Усунення вологості. Виготовлення фармацевтичної продукції

Усунення вологості. Виготовлення фармацевтичної продукції

При виготовленні фармацевтичної продукції кожне підприємство зобов'язане дотримуватися всіх необхідних норм і рекомендації з підтримки мікроклімату приміщення. Мікроклімат приміщення є дуже важливою складовою в процесі виготовлення будь-якого продукту, особливо коли мова йде про виробництво фармацевтичної продукції. У цій статті, ми розглянемо найоптимальніші рішення з підтримки мікроклімату в будь-якому виробничому приміщенні. Варто відзначити, що саме ці способи дозволять будь-якому підприємству поліпшити якість виготовлення фармацевтичних виробів, продовжити термін служби свого обладнання і збільшити тривалість при процесах зберігання продукції.

Тому, для того, щоб досягти всіх перерахованих вище вимог, необхідно нормалізувати підвищений рівень вологості повітря у виробничому приміщенні. Оскільки неконтрольована вологість повітря в приміщенні призводить до наступних проблем, таким як:

1. Наявність конденсату на всіх поверхнях обладнання, стінах і стелях виробничого приміщення. У тому випадку, якщо виявили конденсат під час своєї роботи, то знайте, що цей фактор є головною причиною появи цвілі і грибка. При цьому, конденсат сам по собі є надмірною вологою в приміщенні, тобто конденсат, - це скупчення вологи повітря, яка не може бути усунена вентиляційною системою. Саме тому на такий фактор слід спілкуватися увагу в першу чергу.

2. Некоректна робота в процесі виготовлення, а саме утворення різних грудкувань, злипань продукту при транспортуванні гігроскопічних компонентів. При цьому необхідно розуміти, що кінцевий продукт, а саме таблетки будуть завжди істотно псуватися, що призведе лише до збільшення виготовлення бракованої продукції.

3. Зниження продуктивності при осушенні твердих і м'яких желатинових капсул, що в кінцевому результаті як мінімум негативно вплине на час витрачений на виготовлення.

4. Наявність цвілі і грибка на продуктах і в зонах виготовлення. Цвіль є одним із первинних факторів утворення грибка, які ви можете зустріти як на стінах, стелях, так і на самому обладнанні. Більш того, грибок має властивість виділяти шкідливі речовини, які в першу чергу негативно вплинуть на здоров'я людини в цілому. Тобто, будь-який співробітник підприємства має потенційний ризик отримати серйозне алергічне захворювання. Ну, а сама продукція буде непридатна до вживання при наявності на ній цвілі або грибка, що звісно ж веде до збитків.

5. При фасуванні продукту, пакувальний матеріал може постійно прилипати до виробу, що значно збільшить час витрачений на пакування продукції.

6. Збої в роботі обладнання. Вологе повітря, який через деякий час утворюється у вигляді конденсату на обладнанні має властивість проникати всередину корпусу, що часто призводить до аварійної зупинки самого пристрій. А в кінцевому підсумку призведе саме до поломки.

7. Вологість повітря прискорює знос всіх несучих конструкцій будівлі.

Таким чином, щоб самостійно вирішити всі можливі проблеми в процесі виробництва з-за некоректної мікроклімату, необхідно нормалізувати підвищений рівень вологості повітря в усіх виробничих приміщеннях. Зробити це можна за допомогою використання осушувачів повітря адсорбційного типу, яка дозволить нешкідливо позбутися від вологого повітря і продовжити зберігання фармацевтичної продукції.  Метод адсорбції в першу чергу забезпечує нормалізацію мікроклімату в приміщенні в умовах низьких температур. Саме тому, сучасні фахівці рекомендують використовувати осушувачі повітря.

Для того, щоб придбати якісний товар, кращим рішенням стане вибрати промисловий, роторний осушувач повітря адсорбційного типу від популярної європейської компанії Desiccant Technologies Group.

Чому рекомендується використовувати осушувач повітря від компанії Desiccant Technologies Group?

При використанні даних осушувачів повітря, кожне підприємство отримає наступні результати в процесі роботи, а саме:

* Ефективна висока робота осушувачів повітря при навіть найнижчих температурах в умовах виготовлення фармацевтичної продукції.

• Простота у використанні осушувача повітря. Сучасні осушувачі повітря практично не потребує налаштування, їх досить лише включити і не турбуватися про роботу.

• Легкість в процесі монтажу і установки пристрою. Завдяки своїм невеликим габаритам, осушувач можна встановити практично в будь-яке місце у виробничому приміщенні без втрати простору.

• Автоматизація роботи приладу. Осушувачі повітря є максимально автономними пристроями, які після початку їх роботи не потребуватимуть постійного контролю.

* Стійкість до потенційної появи корозії на приладі. Корпус осушувача був виготовлений із спеціальних корозійно-стійких матеріалів, що забезпечить безперервну роботи агрегату в абсолютно будь-яких умовах.

Desiccant Technologies Group – являє собою багато в чому популярного європейського виробника якісного товару. Починаючи з 2003 року, компанія почала виробляти і розробляти новітні технології нормалізації підвищеного рівня вологості повітря в приміщенні, із-за чого вже зараз компанія є однією з найбільш передових розробників осушувачів повітря. При використанні даних осушувачів, кожне сучасне підприємство зуміє домогтися великих результатів і збільшити свою продуктивність в рази.

Застосування методу адсорбції в цехах та місцях зберігання забезпечує підтримку рекомендованої відносної вологості повітря і необхідних воздухообменных умов, що дозволяє прискорити виробничі процеси:

Приклад, при виробництві таблеток і нанесенні покриттів, а також сушіння гранульованої продукції в умовах контрольованої вологості методом, адсорбційного осушення до 2,2 г/кг, час висушування скорочується на 50%.

У тому випадку, якщо ви не знаєте де придбати якісне і надійне пристрої для роботи на виробництві, але негайно переходите на сторінки нашого сайту. На нашому сайті кожен охочий зможе придбати осушувач повітря від компанії Desiccant Technologies Group за найвигіднішими цінами в Україні.

1090

Рекомендовані

 Viber Telegram