Технічні характеристики

Для площі до10 м2
Продуктивність при 30 ° / 80% (л / добу)0,6
Робочий діапазон, вологість (% RH)30-80
Робочий діапазон, температура (° C)+5 - +35
Витрата повітря (м3 / год)50
Холодоагентне має
Макс. споживана потужність (кВт)0,75 Вт
Параметри електроживлення (В / Гц)1/50/220
Рівень шуму (дБ (А))30
Резервуар (л)0,3
Параметри корпусу
Вага (кг)2,2
Висота (см)42
Ширина (см)29
Глибина (см)18
ГАРАНТІЯ 24 МІСЯЦІ. В ГАРАНТІЙНИХ ВИПАДКАХ ДОСТАВКА І РЕМОНТ ЗА НАШ РАХУНОК. ТАКОЖ ДІЄ ПІСЛЯ ГАРАНТІЙНИЙ РЕМОНТ І ОБСЛУГОВУВАННЯ ДЛЯ НАШИХ КЛІЕНТІВ ЗІ ЗНИЖКОЮ. ТІЛЬКИ НАЙКРАЩЕ ДЛЯ ВАС!!! З ПОВАГОЮ, ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПОБУТ.

Компактний мініосушітель повітря Celsius PD-06. В основі роботи осушувача повітря лежить безкомпрессорная технологія осушення повітря, заснована на використанні елементів Пельтьє . Celsius PD-06  Елемент Пельтьє - це термоелектричний перетворювач, принцип дії якого базується на ефекті Пельтьє - виникненні різниці температур при протіканні електричного струму. В основі роботи елементів Пельтьєлежить контакт двох струмопровідних матеріалів з різними рівнями енергії електронів в зоні провідності. При протіканні струму через контакт таких матеріалів, електрон повинен придбати енергію, щоб перейти в більш високоенергетичну зону провідності іншого напівпровідника. При поглинанні цієї енергії відбувається охолодження місця контакту напівпровідників. При протіканні струму в зворотному напрямку відбувається нагрівання місця контакту напівпровідників, додатково до звичайного тепловому ефекту. Якщо охолоджувати нагрівається сторону елемента Пельтьє , наприклад за допомогою радіатора і вентилятора, то температура холодної сторони стає ще нижче. 

Перевагою елемента Пельтьєє невеликі розміри, відсутність будь-яких рухомих частин, а також газів і рідин. При зверненні напрямку струму можливо як охолодження, так і нагрівання - це дає можливість термостатирования при температурі навколишнього середовища як вище, так і нижче температури термостатування. 

Таким чином основою контрукції осушувача повітря Celsius PD-06 є вентилятор (кулер) і елемент Пельтьє , який знаходиться між двома пластинами (радіаторами) - теплою і холодною, на якій, конденсується надмірна волога і стікає в бачок.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Осушувач-очищувач Повітря CELSIUS PD-06 ГАРАНТІЯ 1 РІК

  • Наявність: 95
  • 2080 грнЗамовте дзвінок менеджера
Супер розтермінування товару без прихованих платежів від Альфа Банку

Рейтинг осушувачів повітря

Рекомендовані товари