Огляд осушувача повітря BDH-15L від компании Ballu

Огляд осушувача повітря BDH-15L від компании  Ballu

Новий, багатофункціональний осушувач повітря моделі Ballu BDH-15L є незамінний пристрій для підтримки в квартирі або будинку оптимального рівня вологості повітря. Такий осушувач відмінно підійде для невеликих складів або приміщень, оскільки за добу видаляє з повітря до 15 літрів вологи. Але, при цьому є відносно легким пристроєм (важить 8,5 кілограм), що дозволить комфортно переміщати апарат з кімнати в кімнату навіть дитині. Бак для стікання конденсату становить два літри і навіть не дивлячись на відносно невелику місткість, осушувач повітря був розроблений спеціально для приміщення площею 18 м2.

Зовнішній вигляд осушувача повітря Ballu BDH-15L був виконаний в приємних біло-зелених кольорах, а у верхній частині корпусу розташована електронна панель і дисплей. Відзначається, що розробники компанії Ballu мають відмінну репутацію на міжнародному ринку, де клієнти фірми відзначають простоту в використанні осушувачем. Таким чином, дисплей має ряд різноманітних функцій, серед яких є настройки режиму роботи. Все що потрібно господарю квартири, це просто вибрати режим роботи пристрою і його запустити. Осушувач є зручним приладом завдяки своїй автономності. Що стосується безпеки, то пристрій автоматично контролює весь процес роботи і в тому випадку, якщо в цей час виникнуть якісь проблему, осушувач вимкнутися, до моменту, поки проблема буде виправлена. Важливо також сказати про рівень шуму, дана модель має продуктивність до 40дБ, що багато в чому робите його максимально беззвучним.

На сьогоднішній день, осушувачі повітря швидкими темпами почали набирати величезну популярність по всьому світу, завдяки чому, ціна на пристрій стали доступніші. Тепер, для того щоб придбати імпортний, якісний і надійний прилад, не потрібно витрачати величезні гроші, - на нашому сайті кожен бажаючий зможе купити осушувач повітря за найнижчими цінами, при цьому пристрій буде якісне і довговічне.


Рішення проблеми

Підвищена вологість в приміщенні може бути викликана поганою вентиляцією, недостатньою теплоізоляцією і іншими факторами. Крім того, можливі тимчасові підвищення рівня цього параметра, пов'язані з ремонтом або сушінням білизни, іншими домашніми справами. У деяких приміщеннях (санвузлах, лазнях, саунах, пралень, підвалах) вогкість стає неминучою. А разом з нею з'являються грибок і пліснява, що може бути небезпечно для нашого здоров'я. Електричний осушувач Ballu BDH-15L осушить будь-яке приміщення. Для цього необхідно включити його в мережу і вибрати бажане значення параметрів на його панелі.


Не дайте цвілі шансу

За кілька годин роботи пристрою вся зайва волога буде зібрана в баку. Повітря в кімнаті буде з необхідним рівнем вологості, а у цвілі і грибка не залишиться жодного шансу. Ви і ваші близькі будете жити в здоровой обстановці, для чого достатньо лише купити осушувач Ballu BDH-15L.

790
 Viber Telegram