Нормалізація мікроклімату в приміщенні для сховища музею або виставкового залу

Нормалізація мікроклімату в приміщенні для сховища музею або виставкового залу

На сьогоднішній день, збереження важливих історичних документів, експонатів, картин чи книг являє собою дуже серйозне заняття, оскільки для того, щоб подібні аксесуари з часом не постраждали, в сховище необхідно створити для них найбільш оптимальні умови. Не багато знають, але навіть при підтримці спеціального приміщення для зберігання старовинних документів в чистоті, все одно існує величезний ризик з часом зіпсувати якість аксесуарів із-за банальної підвищеної вологи в приміщенні. Саме тому, багато сучасних фахівців настійно рекомендують створити оптимальні умови мікроклімату.

Таким чином, для того, щоб досягти ідеальних умов збереження історичної літератури або експонатів самостійно, необхідно використовувати різноманітні методики для створення оптимального мікроклімату. При цьому, найкращим методом для створення гарного мікроклімату є саме використання адсорбційного роторного осушувача повітря, який дозволить не просто створити ідеальні умови для зберігання, але і протягом усього часу підтримувати нормальний рівень вологості повітря в приміщенні. Більш того, багато досвідчені фахівці відзначають, що саме використання осушувачів повітря дозволило їм позбутися найпоширеніших проблем у підтримці приміщення, а саме поява вогкості і в кінцевому результаті цвілі. Адже не секрет, що цвіль являє собою дуже серйозну проблему в будь-якому приміщенні, особливо коли справа стосується підтримки якості продукту або зберігання матеріалів. При цьому, цвіль провокує появу грибка, який багато в чому дуже серйозно псує майно, що перебуває в приміщенні, а також негативно впливає на загальний стан організму людини, тому даним критерієм і приділяють стільки уваги.

Зараз ми надамо Вам оптимальні рекомендовані параметри, з підтримки приміщення для зберігання експонатів або історичної документації.

Об'єкт

Відносна вологість, %

Температура, С

Вироби з кістки, в тому числі слонової

45–65

19–24

Папір, пап'є-маше

50–60

19–24

Анатомічні колекції

40–60

19–24

Диски, магнітна стрічка

40–60

10–21

Фотографії (ч/б)

20–30

2-20

Комахи та ентомологічні коробки

40–60

19-24

Східні лакові фарби

50–60

19-24

Дерево

40–65

19-24

Книги, рукописи

50–60

19-24

Етнографічні матеріали

40–60

19-24

Органічні матеріали

50–65

19-24

Папірус

35–50

19-24

Хутро, перо

45–60

15-21

Живопис на полотні

35–50

19-24


Таким чином, при використанні адсорбційних осушувачів повітря, компанії Desiccant Technologies Group, кожен зможе поліпшити виготовлення свого товару при його підтримці.

Всі перераховані вище умови можна створити при використанні адсорбційних роторних осушувачів повітря відомої європейської торгової марки Desiccant Technologies Group. Дана компанія протягом довгих років своєї роботи заробила відмінну репутацію на європейському ринку, що багато в чому дозволило багатьом підприємцям поліпшити свої виробничі процеси і підвищити якість продукту.

Чого саме можна досягти при використанні роторних осушувачів повітря?

1. Осушення підвищеної вологи в приміщенні при максимально низькому енергоспоживанні. Цей фактор дозволить будь-якому підприємцю поліпшити виробництво за рахунок нормалізації підвищеної вологи, але при цьому сильно заощадити, оскільки в порівнянні з абсолютно будь-якими аналогами, осушувачі повітря являють собою найекономніші пристрою в плані енергоспоживання.

2. Використання осушувача повітря при дуже низьких температурах в будь-якому приміщенні. Навіть незважаючи на те, що в сучасному світі дуже складно домогтися гарної нормалізації повітря у приміщенні, особливо при низьких температурах, адсорбційні осушувачі легко будуть справлятися з такими завданнями, оскільки вони з легкістю переносять низькі температури.

3. Простота монтажу. На сьогоднішній день, практично всі Роторні осушувачі повітря дозволяють використовувати їх абсолютно на будь-якій поверхні, а монтажні роботи являють собою максимально просте завдання.

4. Невелика вага пристрою і сучасний компактний дизайн. Завдяки цим критеріям, кожен бажаючий зможе комфортно розташувати прилад в будь-якому приміщенні, без будь-яких проблем, оскільки невелика вага і красивий дизайн дозволяють використовувати пристрій практично скрізь.

5. Автоматизація та автономність роботи осушувача повітря. Мало хто знає, але дані прилади виготовляють в першу чергу з розрахунком на автономність. Тобто, вам не доведеться постійно стежити за роботою приладу, оскільки в цьому не буде ніякої необхідності через автоматизації всіх процесів нормалізації рівня вологості.

6. Довговічність і ефективність в роботі. Осушувачі повітря виробляються зі спеціальних корозійно-стійких матеріалів, які дозволяють їм прослужити довгі роки, без потенційного впливу шкідливих умов в приміщенні.

Таким чином, одними з найкращих виробників адсорбційних осушувачів повітря нового покоління є компанія Desiccant Technologies Group, завдяки якій кожен бажаючий зможе самостійно придбати пристрій, що дозволяє вирішити багато проблем у процесі виробництва або зберігання різноманітних аксесуарів. Більш того, прилад також дозволяє виконувати свою роботу навіть при найнижчих температурах, що у багато є величезним плюсом для підприємств.

При цьому, використання обладнання від компанії Desiccant Technologies Group в музеї або сховищах дозволяє досягти наступних результатів, таких як:

• Зниження витрат на відновлення будь-яких експонатів або важливої документації.

• Нормалізація підвищеного рівня вологості повітря в будь-якому приміщенні, включаючи низькі температури.

• Видалення вже утворилася цвілі в самих недосяжних місцях в приміщенні з документацією.

• Продовження терміну служби всіх несучих конструкції будівлі або споруди за рахунок створення оптимального мікроклімату.

Якщо ви хочете самостійно придбати якісний осушувач повітря адсорбційного типу, то прямо зараз переходити на сторінки нашого інтернет-магазину. На нашому сайті, кожен бажаючий зможе за найвигіднішими цінами в Україні придбати якісний товар від відомої європейської компанії Desiccant Technologies Group.

1509
 Viber Telegram