Кращий метод зберігання і заморозки продуктів

Кращий метод зберігання і заморозки продуктів

Заморожування продуктів є дуже серйозним і відповідальним процесом в плані досягнення якості та безпеки продуктів харчування. Оскільки неправильне зберігання таких продуктів може привести до погіршення якості і створити масу найрізноманітніших проблем в процесі виробництва. При цьому страждають не тільки продукти харчування, але і обладнання, яке бажано використовувати протягом довгих років. Все тому, що при створенні неправильних умов експлуатації обладнання, будь-який пристрій не прослужить і більше двох років з моменту покупки, а це загрожує постійним небажаним витратам. У цій статті, ми з вами дізнаємося про те, як самостійно і швидко вирішити проблему зберігання заморожених продуктів тривалий час без втрати і погіршення якості.

Для того, щоб самостійно вирішити цілий ряд небажаних проблем із зберіганням заморожених продуктів, необхідно створити оптимальні умови зовнішнього середовища, а саме нормалізувати підвищений рівень вологості повітря в приміщенні.

Підвищений рівень вологості повітря багато в чому сильно впливає на якість продуктів і може створювати наступні проблем, такі як:

1. Утворення конденсату на поверхнях обладнання. Даний конденсат з'являється досить швидко в умовах підвищеної вологи, яка не просто негативно буде впливати на роботу обладнання, але і може створити проблеми зі здоров'ям у працівників виробництва.

2. Постійні небажані цикли відтаювання морозильних камер зберігання. Подібний фактор є одним з найбільш неприємних, оскільки вимагає постійного втручання в роботу пристрою, що багато в чому не просто псує стан устаткування, але і змушує співробітників підприємства витрачати зайвий час на обслуговування.

3. Утворення льоду на продуктах харчування. Лід, найчастіше, утворюється на продуктах через неконтрольовану вологість повітря в приміщенні, що дуже погано позначається на його якості і стану обладнання.

4. Поява конденсату саме на випарниках холодильного пристрою, що призводить до появи обмерзання. Такий фактор також негативно позначається на роботі обладнання.

5. Утворення корозії, іржі на всіх поверхнях залізної конструкції пристрою. Це загрожує появі збоїв в роботі пристрою протягом тривалого часу, а в кінцевому підсумку призводить до поломки приладу.

6. Поява різноманітної цвілі і бактерій на продуктах харчування. Найчастіше такий фактор можна зустріти саме у приміщеннях для зберігання продуктів, що багато в чому просто веде до втрати якості і додаткових витрат.

7. Скорочення терміну експлуатації несучих конструкцій будівлі.

8. Кінцеве псування продуктів харчування, матеріалів, пакувальної тари, що значно збільшує непридатність використання продуктів, які необхідно утилізувати.

9. Постійний збій в роботі обладнання. В кінцевому підсумку, даний фактор призводить до поломки приладів і їх заміні.

Таким чином, кожен підприємець має можливість самостійно і швидко усунути всі потенційні проблеми з обслуговуванням обладнання та виготовленням якісного продукту. Але досягти таких результатів можна тільки при використанні адсорбційних осушувачів повітря, які дозволяють ефективно нормалізувати підвищений рівень вологості повітря в приміщенні і поліпшити мікроклімат в будівлі для підтримки оптимальних умов зберігання заморожених продуктів. Найкращою на європейському ринку компанією з виробництва осушувачів повітря є торгова марка Desiccant Technologies Group, яка дозволяє своїм клієнтам придбати недорогий пристрій для підтримки мікроклімату в приміщенні надійної якості.

Трохи про основні переваги адсорбційних роторних осушувачів повітря від компанії Desiccant Technologies Group:

• Стабільна ефективна робота при низьких температурах.

• Низьке енергоспоживання при постійній роботі осушувача повітря.

• Простота в процесі установки пристрою в приміщенні.

• Мобільність і невелика вага приладу.

• Максимальна автоматизація і автономна робота осушувача в будь-яких умовах роботи.

• Стійкість до корозії при установці апарату в приміщення з низькою температурою.

Desiccant Technologies Group є провідним виробником на європейському ринку високо функціональних та якісних промислових осушувачів повітря. Компанія Desiccant Technologies Group з 2003 року почала виробництво якісного обладнання для регулювання нормалізації підвищеного рівня вологості повітря в приміщенні і зарекомендувала себе найкращим чином, не тільки серед жителів Європи, але і країн СНД.

Зараз ми з вами розглянемо практичне застосування технології осушення при виробництві та зберіганні заморожених продуктів.

Як правильно встановити осушувач повітря

* Установка морозильної камери без тамбурної зони.

У сучасному світі, найчастіше, входи в морозильну камеру спіральних і тунельних конвеєрів роблять без наявності тамбурної зони. Тому, для того, щоб в морозильній камері не було проблем з нормалізацією підвищеного рівня вологості повітря, необхідно самостійно контролювати всі входи і виходи в зону заморозки. Також можна створити надлишковий тиск в камері.

* Установка морозильної камери з наявністю тамбурної зони.

Кращим варіантом і найбільш ефективним методом стане контроль вологості повітря в камері при наявності в ній вхідного або вихідного тамбурів. В даному випадку, нормалізація повітря буде проходити в спеціальних тамбурних зонах, за рахунок чого буде запобігати неорганізоване потрапляння вологості в саму камеру.

Більш того, в найрідкісніших випадках, коли існує ризик появи сильної сушки продукту, фахівці рекомендують використовувати спеціальний осушувач для обдування сухим повітрям випарника.

Таким чином, використання новітньої сучасної технології промислового осушувача повітря Desiccant Technologies Group, дозволить нам домогтися наступних результатів:

• Визначення потенційного утворення конденсату.

• Визначення потенційного утворення цвілі, грибка.

• Визначення потенційного розвитку корозії.

• Поліпшення умов зберігання готової продукції в морозильних камерах.

• Економія електроенергії при максимальній ефективності в роботі пристрою.

• Продовження терміну служби несучих конструкцій будівель.

1445
 Viber Telegram