Осушення складу

Осушення складу

В абсолютно будь-якій торговій чи виробничої компанії не можна обійтися без спеціально обладнаного складу, який представляє собою певне місце зберігання різноманітного товару, зокрема сировини. Багато хто вже популярні торгові компанії можуть дозволити собі придбати вже обладнаний спеціальний склад, де вже буде все необхідне для зберігання того або іншого товару. Але, варто відзначити, що багато починаючі бізнесмени найчастіше не в змозі оплатити покупку цілісного складу. З-за цього вдаються до реконструкції якого-небудь старого приміщення, оснащуючи його найсучаснішими системами, оскільки це виходить дешевше, ніж придбання вже готового приміщення.

Також, абсолютно всі бізнесмени знають, наскільки складно забезпечити склад певним мікрокліматом для зберігання сировини та іншого товару. Все тому, що сировина вимагає до себе належної уваги, особливо, якщо його будуть зберігати тривалий час у певному місці, то є на складі. Саме тому фахівці рекомендують ставитися до мікроклімату складського приміщення з величезною відповідальністю, щоб не зіпсувати в процесі зберігання сировину й інший товар.

На сьогоднішній день, практично будь-складське приміщення має ряд найрізноманітніших проблем, але основною його проблемою є ненормативна температура і підвищений рівень вологості повітря в приміщенні, які можуть призвести до небажаних наслідків, а саме:

• Продукти торгової компанії можуть просто зіпсуватися або згнити, з-за підвищеної вологості у приміщенні, що не тільки приведе до псування товару, але й до розвитку різноманітних бактерій в приміщенні.

• Підвищений рівень вологості повітря призводить до появи і поширення по складу цвілі і грибка, що багато в чому тільки негативно впливає на якість продукції будь-якої компанії.

• Розмноження шкідливих мікроорганізмів, є ще однією серйозною проблемою для підприємства.

• Псування металевих конструкцій, появу корозії на трубах або залізних предметів.

• Злежуванню сипучих матеріалів знаходяться в кімнаті з підвищеним рівнем вологи.


Не багато знають, але в основному у кожному складському приміщенні рівень вологості повітря не повинен перевищувати 40-50%, оскільки дані показники є межею для більшості матеріалів. У зимовий період, нормальний рівень вологості повітря на складі найчастіше забезпечується спеціальною загально об'ємної вентиляційною системою, яка нормалізує рівень вологи в приміщення, заздалегідь нагріваючи повітря, а потім охолоджуючи його. Але все ж варто зауважити, що контролювати вологість у приміщенні взимку трохи простіше, ніж влітку. Влітку ж, у самий жаркий період часу температура може перевищувати 30 C, з-за чого рівень вологості повітря ставати приблизно 70%, а це являє собою дуже серйозну проблему для зберігання матеріалів. Тому фахівці рекомендують на корені обрубати всі наслідки підвищеного рівня вологи в приміщенні, а саме домогтися нормалізації повітря на складі шляхом його осушення.

Багато сучасні торгові компанії вже дуже давно почали відмовляти від об'ємних систем осушення, оскільки це є досить дорогим задоволенням, і не завжди ефективним. А ось використання популярних, на даний момент, осушувачів повітря, є найбільш раціональним способом нормалізації підвищеної вологи у складському приміщенні. Більш того, багато фахівці запевняють, що осушувачі є дуже вигідним вкладенням щодо систем осушення, оскільки економлять електроенергію приблизно на 20-60%.


Як правильно вибрати і купити осушувач для складського приміщення?

Вибір абсолютно будь-якого осушувача повітря залежить від величезної кількості різноманітних чинників і розрахунків, тому при покупці даного пристрою необхідно звернутися до відповідного фахівця. Вся справа в тому, що тільки фахівець здатний грамотно і правильно підібрати осушувач повітря виходячи зі стану складського приміщення клієнта. Адже у випадку, якщо пристрій буде підібрано неправильно, то вся продукція компанії на складі може зіпсується, що призведе до значної втрати коштів.

Якщо ви вирішили придбати якісний і надійний осушувач повітря для складського приміщення, негайно переходьте на сторінки нашого інтернет-магазину, де кожен охочий зможе придбати цей пристрій за найвигіднішими цінами в Україні. Також, Наші висококваліфіковані фахівці допоможуть підібрати осушувач повітря виходячи з побажань клієнта, враховуючи всі фактори і розрахунки.


1395
 Viber Telegram