Характеристики Озонатор повітря GreenTech Fresh Air FA50

Хоча кардинально змінити погану екологію ми не в силах, створити здоровий мікроклімат в окремому приміщенні, квартирі, офісі, там, де ми проводимо основну частину свого часу, можна за допомогою сучасних ефективних очищувачів повітря. Один з них озонатор GreenTech Fresh Air FA50. Це компактний, але потужний прилад, дія якого спрямована на нейтралізацію неприємних запахів, різного походження, пилу, вірусів, грибків, бактерій, токсичних речовини, в надлишку присутніми в атмосфері.

FA50 ефективно знищує вищеперелічені забруднення повітря, а не просто маскує, приховує їх. Він в мінімально можливі терміни здатний нейтралізувати запах гару, тютюну, розкладається органіки, кухні та багато ін.

Маючи абсолютно невеликі розміри, площа покриття діючою речовиною становить до 15 кв. метрів. Це дозволяє встановлювати апарат на кухні, у ванній кімнаті, туалеті, коридорі, коморі, льосі, гаражі. Його часто використовують для дезінфекції готельних номерів, завдяки компактності, малій вазі беруть з собою в подорожі, використовують в інших місцях, де можна його встановити. Прилад досить вставити в електричну розетку, виставити регулятор в положення, відповідне площі очищуваного приміщення, і він готовий до роботи.

На швидкість і якість очищення безпосередньо впливають деякі зовнішні чинники. Це вологість і температура повітря навколишнього середовища, рух повітря і рівень його забруднення.

Принцип роботи очищувача полягає в наступному, повітря, проходячи крізь фотокаталітичну (RCI) камеру обробляється діючою речовиною, при цьому будь-які органічні і хімічні забруднювачі розкладаються на нешкідливі залишки. Потім надходять легкі аероіони, які продовжують чистити повітря самої кімнати.

У приладі Frash Air використані 2 види іонізації - радіохвильова і голчаста. Голчаста виробляє пропорційно (+) і (-) іони, радіохвильова поширює їх по пространству.Режім "санації" здійснює потужну дезінфекцію приміщення, предметів в ньому. Це оберігає від інфекційних захворювань, нейтралізує шкідливі хімічні сполуки. Їх кількість скорочується практично на 99.9%. Час роботи можна запрограмувати на 2-4-6-8 годин. Після обробки приміщення потрібно добре провітрити до тих пір, поки не відбудеться самораспад озону.

Переважні особливості Fresh Air FA50:

 • Здатний працювати цілодобово;
 • Усуває будь-які неприємні запахи, алергени, мікроби;
 • Режим санації вбиває грибки, цвіль, бактерії, знезаражує повітря.
 • Бактерицидна УФ Лампа широкого спектру дії усуває мікроби;
 • Прилад повертає повітряному середовищі приміщень природний баланс іонів;
 • 5-ти швидкісний вентилятор розрахований на продуктивну чистку повітря;
 • Налаштовується під параметри будь-якого приміщення за допомогою пульта - ДУ, кнопок спереду на панелі, ЖК - дисплея;
 • Технологія IntelliAir попереджає про необхідність обслуговування очищувача або його ремонті;
 • Прилад не вимагає спеціального монтажу, в ньому немає фільтрів, які потребують постійної заміни.
 • Для ефективної роботи необхідно протирати іонізуючу голку спиртом один раз в два тижні, промивати теплою водою озонує пластину, пилососити фотокаталітичну грати, задній екран. Коли апарат повідомить, міняти RCI-матрицю, а також УФ - лампу, коли вона перегорить.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Озонатор повітря GreenTech Fresh Air FA50

 • Наявність: 1
 • 1400 грнЗамовте дзвінок менеджера

 (097) 586 81 58    (099) 389 94 49

 (032) 290 32 18


Переваги покупки на pobut.lviv.ua:

Акції на осушувачі. pobut.lviv.ua