Осушення басейныв за допомогою осушувачів DS

Осушення басейныв за допомогою осушувачів DS

Осушувач повітря переважно для басейнів від відомої у всьому світі компанії Trotec серії DS являє собою сукупність новітніх технологій в сучасному світі. Дане обладнання надає можливість захищати Вас і Ваше здоров'я від різноманітних захворювань, які можуть бути спровоковані підвищеним рівнем вологого повітря. То в чому ж перевага компанії Trotec перед їх конкурентами? А в тому, що їх інноваційне обладнання дозволяє швидко і легко позбутися потенційної появи плісняви та грибка в басейнах, а також забезпечує абсолютну автономність протягом тривалого часу.

Варто відзначити, що практично у всіх басейнах закритого типу, повітря на протязі всього часу постійно насичується вологою, через що з'являється величезний ризик утворення грибків та інших паразитів. Наприклад, якщо користуватися басейном і нічого не робити для усунення підвищеної вологи, то зовсім скоро у нього з'явиться цвіль, яка не тільки негативно впливає на всі матеріали, але і може спровокувати у людини появу найрізноманітніших алергічних і шкірних захворювань. Тому до обслуговування басейнів слід ставитися серйозно. У приклад можна привести наявність корозії на металевих частинах басейну або вже з'явився грибок на стінах. Таке приміщення не те що не зможе приносити користь для здоров'я людини, воно просто буде негативно впливати на загальний стан організму, що просто неприйнятно і безладно допускати щодо людини.

Таким чином, розробники від компанії Trotec зуміли подбати про своїх клієнтів і виготовили кращі у своїй серії DS осушувачі повітря для басейнів, щоб кожен власник басейну зміг самостійно усувати потенційну небезпеку появи грибка.

Варто відзначити, що в лінійку даної серії входить дві основні моделі, а саме DS 30 і DS 60: перші призначені виключно для невеликих приміщень, а другі для басейнів з великим приміщенням. Більше того, новий стильний дизайн настінних осушувачів повітря дозволяє зробити приміщення трохи затишніше і красивіше. Як вже було сказано, дані осушувачі повітря мають відмінну автономну систему, яка дозволяє абсолютно не помічати і не контролювати роботу устаткування. Також, осушувачі повітря від компанії Trotec дозволяють швидко і ефективно нормалізувати підвищений рівень вологості повітря в будь-якому басейні. Не можна не зауважити, дуже низьке енергоспоживання пристрою, завдяки якому кожен власник такого обладнання навіть не буде змушений особливо витрачатися на обслуговування апарату.

Зовнішній корпус пристрою виготовлений зі спеціального пластику і має неповторний дизайн з суворими обрисами, а вже зсередини, в конструкції має армоване скловолокно. При цьому, дуже ефективно працює сам вентилятор, який завдяки своїй надійності прослужить своїм господарям довгі роки, а його низький шум не буде ні в якому разі помітний при роботі. Сам випарник покритий спеціальним шаром поліефіру, що багато в чому просто ніколи не дасть корозії заволодіти пристроєм.

Тому, осушувачі повітря для басейнів від виробника Trotec серії DS 30 і DS 60 призначені для установки в приміщеннях площею до 25 і до 50 м2, які можна розташувати як в критих басейнах, так і в невеликих джакузі.

Якщо хочете придбати якісні і надійні осушувачі повітря від популярної компанії Trotec, то негайно переходьте на сторінки нашого інтернет-магазину. На нашому сайті, кожен бажаючий зможе самостійно вибрати для себе осушувач повітря іноземного виробника, і забезпечити собі безпеку і комфорт.

1107
 Viber Telegram