Де сушити білизну в однокімнатній квартирі - правильні рішення

Де сушити білизну в однокімнатній квартирі - правильні рішення

Де сушити білизну в однокімнатній квартирі - правильні рішення

   В сучасних умовах технологічний прогрес все більше і більше полегшує повсякденні запити в житті будь-якої людини. У даній статті ми поговоримо про те, як правильно, безпечно і де сушити білизну в квартирі без балкона, а також, про те, які продукти пропонує ринок техніки в питанні сушки білизни.


  • Чи багато хто з нас замислювалися про те, що сушити речі в квартирі, де немає балкона, не тільки небезпечно, але й шкідливо для здоров'я ?! Крім того, в холодну пору року сушка білизни будинку може займати кілька днів, тому що при закритих вікнах припливу свіжого повітря достатньої кількості просто-напросто немає, не кажучи вже про те, що кожна господиня знає: чим довше сушиться річ, тим більше вона втрачає свою свіжість. Так само, в холодну пору, виникає серйозні питання, де сушити білизну в приватному будинку, адже в ньому немає площі, яка призначена для подібних цілей.
  • Основні помилки, які допускають при сушінні білизни будинку
  •   Через те, що більшість людей не знає про те, де сушити білизну в маленькій квартирі, не має правильної інформацією, то часто можна натрапити на такі помилки:
  • • скорочення часу на сушку білизни за допомогою пожежонебезпечних інструментів.
  •   Часто люди в даному питанні намагаються знайти витончені способи подолати проблему і прискорити процес сушіння білизни, наприклад, деякі висушують речі над газовою піччю, а хтось перед включеним обігрівачем, конвектором або тепловентилятором. Чи варто говорити, що такі методи вкрай небезпечні. Так само доводиться постійно спостерігати за процесом осушення, а це вкрай незручно при високій зайнятості людини, а якщо в будинку є дитина, то такий варіант вобще неприпустимий. У будь-який момент при неправильному дотриманні дистанції, білизна може спалахнути і спровокувати пожежу. Так само це не енергоефективно - не раціонально використовувати такі ресурси на сушку білизни, адже це впливає не тільки на якість самого осушення, а й на зростання оплати за послуги постачання енергетики.
  • • сушити білизну в кімнаті без спеціалізованого вентиляційного обладнання, а за допомогою примітивних пристосувань: сушарка для білизни для підлоги, стельова сушарка для білизни з мотузками.

Інтернет-ресурси і новинні канали переповнені інформацією про те, яку шкоду приносить сушка білизни в квартирі і в житлових кімнатах з малою площею за допомогою білизняних мотузок і підлогових сушарок. Медичні дослідження показують: сушити білизну в кімнаті, особливо в холодну пору і в умовах неякісної вентиляційної системи, значить підвищувати вологість повітря, яка в кілька разів перевищує допустиму норму, що в кінцевому рахунку позначається на розвитку грибка, цвілі і погіршення здоров'я господарів квартири.

  Найчастіше, мешканці навіть не здогадуються, в чому причина різкого погіршення здоров'я, погане самопочуття, або виникнення алергічних реакцій.

  Незважаючи на свою дешевизну, підлогові сушарки та білизняні мотузки абсолютно не ергономічні і займають багато місця в квартирі, а сам процес прання доводиться розтягувати на кілька етапів, тому що на одній сушарці поміщається невелика кількість випрані речей. Через це в квартирі накопичується ще більше вологи і вогкості.

Де сушити білизну в однокімнатній квартирі - правильні рішення

gde_i_kak_sushit_bele_v_kvartire_metody

Сучасна техніка дає нові можливості для якісної і швидкої сушки білизни

  Для тих, хто ретельно стежить за своїм здоров'ям і здоров'ям своїх домочадців, а також, для тих, кому набридло бачити купу вологої білизни, яке сушиться по кілька днів, виробники пропонують спеціальні технічні рішення, що забезпечують комфорт і якість сушіння. Розглянемо варіанти вирішення наших проблем, щоб забезпечити і комфорт, і затишок, і здоровий мікроклімат в квартирі.

 

 

Варіант 1

  Сушильні машини - представляють собою спеціальні апарати, в більшості випадків, мають вигляд пральної машинки, які висушують вологу білизну на 100%. Сушильні машини добре підходять для квартир, де не виникає труднощів з вільною площею, а побажання по часу сушіння обмежуються 1,5-2 годинами.

  На жаль, вартість даного продукту не маленька - середня ціна сушильної машини варіюється від 10 000грн до 25 000 грн.

Картинки по запросу Сушильные машины

 Переваги та негативні моменти сушильної машиниПлюси                                                                                         мінуси

На сушку білизни йде мінімум часу                                     Високий рівень енергоспоживання

Справляється з сушінням до 9 кг білизни                          Займає багато місця

                                                                                                     Висока вартість при покупці

 

 

 

Варіант 2

   Осушувачі повітря - зручне та ефективне рішення, яке припаде до кишені практично кожному. Осушувачі представляють собою невелику установку з середньою довжиною в 25 см і заввишки 50 см, яка призначена для видалення вологи з приміщення.

Картинки по запросу осушувач повітря

 Використовуючи осушувач повітря для сушіння білизни, Ви просто розвішуєте вологі речі на підлогову сушарку і включаєте апарат в робочий режим. Конденсується від білизни волога забирається осушувачем, тим самим зберігаючи нормальний баланс вологості в приміщенні. При цьому час сушіння скорочується в 3 рази. Після використання, осушувач можна заховати в шафу, економлячи вільне місце в квартирі.

  Як правильно підбирати осушувач повітря для квартири читайте тут.

  Плюси і мінуси осушувача повітря

Переваги осушувача:

• Низьке енергоспоживання

• Бюджетна ціна від 2500 грн

• компактний розмір

• Сушка білизни займає від 2 до 5 годин

• Мобільність

• Великий термін експлуатації

• Універсальність (може використовуватися для інших приміщень)

• При перебоях в мережі електроенергії, функція авторестарта захистить від поломки пристрій

мінуси:

• При відключенні електроенергії в будинку, осушувач не працюватиме

• Чи не вийде усунути всю вологу менш ніж за годину - побутової тип не впорається з таким навантаженням

  Очевидно, що осушувач повітря - це доступне і багатофункціональне рішення, яке допомагає правильно і без шкоди для здоров'я, швидко сушити речі в квартирах з невеликою площею або без балкона.

Моделі, які підійдуть для приміщень площею від 20 м / 2 до 50 м / 2

 

576