Низькотемпературний Осушувач Повітря адсорбційний MEACO DD8L

Низькотемпературний Осушувач Повітря адсорбційний MEACO DD8L


Побутовий, адсорбційний осушувач повітря Meaco DD8L! Інноваційна модель компанії Meaco вперше втілила в собі побутове призначення і адсорбційний тип осушення.Завдяки своїм типом (адсорбція) здатний працювати і осушувати навіть неопалювані приміщення практично при будь-яких температурах (від-5С).Перевагами є низьке енергоспоживання, низький рівень шуму, робота при будь-яких температурах без істотної втрати продуктивності, сучасний дизайн, якість.Потрібно врахувати, що адсорбційний тип осушувачів передбачає невелике нагрівання повітря на виході. В середньому, осушене повітря на 5-7 градусів тепліше надходить вологого.


До 8 літрів на добу незалежно від температури   Ідеальний для роботи при низьких температурах   Антибактеріальний нано-фільтр з сріблом   Іонізатор для очищення повітря   Таймер до 8 годин   Можливість безперервного дренажу   Під час роботи гріє повітря на 10-12?С   Проста і зрозуміла панель управління   Зупинка при наповненні контейнера   Контейнер для конденсату об'ємом 2 л   Рівень шуму - всього від 39 дБ   Автоматичний перезапуск при проблемах з електрикою   Гарантія 2 роки


Meaco DD8L є адсорбційним осушувачем повітря. Це означає, що він не має компресора або випарника, що робить його легше, тихіше і економічніше, ніж традиційні осушувачі конденсаційного типу.


Використання вологопоглинаючого ротора замість компресора робить продуктивність Meaco DD8L незалежної від температури в приміщенні і завжди залишається постійною. Це означає, що при нормальній кімнатній температурі його продуктивність буде аналогічною 20-літровому компресорного осушувачу, при температурі 10 ° C його продуктивність буде відповідати 30-літровому осушувачу, а при більш низьких температурах перевершить і його.


Такі особливості даної моделі, як робота при низьких температурах, нагрівання повітря в процесі осушення на 10-12 ° С, можливість безперервного відведення конденсату і автоматичне відновлення роботи після відключення електрики, роблять DD8L популярної і незамінною для власників яхти, гаража, літнього будинку, автофургона .


Meaco DD8L став цінним помічником в будинках наших клієнтів. Вони наголошують на тому, в яких кількостях осушувач може прибирати зайву вологу з повітря, як швидко сушить білизну після прання, як нагріває повітря в приміщеннях і як тихо він працює.


Крім того, Meaco DD8L більше, ніж просто осушувач. Поєднання його іонізатора і антибактеріального нано-фільтра з сріблом допоможе зробити повітря в будинку чистим і здоровим.


Ось чому Meaco DD8L - дуже популярний осушувач, здатний вирішувати велику кількість домашніх проблем. 

  
Осушитель воздуха Meaco DD8L. Параметры 

Документация (Инструкции по эксплуатации, листовки etc.)

1603
 Viber Telegram