Осушувач Повітря Ballu BDH-20L Гарантія 2 роки

Осушувач Повітря Ballu BDH-20L Гарантія 2 роки

В черговий раз, популярна компанія Ballu вирішила здивувати весь світ новим, економічним і компактним осушувачем повітря моделі BDH-20L, який завдяки своїй багатофункціональності ні в якому разі не поступиться більш продуктивним моделям. Цей пристрій максимально швидко і безшумно видаляє вологу з приміщення, оскільки має потужність 265 Вт і продуктивність по осушенню 20 л / добу, що багато в чому забезпечить якісне осушення в кімнаті площею до 24 м2.

На сьогоднішній день, проблема підвищеного рівня вологості в будинку є реальною загрозою здоров'я людини. Абсолютно всі західні фахівці, досвідчені лікарі в один голос заявили про те, що мікроклімат приміщення необхідно контролювати постійно. Все тому, що через підвищену вологи, в квартирі або на виробництві в приміщенні з'являються різні грибки, які провокують серйозні алергічні реакції у людини. Тому, наш інтернет-магазин рекомендує негайно купити осушувач повітря для квартири в разі, якщо ви почали помічати незрозумілі плями на стінах йди вогкість. Оскільки це тільки перші ознаки того, що вже зараз необхідно придбати пристрій для балансування рівня вологості в приміщенні.

Опис пристрою

Осушувач повітря має бак для збору конденсату на 2, 3 літри з функцією нагадування, що дозволить власникові квартири не простежувати роботу пристрою, а лише спустошити бак тоді, коли про це повідомить індикатор. Що стосується експлуатації пристрою, то осушувач має чотири основні режими роботи, які в налаштуваннях користувачеві необхідно буде лише вибрати. Робота проводиться повністю автономно, немає необхідності контролювати процес, оскільки за це відповідає спеціальний гигрометр. Прилад самостійно визначає вологість в квартирі і починає свою роботу. Також, осушувач відмінно підійде досвідченим господиням, які часто змушені прати і сушити речі самостійно, але тепер, сушка не займе багато часу завдяки спеціальній функції. Більш того, для зручного і швидкого переміщення, на корпусі агрегату є спеціальні коліщатка і ручка, за допомогою яких будь-яка господиня зможе швидко і легко переміщати пристрій з однієї кімнати в іншу. Таким чином, новенький Осушувач Повітря Ballu BDH-20L є дуже зручним і вигідним пристроєм для осушення приміщення, а придбати його можна на сторінках нашого сайту, де будь-який клієнт зможе без великих витрат купити якісний і продуктивний прилад.


BDH-20L є високопродуктивний, економічний та компактний осушувач повітря з сенсорним управлінням, що не вимагає монтажу та працює на екологічно безпечному холодоагенті R410A. Сучасний і стильний дизайн приладу гармонійно вписується в будь-який інтер'єр приміщення - від ніколи не старіючої класики до модного і яскравого авангарду.
990
 Viber Telegram