• Ультразвуковий зволожувач повітря Electrolux EHU-3510D

Ультразвуковий зволожувач повітря Electrolux EHU-3510D

Технічні характеристики Electrolux EHU - 3510D

споживана потужність

40/125 Вт

Площа приміщення

60 м 2

підключення

220 В / 50 Гц

Обсяг резервуара води

6,5 літр

Витрати води)

400/550 гр / ч

Обслуг. обсяг до

50 м 2

Розмір (висота)

319 мм

Розмір (ширина)

190 мм

Розмір (глибина)

280 мм

Функціональні особливості Electrolux EHU - 3510D

опис

Electrolux EHU-3510D є сучасний ультразвуковий зволожувач повітря з інтелектуальним керуванням, ефективною системою фільтрації і високою продуктивністю роботи зі створення чистого і максимально комфортного мікроклімату в приміщенні.

Конструкція Electrolux EHU - 3510D

Принцип дії ультразвукового зволожувача заснований на тому, що вода зі спеціального резервуара потрапляє на вібруючу з високою частотою мембрану, розщеплюється на найдрібніші бризки, утворює своєрідний пар, проходячи через який, сухе повітря зволожується і в результаті роботи спеціальної системи подачі повітря надходить в приміщення.

Зволожувач повітря працює в двох різних режимах зволоження - «холодний» і «теплий пар». В останньому випадку, вода перед подачею на ультразвукову мембрану нагрівається до 80 С і на виході з зволожувача утворюється «теплий» пар, при цьому процесі гине більшість відомих людям бактерій і шкідливих мікроорганізмів. При цьому режимі, процес пароутворення в зволожувачі відбувається більш інтенсивно, тому цей спосіб зволоження найбільш ефективний, а вихідна пара стає чистішим.

Ультразвуковий зволожувач Electrolux має електронне, програмне управління і дисплей, які роблять роботу приладу зрозумілою і зручною. Функція автоматичного зволоження дозволяє приладу піклуватися про Вас самостійно. Датчики вологості і температури, керовані електронною системою управління, підберуть і встановлять оптимальний рівень вологості в приміщенні в залежності від поточної температури, а також своєчасно відреагують на зміни вологості або температури. Індикація поточного і заданого рівнів вологості, а також інтенсивності пара відображається на LED-дисплеї, полегшуючи управління приладом.

Крім того, для зручності користувача зволожувач має функцію «нічний режим» і таймер автовідключення. Вночі під час сну людині потрібно трохи більший рівень вологості, ніж днем. При включенні функції нічного режиму, зволожувач автоматично виставляє рівень вологості на 60% і підтримує його протягом ночі, а вранці зволожувач автоматично відключається. Крім того в приладах передбачений дитячий режим і режим для алергіків, які автоматично створюють оптимальний для даного випадку режим роботи зволожувача в залежності від температури в приміщенні.

Зволожувач забезпечений спеціальним Ag Ionic Silver фільтром-картриджем з іонообмінної смолою, який ефективно знезаражує, очищає і пом'якшує воду, запобігаючи утворенню сольового нальоту і роблячи вихідна пара максимально чистим.

Під час роботи ультрафіолетового режиму зволожувача, що входить повітря, який в подальшому буде зволожений і поданий знову в приміщення у вигляді пари, попередньо очищається в результаті взаємодії ультрафіолету і біо - фотокаталізатора. За допомогою цієї функції знищуються неприємні запахи (наприклад - сигаретний дим), шкідливі бактерії, віруси і мікроорганізми.

В зволожувачі використовується місткий бак для води ємністю - 6,5 літрів, що дозволяє працювати зволожувачу більш тривалий час. Потужність приладу дозволяє зволожувати і очищати повітря в приміщенні, що обслуговується загальною площею до 60 м2.

Зволожувач повітря виконаний в елегантному і сучасному дизайні біло-сірого кольору, тому однаково гармонійно вписується і в строгий класичний декор, і в авангардний інтер'єр приміщення.

Режими роботи Electrolux EHU - 3510D

 • «Холодний» пар (зволожувач повітря працює в режимі ультразвуку)
 • «Теплий» пар (зволожувач повітря працює в режимі ультразвуку з нагріванням)
 • «AUTO» (прилад автоматично підтримує в приміщенні оптимальний рівень вологості повітря в залежності від температури)
 • «Дитячий» (при установці даного режиму, зволожувач підтримує вологість трохи більшу (на 5%), ніж необхідно. Цей режим полегшує дихання і особливо корисний для маленьких (новонароджених) дітей).
 • антиалергенний «(при установці даного режиму, вологість автоматично м'яко змінюється на 2% в бік збільшення або зменшення, в залежності від температури в приміщенні, що сприятливо позначається на самопочутті алергіка. Оптимально зволожуючи повітря, прилад скорочує зміст шкідливих суперечка і частинок в повітрі).

Відмінні риси Electrolux EHU - 3510D

 • ультразвукової принцип зволоження
 • вбудований електElectrolux EHU - 3510Dонний гигростат
 • індикація інтенсивності пара
 • «Холодний» пар / «теплий» пар
 • індикація рівня вологості
 • режими: «AUTO», «дитячий», «антиалергенний»
 • картридж Ag Ionic Silver
 • ультрафіолетовий режим очищення повітря
 • електронне управління
 • об'ємний бак для води
 • великий LED-дисплей
 • 9 годинний таймер
 • режим нічного сну
 • безшумна робота
 • стильний дизайн

Переваги Electrolux EHU - 3510D

Можливість роботи зволожувача в режимі «теплого» пара створює антибактеріальний захист, знищуючи що знаходяться у воді мікроби і тим самим забезпечуючи гігієнічну чистоту зволоженого повітря.

Передбачена в приладі функція нічного сну дозволяє встановлювати зволожувач навіть в спальні або дитячій кімнаті - його абсолютно безшумна робота не порушить ні безтурботний сон дорослого, ні чуйний сон немовляти.

Установка Electrolux EHU - 3510D

ВоздухоуElectrolux EHU - 3510Dлажнітель встановлюється на суху і рівну горизонтальну поверхню (за винятком «теплої підлоги») з дотриманням мінімальної відстані в 50 см від інших предметів.

Застосування Electrolux EHU - 3510D

Ультразвуковий зволожувач повітря EHU-3510D широко використовується в приміщеннях різного цільового призначення (квартири, офіси, салони краси, фітнес-клуби, медичні установи, теплиці, зимові сади і т.д.) загальною площею до 60 м2.

Рекомендації Electrolux EHU - 3510D

Оптимальним для людини є рівень вологості повітря 40-60%. Однак приладу можна задавати і особливі кліматичні параметри (наприклад, створювати умови субтропічного пояса для екзотичних рослин в оранжереях).

Зволожувач повітря не можна використовувати в цілях ароматерапії, так як ефірні масла і інші запашні речовини можуть пошкодити резервуар для води.

Гарантія якості Electrolux EHU - 3510D

Сучасні технології і новітні розробки Electrolux гарантують високу якість і надійну експлуатацію ультразвукових зволожувачів.

Термін гарантії - 1 рік

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано      Добре

Ультразвуковий зволожувач повітря Electrolux EHU-3510D

 • Виробник: Electrolux
 • Наявність: 10
 • 2 990 грнЗамовте дзвінок менеджера

 (097) 586 81 58   (099) 389 94 49

 (032) 290 32 18


Підбір оптимальної моделі осушувача


Рейтинг осушувачів повітря
Акції на осушувачі. pobut.lviv.ua