Осушувач повітря Duracraft для дому та квартари

Осушувач повітря Duracraft для дому та квартари

Осушувач повітря Duracraft для дому та квартири

Осушувач повітря від німецької компанії Duracraft - ефективна допомога в боротьбі   з надмірним рівнем вологості в квартирі або будинку. Компактні і мобільні пристрої успішно застосовуються для осушування підвалу, гаража, невеликого офісу. Вони ідеально підходять не тільки для вологих приміщень, але також кімнат з низьким рівнем вентиляції (наприклад, комори).

 

Недорого купити осушувач повітря Duracraft для квартири або іншого побутового приміщення можна в інтернет-магазині «Побут». Ми співпрацюємо з офіціальним дистрібютором компанії, тому пропонуємо придбати тільки якісні і сертифіковані товари. На всі прилади діє гарантія - 6-12 місяців.

 

Осушувачі повітря Duracraft

Характеристики осушувачів повітря Duracraft

Вирішили купити поглинач вологи Duracraft для будинку в нашому інтернет-магазині?

 

Ознайомтеся з загальними параметрами, характерними для всіх моделей цієї компанії:

 

 

 

РЕЖИМ РОБОТИ

 

 

 

 

Прилад використовує 10 літрів води за 24 години, яка набирається в спеціальний резервуар. Для зручності можна використовувати дренаж, щоб надмірна волога відразу потрапляла в каналізацію або окрему ємність.

 

 

 

РІВЕНЬ ШУМУ

 

 

Осушувач повітря Duracraft можна купити і без побоювання встановлювати в будь-яку кімнату (ванну , спальню), тому що пристрій працює із середнім шумовим порогом - 45 дБ.

 

 

 

КОНТРОЛЬ ВОЛОГОСТІ

 

 

У приладі передбачено регулювання діапазону вологості. Параметри можуть варіюватися від 35% до 80%.

 

 

 

УПРАВЛІННЯ

 

 

 

 

Осушувач повітря Duracraft для приватного будинку або квартири елементарний в управлінні. Налаштування здійснюються в електронному вигляді, за допомогою натискання однієї клавіші.

 

 

За відгуками користувачів, поглиначі Duracraft споживають мінімальну кількість електроенергії. При цьому його потужності вистачає для усунення вологості в приміщеннях до 35 м 2 .

 

Особливості вологопоглиначів Duracraft

До «плюсів» покупки данного приладу і його відмінних рис варто віднести:

 

✓         Зручність управління . На екрані відображається інформація про рівень вологості, оповіщення про наповнення бакаї забрудненні фільтра.

✓         Автоматизована робота . Осушувач повітря Duracraft оснащений таймером, який дозволяє виставити час функціоніонування від 2 до 8 годин.

✓  Клієнти інтернет-магазину «Побут» незмінно віддають перевагу моделям фірми завдяки німецькій якості приладів і красивому дизайну, який дозволяє гармонійно розмістити пристрій в обстановці будинку.

 

Осушувачі повітря Duracraft

 

Переваги покупки у нас

Ми пропонуємо купувати осушітеліот перевіреного часом виробника.

 

Крім того, в інтернет-магазині «Побут»:

 

●  Придбати Duracraft можна  за «чистою» ціною без комісій фірм-посередників завдяки прямим поставкам товарів.

●  Діють знижки на покупку . Ми регулярно проводимо акції, завдяки яким клієнти «Побут» можуть придбати якісні товари за вартістю, нижчою на 5-10%.

 

Хочете замовити осушувач повітря Duracraft для квартири по найкращим цінам в Україні - телефонуйте нам прямо зараз: (097) 586-81-58 або (099) 389-94-49.

2614
 Viber Telegram