Усунення вологи в процесі експлуатації льодових арен і ковзанок

Усунення вологи в процесі експлуатації льодових арен і ковзанок

Льодові арени і катки в процесі експлуатації вимагають до себе належної уваги з боку обслуговуючого персоналу, оскільки навіть найменше недотримання правил утримання даних конструкцій і загального мікроклімату приміщення з катком, у чому призводить до появи найрізноманітніших причин погіршення обладнання, якість льодового покриття, а також численні експлуатаційні витрати. У сьогоднішній статті ми поговоримо з вами про те, як позбутися від усіх можливих існуючих проблем в процесі експлуатації льодових арен і ковзанок.

Не секрет, що для усунення всіх різноманітних причин у процесі роботи льодових арен і ковзанок, необхідно в першу чергу створити оптимальний мікроклімат в приміщенні, а саме усунути підвищений рівень вологості повітря в приміщенні. Підвищена волога в приміщенні є серйозною проблемою для критих льодових арен або ковзанок. Оскільки із-за наявності великої кількості вологи, в такому приміщенні утворюється конденсат і бактерії, про які ми поговоримо трохи пізніше. При цьому, не варто забувати, що сама процедура заливки ковзанки є основним джерел появи вологи в приміщенні через що надходить зовнішнього повітря і його випаровування. Також, сам зовнішнє повітря часто надходить в будівлю через несправні, або некоректно працюючі вентиляційні системи, не щільності будівельних споруд, дверей та інших місць.

До чого може привести підвищений рівень вологості повітря?

Якщо в приміщенні з льодовою ареною або катком мікроклімат має підвищений рівень вологого повітря, то часто виникають такі проблеми, а саме:

1. Наявність туману, водяних поров після заливки над поверхнею ковзанки. Такий ефект не просто продовжує час обробки ковзанки перед його працюй, але і сприяє утворенню конденсату на всіх поверхнях у приміщенні.

2. Стан льодового покриття з часом втрачає свою якість. Дана проблема є найпоширенішою, в кінцевому підсумку з-за якої, необхідно повністю міняти все обладнання, що істотно скорочує витрати організації.

3. Некоректна робота електрообладнання. За підвищеної вологості повітря в приміщенні, що утворюється волога на поверхнях обладнання не просто негативно впливає на сам корпус, але і проникає у всі вузли обладнання, що часто призводить до поломки. Варто відзначити, що багато організацій навіть не підозрюють спочатку, в чому криється причина появи несправності їх обладнання, із-за чого витрачають величезні гроші на заміни деталей та інших матеріалів, що сприяють роботі обладнання. Але вирішити цю проблему набагато простіше, необхідно нормалізувати підвищену вологу і величезні витрати можна буде уникнути.

4. Утворення конденсату на всіх поверхнях обладнання, стінах і стелях в приміщенні. Конденсат, також, є основною причиною появи бактерій, а в кінцевому підсумку грибка.

5. Наявність корозії на металевих конструкціях через підвищену вологу.

6. Поява цвілі і грибка. При цьому, необхідно звернути увагу на те, що сам грибор має негативне властивість, а саме випаровувати шкідливі для здоров'я людини пари, які повітряно-крапельним шляхом передаються людині. При цьому, багато людей після довгого перебування в таких будівлях просто можуть отримати серйозну алергічну реакцію або захворювання.

7. Постійне запотівання стекол і бортів, що багато в чому заважає перегляду хокейних матчів чи інших заходів, які проводяться на льодовій арені.

Таким чином, для того, щоб самостійно вирішити всі перераховані вище проблеми пов'язані з підвищеним рівнем вологості повітря в квартирі, рекомендується використовувати промисловий осушувач повітря адсорбційного типу від відомої європейської компанії Desiccant Technologies Group. Осушувач повітря-являє собою пристрій, що дозволяє обробляти вологе повітря і перетворювати його в свіжий, нормалізований тепле повітря.

Чому вигідно використовувати адсорбційні промислові осушувачі повітря компанії Desiccant Technologies Group?

Домогтися якісного нормалізації підвищеного рівня вологості повітря в приміщенні не так просто, необхідно правильно підібрати виробника осушувачів і тип пристрій, щоб продуктивності апарату вистачало на весь робочий простір в приміщенні. Варто відзначити, що популярна європейська компанія Desiccant Technologies Group є лідером на світовому ринку по виробництву осушувачів повітря, починаючи з 2003 року. Більш того, розробники компанії щорічно радує своїх клієнтів новими технологіями осушення, роблячи пристрій більш продуктивним і менш енерговитратним.

При цьому, варто звернути увагу на головні переваги використання даних осушувачів повітря, а саме:

1. Досягнення високого, ефективного процесу осушення при максимально низькому енергоспоживанні. Тепер, не доведеться витрачати величезні гроші на оплату електрики, оскільки осушувачі повітря від компанії Desiccant Technologies Group мають низьке енергоспоживання на відміну від своїх конкурентів або аналогів пристроїв.

2. Ефективна робота при найнижчих температурах. Навіть незважаючи на те, що льодові арени і катки мають низьку температуру в приміщенні, це абсолютно ніяк не вплине на роботу осушувача повітря адсорбційного типу, навіть протягом декількох років.

3. Простота у використанні і установки пристрою. Для того, щоб включити і налаштувати осушувач повітря на роботу в певних умовах, не потрібно витрачати багато часу і сил на вивчення інструкції, оскільки дисплей дозволяє буквально в пару кліків вибрати режим осушення і почати свою роботу. Також, конструкція апарату дозволить встановити його в абсолютно будь-яке зручне місце.

4. Автономна робота пристрою. Завдяки розробникам, тепер, осушувачі повітря не вимагають до себе уваги під час роботи з-за того, що в них передбачена відмінна система безпеки. Наприклад, у тому випадку, якщо в електромережі станеться якийсь збій, то осушувач повітря відразу ж безпечно припинить свою роботу, а продовжить її тільки після того, як потік електроенергії прийде в норму, що багато в чому забезпечує абсолютно безпечне використання агрегату.

5. Корозійно-стійкий корпус. Нержавіюча сталь, з якої виготовлений осушувач, дозволить не бояться появи на ньому корозії і інших шкідливих наслідків некоректного мікроклімату в приміщенні.

Підбити підсумок. При використанні промислового осушувача повітря адсорбційного типу від популярною у всій Європі компанії Desiccant Technologies Group дозволить заощадити величезні гроші і усунути всі можливі існуючі проблеми в процесі експлуатації льодових арен або ковзанок. При цьому, вартість таких осушувачів повітря максимально прийнятна, враховуючи те, що багато корпорацій до використання осушувачів повітря просто могли втрачати велику кількість грошей на усунення проблем з обладнання з-за підвищеного рівня вологості повітря в приміщенні. Якщо ви хочете придбати якісні і надійні осушувачі повітря за найвигіднішими цінами в Україні, на сьогоднішній момент, то негайно переходьте на сторінки нашого інтернет-магазину. На нашому сайті, кожен бажаючий зможе самостійно вибрати потрібний пристрій іноземного виробника для нормалізації підвищеного рівня вологості повітря в приміщенні.

988
 Viber Telegram