Технічні характеристики

Для приміщень об'ємом до350 м2

Продуктивність при 30 ° / 80% (л / добу) 90

Робочий діапазон, вологість (% RH) 20-90

Робочий діапазон, температура (° C) +5 - +35

Витрата повітря (м3 / ч) 850

ХладагентR410A

Параметри електроживлення (В / Гц) 1 * 220-230 / 50

Макс. споживаний струм (А) 7,8

Макс. споживана потужність (кВт) 1,25

Рівень шуму (3м) - (дБ (А)) 54

Вага (кг) 67

Висота (мм) 1012

Ширина (мм) 575

Глибина (мм) 584

опис

Мобільний осушувач повітря CELSIUS MDH-90 new - відмінний вибір при необхідності осушення приміщень складів, великих підвалів, приміщень при проведенні будівельних робіт, або для безлічі інших комерційних застосувань. Надійність, невибагливість і продуктивність осушення - до 90 л на добу, дозволяє ефективно використовувати такий мобільний осушувач і в умовах затоплень, на виробництві, на фермах або при проривах водопровідних мереж.

Конденсаційний промисловий осушувач повітря Celsius MDH90 може працювати в безперервному режимі або по заданому показнику вологості. Налаштування виробляються за допомогою пульта управління в верхній частині корпусу. Осушувач обладнаний фільтром повітря, таймером, є можливість приєднання гнучкого шланга для відведення конденсату в систему каналізації або окрему ємність.

Можна пультом встановлювати необхідний рівень вологості, який необхідно контролювати і особливо важливо дотримуватися в процесі висушування штукатурки, осушення всієї будівлі, бетонної стяжки або покриттів. Осушувач повітря допоможе скоротити час проведення будівельних робіт і заощадити кошти на будівництво.

Ефективно прибираючи зайву вологість, осушувач усуває загрозу виникнення грибка або цвілі, завдяки фільтру - очищає повітря. Процес осушення ефективно здійснюється і в холодних умовах, до температури в 5 ° С. При загрозі замерзання включається захисне автооттаіваніе теплообмінника. В осушувачі використовується безпечний холодоагент R410a.

Зручні бічні ручки, розташована позаду рукоятка і дві пари коліс - великих і маленьких, роблять переміщення осушувача повітря Celsius MDH90 new простим і швидким. Це надійний, доступний за ціною, агрегат, призначений для тривалої і безвідмовної роботи.


  Написати відгук

  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
      Погано           Добре

  Осушувач Повітря Celsius MDH90 NEW 1 рік гарантія (з дренажним насосом)

  • Виробник: Celsius
  • Наявність: 10
  • 26 900 грн  Замовте дзвінок менеджера

   (097) 586 81 58    (099) 389 94 49

   (032) 290 32 18


  Підбір оптимальної моделі осушувача


  Рейтинг осушувачів повітря
  Переваги покупки на pobut.lviv.ua:

  Акції на осушувачі. pobut.lviv.ua