Найкращий спосіб усунення проблем в процесі виготовлення цукру

Найкращий спосіб усунення проблем в процесі виготовлення цукру

Не секрет, що будь-яке виробництво потребує постійного контролю мікроклімату незалежно від зовнішнього середовища. Тобто, виробництво будь-якого продукту безпосередньо залежить від умов його виготовлення, зберігання і змісту, саме дані фактори дозволяють виробнику робити якісний продукт. Але, як же самостійно уникнути всіх можливих причин погіршення якості в процесі виробництва цукру? При цьому, важливим фактором є правильність зберігання цукру, а також довговічність використання обладнання. Про це і піде мова в сьогоднішній статті.

Таким чином, для того, щоб швидко і легко досягти всіх перерахованих вище цілей, у чому необхідно нормалізувати підвищений рівень вологості повітря в приміщенні, особливо, в місцях зберігання кінцевого продукту. Для цих цілей відмінно підійде виробничий осушувач повітря.

Розглянемо основні проблеми, з якими ми можемо зіткнутися при неконтрольованої підвищеної вологості в приміщенні на виробництві, а саме:

1. Спікання і карамелізація. В процесі виготовлення цукру, особливо під час звичайно обробки з-за підвищеної вологи цукор має властивість спікатися, що багато в чому просто псує зовнішній вигляд продукту і надалі він стає придатним до обробки.

2. При упаковці цукру і подальшої його транспортуванні при неконтрольованої вологи цукор має властивість злипатися.

3. Поява конденсату на стінах і даху приміщення. Утворення конденсату не просто негативно впливає на якість цукру, але і ставати основним фактором появи цвілі і грибка в приміщенні для зберігання продукту.

4. Поява цвілі в приміщенні, яке веде до псування обладнання і відповідно продукту.

5. Аварійні неконтрольовані зупинки всіх виробничих ліній під час виготовлення цукру.

6. Появу корозії на всіх поверхнях обладнання, що багато в чому стає основним фактором швидкого зносу металевих конструкцій.

Варто відзначити, що поява конденсату, а в подальшому розвиток грибка і цвілі, не тільки негативно впливає на якість продукту і довговічність обладнання, але і впливає на здоров'я людини. На виробництві, в умовах розвитку цвілі і грибка, співробітники підприємства будуть відчувати найрізноманітніші проблеми зі здоров'ям, а також можуть отримати серйозні алергічні реакції. Тому, мікроклімат на підприємстві є одним з найважливіших факторів при роботі співробітників.

Тому, для того, щоб уникнути, всі можливі небажані проблеми на виробництві при виготовленні цукру, необхідно, спочатку, нормалізувати підвищений рівень вологості повітря у виробничому приміщенні. Тобто, видалити зайву вологу з повітря, а допоможе нам в цьому виробничий осушувач повітря адсорбційного типу. Завдяки цьому пристрою кожен роботодавець зможе автономно протягом всього часу роботи контролювати мікроклімат в приміщенні, створюючи оптимальні умови при виготовленні свого продукту, отримуючи при цьому кращу якість цукру і довговічність обладнання. Варто зазначити, що при виготовленні цукру, існують рекомендовані норми рівня вологості повітря в приміщенні, а саме 30%. – 50%. Наприклад, зберігати цукор необхідно в умовах щодо вологості повітря 50% і температурі 24C.

Дану задачу допоможе нам з вами вирішити саме промисловий роторний осушувач повітря адсорбційного типу від європейської компанії Desiccant Technologies Group.

Завдяки використанню осушувачів від виробника Desiccant Technologies Group, кожен власник зможе самостійно домогтися ефективного осушення повітря при низьких температурах. Тобто, незалежно від умов утримання продукту, осушувач автономно протягом всього процесу роботи буде контролювати рівень вологості і створювати оптимальні умови. Більш того, установка агрегату не займе багато часу і сил у працівників підприємства, а завдяки автоматичній роботі пристрою, не буде необхідності постійно контролювати роботу осушувача. Осушувач повітря потрібно буде лише увімкнути її, налаштувати і іноді протирати на ньому пил, оскільки всі агрегати від компанії Desiccant Technologies Group спрямовані на автономну роботу без втручання із зовні. Також, невеликі габарити і вага приладу, дозволить встановити його в абсолютно будь-якому місці, при економії простору. При цьому, осушувач виготовлений зі спеціального корозійно-стійкого корпусу, який дозволить прослужити йому багато років, без побоювання псування всіх металевих конструкцій.

Трохи цікавих фактів про адсорбційні осушувачі повітря

Роторні осушувачі повітря адсорбційного типу від провідної в Європі компанії Desiccant Technologies Group являє собою пристрій нового покоління і типу, яке дозволяє заощадити великі гроші на підтримці мікроклімату в процесі виробництва. Завдяки основним технологіям роботи осушувача, кожен підприємець зуміє за короткі терміни позбутися потенційної появи грибка і цвілі на стінах, що багато в чому забезпечить якісне отримання будь-якого продукту, в тому числі і цукру. А купити осушувач повітря за найвигіднішими цінами в Україні від європейського виробника Desiccant Technologies Group можна на нашому сайті, де кожен бажаючий легко і швидко зуміє отримати якісний продукт за нормалізації підвищеного рівня вологості повітря у виробничому приміщенні. Більше того, досвідчені співробітники нашого магазину, з величезним задоволенням допоможуть підібрати і придбати відповідний для будь-якого виробництва осушувач повітря, виходячи від поставлених завдань самого замовника.

В чому полягає робота осушувача повітря?

Вологе повітря з приміщення завдяки спеціальному вентилятору осушувача потрапляє прямо в ротор пристрою, після чого всі водяні молекули знаходяться в повітрі просто адсорбуються і у вигляді конденсату стікають у спеціальний бак для збору конденсату. В кінцевому підсумку, оброблене повітря, вже осушене і чисте передається в другий ротор повітряним потоком, після надходить назад в приміщення.

На сьогоднішній день, осушувачі повітря є найпопулярнішим пристроєм для нормалізації мікроклімату в будь-якому приміщенні.

1301

Рекомендовані

 Viber Telegram