Як самостійно підібрати якісний осушувач повітря

Як самостійно підібрати якісний осушувач повітря

Не секрет, що поява конденсату на вікнах або стінах квартири, або наявність мокрих, сирих матеріалів і речей в приміщенні являють собою сукупність основних факторів, що впливають на рівень вологості повітря в абсолютно будь-якому будинку. При цьому, не варто забувати про те, що частота випарів від сирих приміщень або мокрих матеріалів часто залежить саме від площі приміщення. При цьому, якщо говорити про приміщення з басейном, джакузі або ванних кімнатах, то в даному випадку інтенсивність випаровування буде залежати саме від температури води, а також від площі самої водної поверхні. Все це в кінцевому підсумку призведе до того, що в такому приміщенні буде утворюватися конденсат. Як відомо, конденсат є першою причиною того, чому в сирих приміщеннях утвориться цвіль або грибок, який негативно впливає не тільки на матеріали, але і на стан здоров'я людини, яка знаходиться в такому будинку. Тому, кожен власник великого приміщення з сирим приміщенням повинен вміти розраховувати кількість вологи, що випаровується, а таких методів досить чимало на сьогоднішній день, вони представляються нам у вигляді формул. Більш того, багато фахівців відзначають, що найчастіше, більш точно враховують конкретно зміна умов випаровування вологи, особливо коли мова йде про закритих приміщеннях з наявністю джакузі або басейнів, наприклад емпіричні залежності, отримані за рахунок змін у приміщеннях. В приклад можна взяти асоціацію німецьких інженерів (формула стандарту VDI 2089) і британських фахівців (формула Бязина-Круме), які дозволяють отримати найбільш точний розрахунок вологості повітря в тому чи іншому приміщенні при явній вогкості.

Також, варто звернути увагу на те, що найчастіше, саме в технічних характеристиках абсолютно всіх типів осушувачів повітря вказують площа дзеркала води, на яку буде розрахована потужність пристрою. Даний параметр можна зустріти саме при покупці спеціального осушувача повітря, що застосовується в басейнах. Але, тут варто врахувати, що при покупці осушувача повітря, пересічному покупцеві не потрібно буде самостійно проводити розрахунок, оскільки все залежить від продуктивності самого приладу. Але навіть в зв'язку з цим, фахівці рекомендують при купівлі осушувача повітря звернутися до фахівців з магазину або інших місць, які допоможуть вибрати пристрій виходячи з отриманих даних про приміщенні де вже пристрій буде використовуватися.

Виходячи з багаторічного досвіду, можна сказати, що при проектуванні середніх розмірів басейну, замовник швидше звернутися до спеціалізованої будівельної компанії, яка самостійно допоможе зробити всі необхідні розрахунки, без зайвих клопотів. При цьому, даний хід є досить перспективним. Адже хто, як не професіонали в будівельній діяльності зможуть правильно провести розрахунок всіх будівельних матеріалів при проектуванні басейну. Зрештою, замовник отримає ряд додаткових характеристик і вимог до обслуговування приміщення з басейном. Але навіть у такому разі, багато людей просто звикли ігнорувати подібні фактори, а особливо витрачати на покупку додаткового обладнання великі гроші. А ось такий підхід являє собою найгірший варіант з усіх можливих, оскільки абсолютно будь-яке приміщення з наявністю водних процедур повинно відповідати певним вимогам як мінімум для того, щоб в такому приміщенні не утворилася цвіль і грибок. Більш того, якщо ігнорувати рекомендації про будівельників по догляду за басейнами, можна в кінцевому підсумку не просто створити жахливе сире приміщення, але і зіпсувати дороге обладнання. Зрештою, неправильні дії призведуть, швидше за все, до збитків. Також, мало хто знає, але всі основні вимоги мають свою абревіатуру, а саме СПТВ, що розшифровується, як «Системи Підтримки Необхідної Вологості».

Які цілі дотримується СПТВ при видаленні вологи?

На сьогоднішній день, басейн являє собою водяну поверхню, в якій на постійній основі відбувається випаровування води. При цьому, в оточенні басейну весь пол також постійно вологий, звідки теж випаровується води. Варто відзначити, що в основі своїй, випарена волога і її кількість в чому залежить саме від таких факторів, як: відносна вологість повітря в приміщенні, температура води і площа поверхні басейну. Потрібно також звернути увагу на сам процес випаровування води.

В той момент, коли відбувається випаровування вологи, невеликі частинки води просто поглинаються повітрям, що знаходиться в приміщенні. При цьому, не варто забувати, що сам повітря здатний поглинути в себе тільки певну кількість води, а ось саме ця кількість буде залежати від безлічі факторів. Фактори, що впливають на поглинання води повітрям: кількість води, що знаходиться вже в самому повітрі і відповідно температура води. В даному випадку варто розуміти, що якщо, повітря уже не здатний вбирати воду, то залишилася волога просто накопичується у вигляді конденсату на стінах, стелі і вікнах. Більш того, підвищений рівень вологості повітря не просто утворюється в нешкідливих конденсат, саме наявність конденсату в великих кількостях і тривалий час, дуже негативно впливає на всі матеріали з яких виготовлені стіни, стеля і вікна. Зрештою, наприклад дерев'яні вироби, типу паркету, просто зіпсуються і роздуються, що змусить господаря приміщення виробляти додатковий ремонт. Тому, багато фахівців рекомендують не просто періодично боротися з підвищеною вологістю повітря в приміщенні, але і назавжди вирішити цю проблему при використанні додаткового обладнання, а саме спеціального осушувача повітря. Примітно те, що осушувачі повітря для басейнів проводять свою роботу на протязі всього часу, що багато в чому просто не дозволить конденсату коли-небудь накопичуватися на стінах в приміщенні.

Таким чином, відносний рівень вологості повітря в приміщенні з басейном слід підтримувати певними способами, а саме:

1. Встановити осушувач повітря.

2. Забезпечити хорошу систему припливно-витяжної вентиляції в приміщенні.

При цьому, найкращим варіантом буде саме застосування обох способів, а не конкретно одним з них. Тому, варто розуміти, що наявність басейну в приміщенні являє собою дуже серйозну проблему в плані контролю рівня вологості повітря. Через що, багато починаючі власники таких приміщень просто допускають ряд найрізноманітніших помилок в обслуговуванні басейнів, а це як вже нам стало відомо загрожує появі цвілі, а в кінцевому підсумку збитків.

Виходячи з усього вищесказаного, хотілося б окремо підкреслити, що багато фахівців рекомендують ретельно дотримуватися всіх технологічних рекомендації по догляду за приміщенням з басейном, а також придбати хороший осушувач повітря. Більш того, ви можете купити якісний і надійний пристрій вже прямо зараз на сторінках нашого інтернет-магазину. Професійні співробітники нашого сайту з величезним задоволенням допоможуть своїм клієнтам підібрати надійний осушувач повітря іноземного виробника за найвигіднішими цінами в Україні на сьогоднішній день.

40