- 0%

Завдяки GT1500 Professional ви забезпечите себе і свою сім'ю здорову і природне середовище в приміщенні. Дана модель являє собою найбільш оптимальну систему для очищення повітря, яка доступна для побутового застосування і є в даний час на ринку.

Розробка GT1500 велася відповідно до побажань своїх постійних клієнтів, які бажали отримати систему для очищення повітря в невеликих приміщеннях. Це можуть бути кімнати в приватному будинку або квартирі, спальня або дитяча, приміщення в дошкільному закладі, лікарні і поліклініці, кабінети лікарів, приміщення перукарень або салонів краси. Ті з клієнтів компанії, які вже придбали модель GT3000, з ентузіазмом зустріли і цю розробку - модель GT1500.

Ми маємо абсолютно такий же прилад, вірніше, зменшену копію вже набрала популярність системи для очищення повітря. Завдяки тому, що в даній моделі знайшли застосування такі сучасні технології, як фотокаталітична оксидація (є однією з передових розробок NASA), процес генерації активного кисню і іонізація повітря, прилад в змозі боротися з такими неприємними забрудненнями, як запах тютюну, квітковий пилок, всілякі домішки і алергени, і найголовніше - хвороботворними мікробами, шкідливими хімічними сполуками, неприємними запахами і вірусами. Система забезпечить в будь-якому приміщенні можливість дихати безпечним і здоровим повітрям, безперервно насичуючи його необхідними летючими вітамінами.

GT1500 Professional в своїй роботі спирається на використання чотирьох сучасних технологій

  • нано-матриця, яка забезпечує процес фотокалітіческой оксидації
  • процес негативної іонізації
  • процес об'ємної іонізації
  • процес регульованої очищення атомами активного кисню.

Модель надзвичайно проста в управлінні. Після того, як ви включите прилад в другій режим, відбудуться такі процеси: спочатку, протягом чверті хвилини будуть генеруватися молекули активного кисню, після чого система на дві хвилини вимкнеться, і процес генерації відновиться. Режими третій і четвертий відрізняються більшою тривалістю часу на генерацію і меншим проміжком між включеннями. Завдяки можливості вибирати режими роботи системи ви зможете максимально ефективно створювати в приміщенні свіже і чисте повітря. Вентиляційна система приладу відрізняється безшумною роботою, крім того система володіє інтелектуальною системою управління і контролю. В процесі обслуговування немає необхідності постійно змінювати фільтри, на відміну від традиційних систем очистки.

Прилад оснащений новітньою безшумною системою вентиляції, інтелектуальною системою контролю і управління, має сучасний дизайн, не вимагає постійної заміни фільтрів на відміну від фільтрових очищувачів повітря. Споживана потужність до 30 Вт.

Зона покриття
Площа покриття в режимі очищення: 0 -50 м 2 залежить від ступеня та інтенсивності забруднення, вологості, і температури середовища.

Електроживлення
Імпульсний джерело живлення
Вхід: 100-240VAC 50 / 60HZ 2,5A
Вихід: 15VDC 3A

матриця PCO
Вихід для нормального режиму: менше 0,02 мг / м³ озону
(концентрація в кімнаті)

очисна пластина
Вихід для інтенсивного режиму: 25-360 мг озону на годину

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Очищувач повітря GreenTech GT1500 Professional

  • Наявність: 1
13 950 грн 14 000 грн
Акційна ціна ще діє


Замовте дзвінок менеджера

 (097) 586 81 58    (099) 389 94 49

 (032) 290 32 18


Переваги покупки на pobut.lviv.ua:

Акції на осушувачі. pobut.lviv.ua