Характеристики Озонатор повітря GreenTech GT-50

В умовах загальної екологічної катастрофи забрудненість повітря робить негативний вплив на організм людини, особливо це помітно в регіонах, розташованих в області великих промислових зон. Для того, щоб певною мірою захистити себе, крім звичної техніки у вигляді кондиціонера, зволожувача, осушувача повітря, сучасної людини починає цікавити обладнання, що дозволяє чистити повітря від будь-яких шкідливих компонентів, присутніх в ньому.

Озонатор повітря GT-50 від відомої американської компанії, що виробляє кліматичну техніку GreenTech Environmental - це компактний, але досить потужний прилад, який використовує в своїй конструкції інноваційні технології останніх років, одна з них фотокаталітична оксидація.

Згенерований методом холодної плазми активний кисень і високоефективна негативна іонізація, повністю нейтралізують присутні в повітрі пил, пилок рослин, тютюновий дим, бактерії, цвіль, віруси, мікроби і небезпечні хімічні сполуки всього лише за добу.

Відмінність GT50 від подібних систем полягає в тому, що прилад використовує в роботі чотири технології для нейтралізації забруднень не тільки знаходяться в повітрі, а й на підлозі, стінах, стелі, килимах, меблів. Завдяки безшумної системі вентиляції, його абсолютно не чутно при роботі, він має невеликі розміри, всього 180 грам і дуже простий у використанні. Дана модель GreenTech GT-50 ідеальний варіант для установки в будь-який з кімнат стандартної квартири.

Пристрій має велику кількість позитивних відгуків від споживачів, розраховане на площу до п'ятнадцяти метрів квадратних, ефективність очищення повітря залежить від рівня його забрудненості, температурних характеристик, вологості. Ці параметри впливають на швидкість роботи озонатора, час, необхідний для отримання потрібного ефекту. Розрахований на використання не тільки в житлових кімнатах, на кухні, але і в побутових приміщеннях, таких як хол або коридор, ванна, туалет, комора, гараж, льох, підвал і інших місцях, куди його можна встановити. Крім усього апарат зручно брати з собою в будь-яку поїздку, він придатний для готелів або місць тривалого часу, він не вимагає спеціальної установки, прилад потрібно просто підключити до джерела електромережі, повернути регулятор в положення, що відповідає розміру приміщення.

Основні відмінні переваги приладу GreenTech GT-50:

• Використовує в роботі сучасні і безпечні технології.

• При роботі не видає багато шуму.

• Є можливість регулювання кількості активної речовини, необхідного для процесу очищення.

• Робочі параметри підсвічуються зеленим кольором і видно в темряві.

• Інтуїтивно зрозуміле управління, дозволяє користуватися пристроєм при будь-яких умовах будинку і в дорозі.

• Апарат не вимагає спеціальної установки, має низьку вагу, ефективно знищує вищеперелічені забруднювачі, а не приховує їх.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Озонатор повітря GreenTech GT-50

  • Наявність: 1
  • 2800 грнЗамовте дзвінок менеджера

 (097) 586 81 58    (099) 389 94 49

 (032) 290 32 18


Переваги покупки на pobut.lviv.ua:

Акції на осушувачі. pobut.lviv.ua