TROTEC ЯК ОСУШУВАЧ ПОВІТРЯ І ДЛЯ ЧОГО ВІН СТВОРЕНИЙ

TROTEC  ЯК ОСУШУВАЧ ПОВІТРЯ І ДЛЯ ЧОГО ВІН СТВОРЕНИЙ

  Коли в наш будинок або офіс приходить підвищена вологість і грибок, коли повітря знаходить запах вогкості, коли ми відчуваємо підвищену пітливість і сонливість - ми починаємо шукати рішення по боротьбі з перевищенням рівня вологи. І єдиним вірним способом стає тільки осушувач.Чому? Тому що тільки осушувачі повітря можуть вивести всю перевищену вологість, і тому що тільки вони виготовлені для цих цілей.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ НЕОБХІДНО КУПИТИ ТАКИЙ ВЛАГОПОГЛОТИТЕЛЬ

  Осушувачі - прилади, які висушують вогкість в приміщенні, і стежать за постійним дотриманням норми щодо вмісту вологи. Тобто, вони працюють як вологопоглиначі, прибираючи на своєму шляху все наслідки від підвищення вологості. Україна - країна з помірним мікрокліматом, але частіше за все вогкість на вулиці підвищена, тому такий влагопоглотитель важливо тримати під рукою. 
Такий агрегат - відмінний помічник за здоровий мікроклімат в приміщенні, за затишну атмосферу. Якщо Ви марно боріться з цвіллю, грибком, скупченням конденсату і утворила від нього слизу, з водяним нальотом на поверхнях - прийнявши рішення купити осушувач повітря, Ви швидко забудете про ці проблеми.

  Як вологість впливає на нас? Адже повітряний простір не повинно бути пересушеним, навіщо ж випаровувати вологу? Такі питання виникають відразу ж, коли людина дізнається про такий вплив, як осушення, і відповідь на них важливо знати. По-перше, повітря, яке ми вдихаємо, повинен містити певну кількість мокротиння, і коли показник перевищує норму, це завдає шкоди нашому здоров'ю. А саме, знижується артеріальний тиск, виникає надмірна пітливість, ми відчуваємо втому і сонливість, починається запаморочення, може виникнути і кашель, а який вже шкоди завдає цвіль і грибок! Тому важливо дотримуватися певну норму вмісту вологи: від 40% до 60%. А по-друге, вологу треба усувати в обов'язковому порядку, якщо вона перевищує норму, адже інакше, як уже зазначено вище, буде страждати наше здоров'я.

 

ПРИНЦИП РОБОТИ, ДЕ КУПИТИ ВОЗДУХООСУШИТЕЛЬ, ЯК ОБІЙТИ ЦІНИ

  Осушувач повітря має відгуки про себе в мережі Інтернет від різних Власників. Багато з них розповідають про переваги вироби, описують його взаємодія з середовищем в приміщенні, глаголют про те, як використовувати пристрій. Але жоден з них не зможе точно описати, як саме працює осушувач, а про це треба знати уявлення перед покупкою.

  Принцип роботи, або як діє воздухоосушитель, досить простий:

  1. Спочатку агрегат вимірює рівень вологості в приміщенні за допомогою гігростата. Так він визначає, чи потрібно застосовувати будь-які заходи.
  2. Далі агрегат забирає вентилятором повітряний покрив всередину.
  3. Після все йде в бік випарника, який попередню оплату охолоджується за допомогою хладагента. При торканні мас з випарником, вони охолоджуються до 6-7 ° С.
  4. Під час охолодження, волога починає перетворюватися в краплі - це природний процес. Вони спускаються по стінках і потрапляють в бак для збору конденсату.
  5. При охолодженні повітряного шару, тепла енергія вилучається з нього. Ця ж енергія нагріває конденсатор, який в свою чергу обігріває повітря до кімнатної температури перед подачею в приміщення.
  6. Нагріта прошарок потрапляє до вентилятора, який випускає її назад в приміщення рівномірними потоками.

 

Принцип роботи конденсаційного осушувача Trotec

  Так здійснює осушення найбільш розповсюдженний тип - конденсаційний. Але є ще адсорбційний тип, який працює за таким же принципом, але тільки замість випарника діє таке спеціальну речовину, як адсорбент. Він не охолоджує повітря до точки роси, а вбирає вгагу в себе, а потім викидає накопичилася воду в дренажний відсік. Специфіка роботи адсорбенту дозволяє використовувати такий тип низьких температурах.

Принцип роботи адсорбційного осушувача Trotec

  Але знайте, що краще за все такий пристрій купувати в спеціалізованому магазині. Тільки там працюють досвідчені фахівці, які зможуть точно підібрати Вам потрібний виріб і розрахувати продуктивність. До речі, саме фахівець з осушення зможе зробити так, що ціна на пристрій буде приємна Вашого гаманця, адже він співпрацює з офіційним представником, а значить і може провести вигідне угоду.

ЧОМУ TROTEC

логотип Trotec.  At work  Trotec - це німецька якість і інноваційні технології, і Україна, а вірніше, її ринок, відмінно сприйняв це.Компанія дбає про своїх Клієнтів, і думає за них, як максимально дбайливо і якісно підтримувати здоровий баланс. Використовуючи високотехнологічні рішення, Trotec дозволяє Вам налаштувати обладнання індивідуально під Ваші потреби і ситуації. А зручне управління і багатофункціональність допомагають затратити, при використанні приладу, мінімум часу і зусиль. Ми самостійно поставляємо продукцію цього бренду і дозволяємо купити осушувач в місті Київ з офіційними умовами, щоб кожен користувач мав можливість використовувати тільки гідне обладнання.

  Вибирайте якість - і Ваше життя стане набагато простіше!

417