Як вибрати осушувач для зберігання ковбасної продукції

Як вибрати осушувач для зберігання ковбасної продукції

Приміщення, де зберігається ковбасна продукція, має бути з індивідуальним кліматом. У цій статті ми розповімо про правильному зберіганні готових виробів в упаковці і без неї. 

Згідно з документацією, в приміщенні з ковбасними виробами температура повинна становити від +4 до +6 градусів. Оптимальна вологість - в межах 80-85%. 

Найчастіше такий товар зберігається в холодильних камерах зі стабільною температурою. Але коли продукція надходить в холодильник або йде на збут, двері відкриваються і в приміщення надходить тепле повітря. Повітряні маси містять водяну пару, який осідає на стінах і стелі, утворюючи крижану кірку. Показники вологості і температури помітно збільшуються, а це призводить до появи цвілі на ковбасі та інших м'ясних виробах. У підсумку - товар не придатний до подальшої реалізації.

Як зменшити кількість браку продукції і втрати ваги при зберіганні?

Уникнути псування продукції допоможе адсорбційний осушувач. Він ефективно працює при низьких температурах. Неупаковані ковбасні вироби виділяють вологу, в результаті чого втрачають вагу. Упаковані продукти краще зберігаються, і їм шкодить тільки теплий сире повітря. Щоб правильно підібрати влагопоглотитель, потрібно знати площу приміщення, для якого він потрібен. Також необхідно порахувати вага продукції.

 

Для великих будівель звичайний конденсаційний воздухоосушитель не підійде, так як він не працює при низьких температурних показниках. Тут потрібен прилад адсорбционного типу. Він справляється із завданням навіть при мінусових позначках.

Визначтеся, де буде використовуватися пристрій:

  1. Безпосередньо в приміщенні зберігання ковбасних виробів. Осушувач можна встановити на підлозі або прикріпити на стіну.
  2. У сусідньому приміщенні. Потрібен канальний монтаж і проект.

Який воздухоосушитель вибрати?

Наприклад, англійська воздухоосушитель Meaco DD8L - компактний, тихий і бюджетний варіант. Він встановлюється на підлозі в невеликих кімнатах: побутових приміщеннях, офісах, коморах і т.п. Прилад енергоефективний, має антибактеріальний ефект, завдяки нано-фільтру з частинками срібла. Детальніше про характеристики можете дізнатися на сайті pobut.lviv.ua.

 

Серія осушувачів AD-B від виробника Dantherm розрахована для канального монтажу. Це прилади адсорбционного типу видалення зайвої вологи. Датська компанія представила лінійку виробів, що працюють при низьких температурах. Вони не нагрівають повітря, а видаляють його разом з відпрацьованою вологою назовні. Якісний корпус приладів виготовлений з нержавіючої сталі. 

 

Де дізнатися більше інформації та купити осушувач повітря?

В інтернет-магазині Pobut.lviv.ua є величезний асортимент Вологовідділювач для будь-яких приміщень. Якщо у вас є питання, наші консультанти допоможуть вирішити багато проблем. Ми розбираємося в техніці, тому готові запропонувати кваліфіковану допомогу при виборі і установці приладів.

1714
 Viber Telegram