Установка реле контролю напруги РН-116

Реле напруги РН-116 призначений для відключення побутової та промислової 1-фазного навантаження 220 В, 50 Гц потужністю до 3,5 кВт (до 16 А) при неприпустимих коливаннях-ях напруги в мережі з автоматичним повторним включенням (надалі АПВ) після відновлення параметрів мережі. Реле контролю напруги РН-116 відображає діюче значення вхідної напруги, стан аварії і стан вихідного реле.


Рекомендації по експлуатації

Допускається використання пристрою в мережах без заземлення, при цьому реалізуються всі захисні функції пристрою, однак для повної безпеки рекомендується підключати пристрій із заземленням.

Щоб уникнути частих відключень пристрою, не підключайте до нього обладнання потужністю понад 3,5 кВт.


Перед включенням «Volt Control» РН-116, настійно рекомендуємо уважно ознайомитися з призначенням пристрою, підготовкою до роботи, функціональністю, режимами роботи і технікою безпеки.


призначення пристрою

 «Volt Control» РН-116 пристрій, призначений для захисту побутової техніки та електроніки потужністю до 3,5 кВт (холодильників, кондиціонерів, пральних машин, теле-аудіо техніки і т.п. (далі обладнання)) від неприпустимих коливань напруги, наслідків обриву нейтрали.


функціональні особливості

Автоматичне захисний пристрій побутової техніки «Volt Control» РН-116 поєднує в собі:

 - Реле напруги - здійснює контроль за напругою, при різких аварійних зміни напруги для техніки, спрацьовує прискорене відключення.

 - Регульована тимчасова затримка на повторне включення (Твкл), потрібно для кондиціонерів, холодильників та ін. Компресорної техніки, яка допускає повторне включення не менше ніж через 4-5хв. Іншого обладнання ця затримка не потрібна.

 - Можливість регулювання порогів максимального / мінімального вихідного напруги дозволяє налаштувати пристрій, згідно з технічними вимогами, що захищається.

 - Інтелектуальна система SmartOff (виняток помилкових спрацьовувань) забезпечує відключення обладнання в аварійних випадках і блокує спрацьовування реле при коливаннях напруги в мережі допустимих ГОСТ. Ця функція дозволяє продовжити ресурс працездатності обладнання.

 - Функція Delay Start (затримка пуску) забезпечує тимчасову витримку на включення обладнання, уникаючи струмових кидків і високих напруг під час появи харчування в мережі після його відсутності. При появі харчування в мережі, «Volt Control» протягом п'яти секунд аналізує її стан. При нормальних параметрах напруги в мережі пристрій автоматично підключить обладнання. Якщо напруга не відновилося, пристрій не подасть харчування на обладнання до його повної нормалізації.

 - Трехразрядное семисегментний індикатор - дозволяє переглядати діюче значення напруги мережі в онлайн режимі.


Підготовка до роботи

Для включення пристрою необхідно:

 - Підключити «Volt Control» РН-116 в розетку мережі 220В. Протягом п'яти секунд на індикатор виводиться напис «Sta» проводиться діагностика пристрою і параметрів мережі. Після закінчення часу на індикатор виводиться чинне напруга в мережі.

 - За допомогою ручок потенціометрів, встановлених на панелі управління, встановити пороги відключення вихідної напруги Umax / Umin. Для нормальної роботи побутової техніки рекомендується виставляти Umin - 180В, Umax - 250В або згідно з паспортними даними обладнання.

 - Встановити час автоматичного повторного включення на шкалі потенціометра (Твкл). Залежно від того, яке обладнання буде захищати пристрій (кондиціонери, холодильники та інше компресорне обладнання, допускають повторне включення не менше ніж через 240-300 секунд. Решту обладнання не вимагає тимчасової затримки, рекомендується встановити (Твкл) в положенні (5)). При необхідності натиснути кнопку включення автомата струмового захисту. Якщо напруга в мережі знаходиться в діапазоні, встановленому користувачем, пристрій перейде в нормальний режим роботи.

 - Підключіть устаткування, що захищається до розетки «Volt Control»

 - Сумарне навантаження не повинна перевищувати 3,5 кВт


Принцип роботи

 Автоматичне мікропроцесорний захисний пристрій побутової техніки

«Volt Control» РН-1116 містить:

 - вбудований захист по напрузі, розміщену в корпусі з негорючого ударостійкого пластику.

Мікропроцесор безперервно контролює напругу в мережі. При відхиленні напруги від заданих користувачем значень становлять небезпеку, автоматично відбувається відключення обладнання.

На панелі керування пристрою розташовані:

 - трьохрозрядний семисегментний індикатор;

 - світлодіод включення навантаження;

 - регулювання максимального напруження (Umax від 230 до 280В крок 1В);

 - регулювання мінімальної напруги (Umin від 160 до 220 крок 1В);

 - регулювання часу АПВ (Твкл 5-900 сек. Крок 1 сек.).


Режими роботи

1. Нормальний режим роботи

Якщо напруга в мережі відповідає вистНаписати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Реле контролю напруги Новатек PH-116 Volt Control, однофазне

  • Наявність: 1
  • 460 грнЗамовте дзвінок менеджера

 (097) 586 81 58    (099) 389 94 49

 (032) 290 32 18


Переваги покупки на pobut.lviv.ua:

Акції на осушувачі. pobut.lviv.ua

Рекомендовані товари