Осушувачі повітря Maxton серії MX

Осушувачі повітря Maxton серії MX

Функціональні осушувачі повітря від популярного виробника Maxton серії MX являють собою сучасні, надійні побутові пристрої, що відрізняються своєю практичністю і високою продуктивністю. Такі моделі осушувачів відмінно справляються з контролем і постійною нормалізацією підвищеного рівня вологості повітря в будь-якому приміщенні. Зараз, осушувачі повітря MX відмінно підходять для роботи в невеликих квартирах, будинках, підвальних приміщеннях і складах. Завдяки своєму зручному і функціонального інтерфейсу, навіть найменший член сім'ї зможе самостійно впоратися з налаштуванням даного агрегату.


Як працюють осушувачі Maxton MX

Осушувачі повітря серії Maxton MX виконують свою роботу за принципом конденсації, це такий вид роботи, коли вологе повітря в приміщенні потрапляє у випарник агрегату, охолоджується і подається назад у квартиру, при цьому весь конденсат збирається в спеціально баку для його збору.


Технічні характеристики моделей серії MX

Даний осушувач повітря призначений для роботи в квартирах чи будинках площею до 40м2. Завдяки своєму економного електроспоживання, пристрій є досить економним, споживана потужність якого складає до 400 ВТ на годину. Варто відзначити, що компанія також подбала про продуктивність приладу, незважаючи на невеликі розміри (важить осушувач всього 13,5 кг), він виробляє 16 літрів за добу, а сам бак вміщує в себе 4,8 літра конденсату. Більш того, пристрій має дренажну систему, що дозволяє вивести збір конденсату через спеціальний шланг в інший, зручний для господаря будинку місце, щоб кілька разів на тиждень не міняти бак. Також, пристрій здатний працювати при таких температурах, як +5 до +35 градусів.


Панель управління

Осушувач повітря MX має дуже зручну і багатофункціональну панель управління з сучасним LCD дисплеєм. Пристрій здатне самостійно визначати температуру і вологість повітря у будь-якому приміщенні, після чого показує результати на екран. При цьому, власник квартири повинен просто встановити і відрегулювати рівень вологи в приміщенні, від 30 до 80%, запустити агрегат і більше не турбується про його роботу. Виробники MX подбали також про безпеку у використанні апарату, тепер він є повністю автономним і має ряд автоматичних функцій. Приміром, у будинку стався збій електроенергії, в цьому випадку, осушувач самостійно завершить свою роботу, а продовжить її виконувати тільки тоді, коли нормалізується електроенергія. Також, якщо бак для збору конденсату вже буде переповнений, пристрій не почне свою роботу до моменту, поки бак не спустошать.


Основні функції та переваги осушувача Maxton

· 2 швидкості роботи вентилятора на вибір

· Низький рівень шуму

· Функція авторозморозки

· Електронний тип управління

· Індикація параметрів вологості

· Легке транспортування і встановлення осушувача


Якщо ви хочете придбати найсучасніші і багатофункціональні осушувачі повітря, то негайно переходьте на сторінки нашого інтернет-магазину. На нашому сайті, кожен бажаючий зможе самостійно вибрати і придбати якісні і надійні осушувачі повітря іноземного виробника за найвигіднішими цінами в Україні.

1262
 Viber Telegram