Кращий спосіб усунення проблем при зберіганні добрив

Кращий спосіб усунення проблем при зберіганні добрив

При зберіганні добрив, існує величезний ризик погіршення продукту через неправильні умови їх утримання. При цьому, багато виробничих корпорацій часто стикаються з наявністю величезних витрат в процесі обслуговування складських приміщенні і їх експлуатації. У цій статті ви дізнаєтеся про те, як самостійно в кілька разів поліпшити умови зберігання мінеральних добрив та засобів хімічного захисту рослин.

Мало хто знає, але погіршення якості продукту в першу чергу залежить саме від неконтрольованого мікроклімату в приміщеннях.

Для того, щоб досягти прийнятного мікроклімату в приміщенні, необхідно нормалізувати підвищений рівень вологості повітря.

Зокрема, абсолютно всі мінеральні добрива та засоби хімічного захисту рослин, мають мелкофракционные речовини, які негативно впливають на організм людини, співробітників, що постійно знаходяться в зоні ризику, що працюють на складах. При цьому. Дані речовини також дуже негативно впливають на будівельні матеріали і конструкції.

Як це працює

Коли відбувається процес розфасування і завантаження мінеральних добрив і засобів хімічного захисту, то сипучі мелкофракционные речовини, мають неприємну властивість осідати на будівельні конструкції у вигляді пилу, після чого проникають всередину матеріалів конструкції у вигляді розчинів. Особливо даний процес прискорюється через підвищений рівень вологості повітря в самому приміщенні, через що з'являється величезний ризик отримати серйозне захворювання у людей, що працюють з даними речовинами.

Варто звернути увагу на те, що ступінь ризику впливу пилу збільшується в залежності від свого виду і гігроскопічності. На дані чинники також дуже сильно впливає стан мікроклімату в приміщенні, відсутність обміну повітря або його інтенсивність і вологість повітря. Наприклад, корозія матеріалів є найпоширенішим показником при фасуванні і розвантаженні мінерального добрива, що негативно впливає і проявляється на всіх металевих конструкціях. Через те, що самі добрива мають підвищений рівень гігроскопічності, то вони, як правило, можуть поглинати в себе величезну кількість вологи з повітря, згодом чого можуть утворюватися вв грудки і злежуватися.

До чого може привести неконтрольована вологість повітря?

• Наявність конденсату на всіх поверхнях стін і даху складських приміщень. Конденсат, як правило, утворюється через надлишок вологи в приміщенні, конденсат можна помітити на вікнах приміщення, стінах, стелях. Найчастіше, саме запотівання вікон може послужити першою ознакою наявності підвищеного рівня вологості повітря в приміщенні. При цьому, сам конденсат не так небезпечний, але він призводить до появи вогкості, грибка і цвілі на стінах і стелях.

• Деформація форми гігроскопічних продуктів. З-за великої вологості, гігроскопічні продукти починають вбирати в себе всю вологу з приміщення, що приводить їх до грудкування і злипання, а це є уже зіпсованим продуктом, що також призводить і до псування добрив, їх подальшої утилізації.

• Більшість хімічних речовин, можуть стати надзвичайно небезпечними для організму людини і бути вже непридатними до подальшого застосування. Що не тільки призведе організацію до втрати грошових коштів через зіпсованого матеріалу, але і може негативно вплинути на здоров'я самих співробітників.

• Потенційний ризик появи вибухонебезпечних сумішей при тривалому зберіганні добрив на основі нітратної. Через підвищену вологість повітря, добрива на нітратній основі можуть вступити в реакцію і утворити вибухонебезпечні суміші, у випадках, якщо складські приміщення протягом тривалого часу мають неконтрольовану вологість.

* Поява цвілі і бактерій в зонах зберігання продуктів, а також в самих упаковках. Цвіль і бактерії, як правило, стають основними причинами появи грибка. Грибок в свою чергу, не просто призведе добрива в непридатність, але і може негативно вплинути на здоров'я людини, через виділення небезпечних для організму речовин.

* Поява корозії на всіх поверхнях металоконструкцій. Корозія, є вже наслідком тривалої неконтрольованої вологості повітря в приміщенні, що може з часом вплинути на роботу всього обладнання.

Таким чином, для того, що самостійно вирішити всі проблеми з підвищеним рівнем вологості повітря в приміщенні, самим дієвим методом стан використання промислових роторних осушувачів повітря адсорбційного типу від знаменитого у всій Європі виробника Desiccant Technologies Group.

Де слід застосовувати осушувач повітря?

Осушувачі повітря допомагають нормалізувати підвищену вологу у всіх приміщеннях, де існує потенційний ризик неконтрольованої вологості, а саме:

1. Складські приміщення для зберігання добрив, підлогові склади.

2. Силоси і силосні корпуси. Місця зберігання не злежуються добрив, фосфоритних, вапняних і Доломітових добрив.

3. Місця фасування товару. Упаковки, мішки, тари, всі пристосування для перевезення товарів.

При використанні осушувачів повітря від компанії Desiccant Technologies Group, кожне підприємство забезпечує надійний мікроклімат в приміщенні і отримує ряд таких переваг, як:

• Ефективний метод усунення вологості повітря при максимально низькому енергоспоживанні. Розробники компанії Desiccant Technologies Group протягом останніх п'ятнадцяти років створюють і підтримують метод високої ефективної роботи осушувачів повітря при низькому енергоспоживанні за рахунок новітніх технологій.

• Ефективний процес роботи при досить низькій температурі. Осушувачі повітря виготовлені зі спеціальних сталей і сплавів, що дозволяють на постійній основі виконувати всі необхідні функції пристрою, при роботі навіть в самих холодних приміщеннях, без втрати продуктивності.

• Простота в установці і невелика вага агрегату. Сам прилад має відносно невелику масу і приємний, зручний для монтажу корпус, що дозволяє встановити осушувач повітря практично в будь-якому місці складського приміщення без будь-яких проблем.

• Абсолютна автоматизація пристрою. На сьогоднішній момент, осушувачі повітря від виробників Desiccant Technologies Group вважаються найбільш зручними у використанні завдяки своїй автономної роботи, що забезпечує якісний і ефективний процес осушення без постійного контролю, роботи приладу.

• Корозійно-стійкий корпус. Конструкція осушувача прийнятна тим, що навіть через п'ять років роботи пристрою в зонах підвищеного рівня вологості повітря не допустить потенційний ризик появи корозії, що жодним чином не вплине на роботу приладу і дозволить продовжити термін експлуатації.

Desiccant Technologies Group – являє собою сучасну високотехнологічну компанію по виробництву осушувачів повітря. Починаючи ще з 2003 року, корпорація радує своїх клієнтів новими, якісними технологіями осушення повітря у виробничих приміщеннях. Більш того, Desiccant Technologies Group є лідером на світовому ринку з виробництва осушувачів повітря.

Якщо ви вирішили придбати надійні осушувачі повітря для роботи в зонах підвищеного рівня вологості, то негайно переходьте на сторінки нашого інтернет магазину. На нашому сайті, кожен бажаючий зможе самостійно і в самі короткі терміни вибрати і купити якісний осушувач повітря від компанії Desiccant Technologies Group за найвигіднішими цінами в Україні.

1314
 Viber Telegram