- 0%

Завдяки GT1500 Professional ви забезпечите себе і свою сім'ю здорову і природне середовище в приміщенні. Дана модель являє собою найбільш оптимальну систему для очищення повітря, яка доступна для побутового застосування і є в даний час на ринку.

Розробка GT1500 велася відповідно до побажань своїх постійних клієнтів, які бажали отримати систему для очищення повітря в невеликих приміщеннях. Це можуть бути кімнати в приватному будинку або квартирі, спальня або дитяча, приміщення в дошкільному закладі, лікарні і поліклініці, кабінети лікарів, приміщення перукарень або салонів краси. Ті з клієнтів компанії, які вже придбали модель GT3000, з ентузіазмом зустріли і цю розробку - модель GT1500.

Ми маємо абсолютно такий же прилад, вірніше, зменшену копію вже набрала популярність системи для очищення повітря. Завдяки тому, що в даній моделі знайшли застосування такі сучасні технології, як фотокаталітична оксидація (є однією з передових розробок NASA), процес генерації активного кисню і іонізація повітря, прилад в змозі боротися з такими неприємними забрудненнями, як запах тютюну, квітковий пилок, всілякі домішки і алергени, і найголовніше - хвороботворними мікробами, шкідливими хімічними сполуками, неприємними запахами і вірусами. Система забезпечить в будь-якому приміщенні можливість дихати безпечним і здоровим повітрям, безперервно насичуючи його необхідними летючими вітамінами.

GT1500 Professional в своїй роботі спирається на використання чотирьох сучасних технологій

  • нано-матриця, яка забезпечує процес фотокалітіческой оксидації
  • процес негативної іонізації
  • процес об'ємної іонізації
  • процес регульованої очищення атомами активного кисню.

Модель надзвичайно проста в управлінні. Після того, як ви включите прилад в другій режим, відбудуться такі процеси: спочатку, протягом чверті хвилини будуть генеруватися молекули активного кисню, після чого система на дві хвилини вимкнеться, і процес генерації відновиться. Режими третій і четвертий відрізняються більшою тривалістю часу на генерацію і меншим проміжком між включеннями. Завдяки можливості вибирати режими роботи системи ви зможете максимально ефективно створювати в приміщенні свіже і чисте повітря. Вентиляційна система приладу відрізняється безшумною роботою, крім того система володіє інтелектуальною системою управління і контролю. В процесі обслуговування немає необхідності постійно змінювати фільтри, на відміну від традиційних систем очистки.

Прилад оснащений новітньою безшумною системою вентиляції, інтелектуальною системою контролю і управління, має сучасний дизайн, не вимагає постійної заміни фільтрів на відміну від фільтрових очищувачів повітря. Споживана потужність до 30 Вт.

Зона покриття
Площа покриття в режимі очищення: 0 -50 м 2 залежить від ступеня та інтенсивності забруднення, вологості, і температури середовища.

Електроживлення
Імпульсний джерело живлення
Вхід: 100-240VAC 50 / 60HZ 2,5A
Вихід: 15VDC 3A

матриця PCO
Вихід для нормального режиму: менше 0,02 мг / м³ озону
(концентрація в кімнаті)

очисна пластина
Вихід для інтенсивного режиму: 25-360 мг озону на годину

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Очищувач повітря GreenTech GT1500 Professional

  • Наявність: 1
13 950 грн 14 000 грн
Акційна ціна ще діє


Замовте дзвінок менеджера

 (097) 586 81 58    (099) 389 94 49

 (032) 290 32 18


Підбір оптимальної моделі осушувача


Рейтинг осушувачів повітря
Переваги покупки на pobut.lviv.ua:

Акції на осушувачі. pobut.lviv.ua