Осушувачі повітря Ballu


Показано з 1 по 11 з 11 (всього 1 сторінок)


Осушувачі повітря Ballu

Торгова марка Ballu, з 2003 року, розробляє і виробляє кліматичне обладнання для промислового і побутового використання. За цей час запатентувала більш 40 власних інновацій, спрямованих на створення розумної, ефективної, надійної і недорогої техніки.

Продукція бренду створюється в Китаї, поставляється в країни Східної Європи і СНД. При цьому на експорт щорічно йде більше 7 млн. одиниць товару, одними з яких є осушувачі повітря. Всі продукти проходять багатоетапне тестування, відповідають міжнародним стандартам щодо пожежної безпеки і екологічності. 

Інтернет-магазин «Побут» працює без посередників, тому у нас можна купити промислові і побутові осушувачі повітря від Ballu за ціною прямого постачальника. Ми продаємо тільки оригінальний товар. Ніяких підробок. Забезпечуємо гарантією кожен продукт терміном на 2-3 роки. Доставляємо замовлення в усі регіони України за 1-3 дні.    

Характеристики та переваги осушувачів повітря Ballu

Торговий бренд Ballu позиціонує себе, як «головний по клімату». Таку гучну заяву цілком зрозуміло високою якістю та інноваційним підходом до виробленої техніки, в тому числі осушувачі повітря.

Розглянемо детальніше базові принципи цієї компанії, дотримуючись яких створюються вологопоглиначі:

економічність

Виробництво техніки здійснюється з використанням енергозберігаючих технологій, завдяки чому пристрої споживають електрику по мінімуму (A, A +, A ++, A +++).


 

простота управління

Електронна панель інтуїтивно зрозуміла, розташована традиційно зверху приладу. Є LED-дисплей з індикаторами, завдяки чому налаштовувати і управляти пристроєм ще легше.

тиха робота

Прилади у включеному режимі видають звук в 40-45 дБ (схожий на звичайних розмова людей).

ефективність роботи

Знижують рівень вологості до заданих користувачем параметрів в приміщенні будь-якого призначення: житлових кімнатах, складах, підвалах, лазнях, басейнах і ін. Працюють при температурі від + 7 ° С. Залежно від моделі «забирають» від 15 до 50 літрів на добу.

Надійність і практичність

Всі осушувачі повітря від Ballu автоматично відключаються при заповненні бака з конденсатом, обсяг якого може бути 2-7,7 літрів. Є вбудований таймер на 24 години.

«Оздоровлення» мікроклімату

Крім зниження вологості в кімнаті, обладнання цієї торгової марки іонізують повітря, роблячи його більш чистим і «корисним».

різноманітність дизайнів

В асортименті компанії техніка на будь-який смак: від лаконічних моделей з «м'якими» формами до строгих прямокутних варіантів з яскравими вставками.


Уточнити, як купити осушувач повітря Ballu в роздріб, дізнатися умови оптової купівлі товару або оплати частинами ви можете у менеджерів інтернет-магазину «Побут». Телефонуйте: (097) 586 81 58.