5 популярних запитань про адсорбційні осушувачі повітря

5 популярних запитань про адсорбційні осушувачі повітря
1. Який принцип роботи?
2. Яка єфективність пристрою?
3. Переваги данного типу осушувача?
4. Який термін використання?
5. Як підібрати модель?

Адсорбційні осушвачі дуже єфективні пристрої при низьких температурах. Адже вони не втрачають своєї продуктивності як конденсаційні. Дані осушвачі мають хороший фугкціонал і характеристики. Якщо осушувач підібраний правильно, він допоможе у любій ситуації. Модель Ви можете підібрати у нас на сайті або зателефонувавши Нам.

Однією з переваг даного пристрою, як ми відмітили раніше, є те, що він працює єфективно при низьких температурах. Якщо це побутові осушувачі, то вони працюють від 1 градуса тепла. А промислові, можуть працювати навіть при мінусових температурах. Другою перевагою є підігрів повітря. адсорбціні осушвачі на відміну від компресорних, можуть підігрівати повітря від 5 до 7ми градусів. В неопалюваних приміщеннях це буде великим плюсом. Якщо Вам потрібен осушувач дял промисловості, то в осушувачах ткого типу, є можливість відводу гарячого повітря. Адсорбціні осушвачі мають дуже багатий функціонал. Вони також оснащені датчиками вологості, в багатьох моделях інформація виводиться на дисплей. Мають можливість налаштування різних режимів осушення, присутня функція іонізації повітря, є таймер, захист від дітей і інші користні налаштування. 

Термін використання данного типу осушувача достатньо великий. В залежності від інтенсивності єксплуатації. Виробники таких осушваів дають гарантію на ці пристрої від 2 років і більше. Але це не говорить, що цим обмежується терміни роботи осушувача. Як покаує практика, якщо Ви користуєтесь осушувачем в побуті, він Вам пропрацює і пять років. а можливо і більше.

Для того щоб підібрати модель, Ви можете звернутись до Нас. Бажано знати деякі з парамерів Вашого приміщення. Це його площа, висоту стелі, тпа, рівень вологості або описати проблему признаками. Осушувач повин спралятись з певним обьемом конденсату який є у приміщенні. Для точного пдірахунку, Ви можете звернутись до нас або ознайомитися з інформацією на сайті. 


1170
 Viber Telegram