Технічні характеристики Electrolux 5525

споживана потужність 40/125 Вт
Площа приміщення 60 м 2
підключення 220 В / 50 Гц
Обсяг резервуара води 6,7 літр
Витрати води) 400/550 гр / ч
Обслуг. обсяг до 50 м 2
Розмір (висота) 320 мм
Розмір (ширина) 170 мм
Розмір (глибина) 230 мм

Функціональні особливості Electrolux 5525

Опис Electrolux EHU-5525D

Electrolux EHU-5525D є сучасний ультразвуковий зволожувач повітря з інтелектуальним керуванням, ефективною системою фільтрації і високою продуктивністю роботи зі створення чистого і максимально комфортного мікроклімату в приміщенні.

Конструкція Electrolux EHU-5525D

Принцип дії ультразвукового зволожувача Electrolux 5525 заснований на тому, що вода зі спеціального резервуара потрапляє на вібруючу з високою частотою мембрану, розщеплюється на найдрібніші бризки, утворює своєрідний пар, проходячи через який, сухе повітря зволожується і в результаті роботи спеціальної системи подачі повітря надходить в приміщення .

Зволожувач повітря працює в двох різних режимах зволоження - «холодний» і «теплий пар». В останньому випадку, вода перед подачею на ультразвукову мембрану нагрівається до 80 С і на виході з зволожувача утворюється «теплий» пар, при цьому процесі гине більшість відомих людям бактерій і шкідливих мікроорганізмів. При цьому режимі, процес пароутворення в зволожувачі відбувається більш інтенсивно, тому цей спосіб зволоження найбільш ефективний, а вихідна пара стає чистішим.

Ультразвуковий зволожувач Electrolux 5525 має електронне, програмне управління і дисплей, які роблять роботу приладу зрозумілою і зручною. Функція автоматичного зволоження дозволяє приладу піклуватися про Вас самостійно. Датчики вологості і температури, керовані електронною системою управління, підберуть і встановлять оптимальний рівень вологості в приміщенні в залежності від поточної температури, а також своєчасно відреагують на зміни вологості або температури.

Індикація поточного і заданого рівнів вологості, а також інтенсивності пара відображається на LED-дисплеї, полегшуючи управління приладом.

Крім того, для зручності користувача зволожувач має функцію «нічний режим» і таймер автовідключення. Вночі під час сну людині потрібно трохи більший рівень вологості, ніж днем. При включенні функції нічного режиму, зволожувач автоматично виставляє рівень вологості на 60% і підтримує його протягом ночі, а вранці зволожувач автоматично відключається.

В зволожувачі повітря використовується спеціально розроблена і довговічна мембрана з особливо стійким покриттям Titaniumnitrite (нітрид титану), яка не окислюється і не кородує.

Зволожувач забезпечений спеціальним Ag Ionic Silver фільтром-картриджем з іонообмінної смолою, який ефективно знезаражує, очищає і пом'якшує воду, запобігаючи утворенню сольового нальоту і роблячи вихідна пара максимально чистим.

В зволожувачі використовується місткий бак для води ємністю - 6,7 літрів, що дозволяє працювати зволожувачу більш тривалий час. Потужність приладу дозволяє зволожувати і очищати повітря в приміщенні, що обслуговується загальною площею до 60 м².

Зволожувач повітря виконаний в елегантному і сучасному дизайні теракотового кольору, тому однаково гармонійно вписується і в строгий класичний декор, і в авангардний інтер'єр приміщення.

Режими роботи Electrolux EHU-5525D

 1. «Холодний» пар (зволожувач повітря працює в режимі ультразвуку)
 2. «Теплий» пар (зволожувач повітря працює в режимі ультразвуку з нагріванням)
 3. «AUTO» (прилад автоматично підтримує в приміщенні оптимальний рівень вологості повітря в залежності від температури)

Відмінні риси Electrolux EHU-5525D

 • ультразвукової принцип зволоження
 • вбудований електронний гигростат
 • індикація інтенсивності пара
 • «Холодний» пар / «теплий» пар
 • регулятор рівня вологості
 • режим вологості «AUTO»
 • картридж Ag Ionic Silver
 • ультразвукова мембрана
 • електронне управління
 • об'ємний бак для води
 • покриття Titaniumnitrite
 • зручний LED-дисплей
 • нічний режим
 • безшумна робота
 • 8-годинний таймер
 • стильний дизайн

  Переваги Electrolux EHU 5525D

  Можливість роботи зволожувача в режимі «теплого» пара створює антибактеріальний захист, знищуючи що знаходяться у воді мікроби і тим самим забезпечуючи гігієнічну чистоту зволоженого повітря.

  Покриття з нітриду титану Titaniumnitrite надає ультразвукової мембрані підвищену міцність і збільшує термін ефективної експлуатації всього приладу.

  Функція нічного режиму дозволяє встановлювати зволожувач навіть в спальні або дитячій кімнаті - його абсолютно безшумна робота не порушить ні безтурботний сон дорослого, ні чуйний сон немовляти.

  Установка Electrolux EHU 5525D

  Зволожувач повітря встановлюється на суху і рівну горизонтальну поверхню (за винятком «теплої підлоги») з дотриманням мінімальної відстані в 50 см від інших предметів.

  Застосування Electrolux EHU 5525D

  Ультразвуковий зволожувач повітря Electrolux EHU-5525D широко використовується в приміщеннях різного призначення (житлові квартири, офіси, салони краси, фітнес-клуби, медичні установи, теплиці, зимові сади і т.д.) загальною площею до 60 м2.

  Рекомендації Electrolux EHU 5525D

  Оптимальним для людини є рівень вологості повітря 40-60%. Однак приладу можна задавати і особливі кліматичні параметри (наприклад, створювати умови субтропічного пояса для екзотичних рослин в оранжереях).

  Зволожувач повітря не можна використовувати в цілях ароматерапії, так як ефірні масла і інші запашні речовини можуть пошкодити резервуар для води.

  Гарантія якості Electrolux EHU 5525D

  Сучасні технології і новітні розробки Electrolux гарантують високу якість і надійну експлуатацію ультразвукових зволожувачів.

  Термін гарантії - 1 рік

  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
      Погано      Добре

  Ультразвуковий зволожувач повітря Electrolux EHU-5525D

  • Наявність: 10
  • 3 890 грн  Замовте дзвінок менеджера

   (097) 586 81 58   (099) 389 94 49

   (032) 290 32 18


  Підбір оптимальної моделі осушувача


  Рейтинг осушувачів повітря
  Акції на осушувачі. pobut.lviv.ua