та переваг

Представляємо вашій увазі новий, поліпшений осушувач повітря Ballu BDH-25L з вологовидаленням до 25 літрів на добу і повітрообміном 210 м3 / год. Цей пристрій призначений для постійного контролю та поліпшення рівня вологості повітря в приміщенні. Осушувач стане незамінним приладом в будинку або квартирі, який допоможе провести ряд профілактичних робіт при знищенні грибка і цвілі в підвалі, дачі, гаражі. Незважаючи на свої величезні можливості і сталість роботи, пристрій споживає максимальну потужність 320Вт, що багато в чому є економним приладом і відмінно підійде для будь-якої господині.


Безпечне використання

На сьогоднішній день, побутова техніка стала основним елементом квартири або будинку тому багато сучасних сім'ї з великою обережністю підходять до вибору приладів, оскільки побоюються за його експлуатацію. Відзначається, що осушувач повітря Ballu BDH-25L має ряд різноманітних функцій, які спрямовані на безпечне використання пристрою. Наприклад, прилад працює на холодоагенті R410A, який є екологічно безпечним, що дозволяє не завдавати шкоди навколишньому середовищу. Більш того, завдяки своєму індикатору, прилад автоматично контролює можливі перепади електроенергії в будинку під час роботи. У тому випадку, якщо в квартирі трапиться перенапруження, то осушувач самостійно вимкнеться до моменту, поки електромережа не відновиться.


Як працює осушувач повітря

Не секрет, що підвищена вологість є провокатором для появи в будинку різних бактерій, що за собою тягне поява плям на меблях, стінах, різноманітних грибків. Також, поява таких бактерій небезпечно для здоров'я людини, а саме це призводить до появи різних алергічних реакцій і хвороб. Саме тому, багато сучасних фахівці і лікарі рекомендують негайно купити осушувач повітря для свого будинку. Даний прилад є ідеальним варіантом для вирішення всіх перелічених вище завдань. Працює пристрій досить просто: вологе повітря з кімнати надходить на випарник осушувача за допомогою вентилятора. Після чого, прилад здійснює процес охолодження і волога, відповідно, випаровується. В кінцевому підсумку, вже сухий потік повітря йде назад в приміщення.

Для того щоб зрозуміти, що в будинку дуже волого, не обов'язково користуватися спеціальними приладами. Якщо повітря стало важким і затхлим, відчувається прілий запах, запотівають вікна, довго сохне білизна, то можна сміливо стверджувати, що є проблеми. Побороти вогкість допоможе побутової осушувач повітря Ballu BDH-25L.


Здоровий мікроклімат

З цим приладом вологість буде оптимальною всюди - спальні і кухні, погребі і гаражі. Осушувач повітря Ballu BDH-25L позбавить від вогкості в домашній лазні, у ванній, в кімнаті або на лоджії, де сушать білизну. Регулювати вологість можна в межах 30-80%. Прилад не вимагає спостереження після включення, заповнення бака призведе до його автоматичного відключення. Таймер задає час роботи, а при необхідності можна встановити режим «безперервне осушення». Можливість підключення пристрою до дренажної лінії дозволяє використовувати його в режимі 24/7.


Універсальний помічник

Купити осушувач Ballu BDH-25L можна і для того, щоб прискорити сушку білизни, прискорити висихання стін і стелі під час ремонту, просушити кімнату, яку залили недбайливі сусіди. Мобільний, акуратний і стильний прилад стане незамінним помічником.

1027

Рекомендовані

 Viber Telegram