Адсорбційний осушувач повітря для будинку моделі Meaco DD8L, являє собою унікальну модель компанії Meaco, яка поєднує в собі побутове застосування і адсорбційний вид осушувача. Більш того, однією з особливостей осушувача є його здатність працювати навіть в неопалюваних приміщеннях (порівняно низьких температурах від -5 С). Також, дана модель осушувача має низьку енерговитратність, низький рівень шуму (всього від 39 дБ) і дозволяє працювати при будь-яких температурах без істотної втрати продуктивності. Відзначимо, що адсорбційні осушувачі повітря дозволяють вирішити відразу кілька серйозних проблем в кожному великому будинку, а саме - прибрати зайву вологу в приміщенні, максимально швидко і якісно висушити білизну після прання або зробити повітря в квартирі чистим.

В процесі роботи, адсорбційний осушувач повітря нагріває до 5-12 С на виході. Варто відзначити, що в даній моделі виробники вирішили використовувати влагопоглощающий ротор, замість компресора, що дозволяє в рази збільшити його продуктивність, роблячи його ефективним. Це означає, що при середній кімнатній температурі, його продуктивність буде рівносильна 20-літровому компресорного осушувачу. Відносно використання, розробники потрудилися зробити панель управління максимально зрозумілою для всіх, що допомагає відразу і без проблем запустити осушувач в роботу, без втрати часу на читання інструкції. Більш того, при екстрених ситуаціях (перебої з електрикою), дана модель автоматично вимикається або перезавантажується. Також, виробники дають гарантію на 2 роки включно. Також примітно, що модель Meaco DD8L має невелику вагу, щодо старих моделей, обумовлено це відсутністю компресора і випарніка.

Таким чином, завдяки прогресивним нововведенням від виробника, адсорбований осушувач повітря моделі Meaco DD8L користується величезною популярністю серед власників великих приміщень, оскільки має ряд перерахованих вище переваг, а також порівняно низьку ціну. Відзначимо, що абсолютно всі наші клієнти, які придбали дану модель осушувача задоволені своїм вибором, оскільки здивовані продуктивністю і якістю Meaco DD8L, а настійно рекомендують купити осушувач повітря.

Осушитель воздуха Meaco DD8L. Параметры 

Документация (Инструкции по эксплуатации, листовки etc.)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Осушувач Повітря АДСОРБЦІЙНИЙ MEACO DD8L 8Л ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

  • Виробник: Meaco
  • Наявність: 10
  • 9849 грнЗамовте дзвінок менеджера
Супер розтермінування товару без прихованих платежів від Альфа Банку

Рейтинг осушувачів повітря