Осушувач повітря, Trotec, Maxton, Ballu найбільший вибір

Осушувач повітря, Trotec, Maxton, Ballu найбільший вибір

Dantherm, Calorex, Ekotez, Amcor, Hidros, Master, Ecor, Gree, Maxton, Gree, Microwell, Mitsubishi Electric, Neoclima 

Підвищена вологість повітря в будь-якому приміщенні ставати справжнім раєм для появи різноманітних бактерій. Починається все з вогкості, після чого, на стінах може з'явиться дуже шкідливий для здоров'я людини грибок. Не секрет, що різні бактерії негативно впливають на самопочуття людини, але іноді, якщо проігнорувати підвищений рівень вологості в приміщенні, господар будинку може отримати справжні захворювання. У разі, якщо проживаючи в кімнаті з підвищеною вологістю повітря, людина починає відчувати себе дискомфортно (поява головних болів, втома, сонливість, алергічні реакції), необхідно негайно вирішувати дане питання, а допоможе Вам у цьому придбання якісного і надійного осушувача повітря.

Варто зазначити, що проблема підвищеного повітря актуальна в особливо великих приміщеннях, таких як склад, повал, аквапарк. На жаль, на даний момент вчені ще не придумали методу боротьби з підвищеним повітрям крім як використання спеціальних осушувачів, які на постійній основі гарантують вам нормалізацію повітря. 

На сьогоднішній день, існує кілька видів осушувачів повітря, а саме:

1. Стаціонарні осушувачі повітря. Такий пристрій, найчастіше, мають велику потужність і продуктивність, а також їх встановлюють на одному певне місце, після чого не переміщують. Такі осушувачі найчастіше використовуються в будівельних компаніях, керівництво яких, використовують підвальні приміщення або склади. Більш того, подібні пристрої актуально використовувати в приміщеннях з високим рівнем вологості повітря.

2. Переносні осушувачі. Цей пристрій використовують найчастіше в невеликих приміщеннях, можливо в квартирах або басейнах. Зручність переносних осушувачів повітря, дотримуючись навіть з назви, це їх комфортабельність. Звичайно, такий вид пристрої використовують домогосподарки, які періодично переносять агрегат з однієї кімнати в іншу. При цьому, краще всього придбати один осушувач повітря на весь будинок, ніж купувати по влаштуванню в кожну окрему кімнату.


Як працюють осушувачі повітря

Принцип роботи пристрою досить простий, а також, він дуже нам нагадує роботу кондиціонера. Таким чином, осушувач має вентилятор, який забирає вологе повітря з приміщення і передає його на випарник. Випарник у свою ж чергу, охолоджує повітря і конденсує його в спеціальну ємність (накопичення вологи). Після чого, осушене повітря без вологи передається на конденсатор з підвищеною температурою, де нормалізується і подається в кімнату.

Варто також відзначити, що абсолютно будь-осушувач повітря має свою продуктивність, яку і варто звертати особливу увагу при покупці пристрою. Продуктивність визначає, скільки ж літрів води зможе переробити сам осушувач. Більш того, важливим елементом при виборі гарного пристрою є його потужність. Також, в основному, побутові осушувачі повітря вимірюються від 12 до 300 л/добу, що багато в чому достатньо для роботи з житловими кімнатами.


Чому варто купити осушувач повітря

Як вже було сказано, підвищений рівень вологості повітря дуже негативно впливає на здоров'я людини, що найчастіше призводить до появи різноманітних, але небезпечних для життя людини алергічних реакцій. Більш того, з-за вогкості в такому приміщенні починає псуватися меблі, шпалери і всі інші аксесуари. В даний час, нові моделі осушувачів повітря досить економічні і прості в експлуатації. У налаштуванні будь-якого пристрою може впоратися навіть маленька дитина. Варто відзначити, що більшість таких осушувачів має автономний режим, це означає, що пристрій не потребує постійному контролі людини, особливо, коли господар будинку підключає дренажну систему, щоб не міняти бак кожні добу. З точки зору безпеки пристрою, хотілося б звернути увагу на те, що практично всі осушувачі безпечні у використанні. Наприклад, при збої електрики, пристрій самостійно вимкнеться, а почне свою роботу тільки тоді, коли подача електроенергії нормалізується.

Існує ще ряд величезних причин, чому варто придбати осушувач повітря прямо зараз. Наприклад, ті ж будівельники, повинні максимально контролювати рівень вологості повітря в приміщенні, оскільки в іншому разі можуть виникнути різноманітні проблеми з матеріалом під час ремонту. Багато фахівців стверджують, грамотний підхід до будівництва, а саме використання осушувачів повітря допомагає закінчити виконання робіт не тільки вчасно, але і раніше. Все тому, що будівельний матеріал, наприклад та ж штукатурка зі шпаклівкою, виділяє в приміщення певну кількість вологи, з-за чого рівень вологості повітря значно підвищується і може негативно позначитися на результатах роботи. Згадати хоча б, наскільки швидко поліпшується якість обробки в приміщенні: штукатурка, фарба, шпалери, стяжка підлоги і стелі просушуються рівномірно. Варто також зауважити, що абсолютно будь-які осушувачі повітря набагато економічні в плані енерговитрат, ніж ті ж теплові гармати або вентиляція. Також можна згадати складське господарство. Для хорошої роботи будь-якого слад, рівень вологості повітря відіграє величезну роль. Наприклад, при підвищеній вологості повітря, багато сучасні товари, що знаходяться в певному місці тривалий час починають стрімко псуватися, особливо, якщо мова йде про різних упаковках. Тому, осушувачі повітря повинні бути в кожному будівельному або складському приміщенні.


Робота осушувача повітря в зимовий період часу

У зимовий сезон, будь-які будівельні роботи вимагають до себе належної уваги, оскільки саме взимку температура в будинку падає до абсолютно низьких температур, що змушує працівників застосовувати спеціальні вентиляції з підігрівом. Зазначу, що такі підігріви не можуть контролювати і нормалізувати рівень вологості повітря в приміщенні, що найчастіше підвищує ймовірність появи вогкості. У таких випадках рівень вологості повітря може негативно вплинути на якість ремонту. Варто відзначити, що вологість повітря в підвальному або складському приміщенні не повинна бути нижче 50-55%. Виходячи з усіх перерахованих вище плюсів придбання осушувачів повітря, варто зробити висновок про те, що подібний пристрій це не розкіш, як звикли вважати в нашому суспільстві, а швидше вимушена необхідність.

Також, якщо ви хочете придбати якісний продукт іноземного виробника, то негайно і прямо зараз переходити на сторінки нашого сайту. У нашому інтернет-магазині, кожен бажаючий зможе знайти осушувач повітря практично будь-популярної моделі іноземного виробника за найвигіднішими цінами в Україні. Варто зазначити, що можлива доставка товару по всій країні.

1833
 Viber Telegram