- 3%

Перевагою елемента Пельтьєє невеликі розміри, відсутність будь-яких рухомих частин, а також газів і рідин. При зверненні напрямку струму можливо як охолодження, так і нагрівання - це дає можливість термостатирования при температурі навколишнього середовища як вище, так і нижче температури термостатування. 


Технічні характеристики

Для площі до (підходить для шаф, гардеробних)10 м2
Продуктивність при 30 ° / 80% (л / добу)0,6
Робочий діапазон, вологість (% RH)30-80
Робочий діапазон, температура (° C)+5 - +35
Витрата повітря (м3 / год)50
Холодоагентне має
Макс. споживана потужність (кВт)0,75 Вт
Параметри електроживлення (В / Гц)1/50/220
Рівень шуму (дБ (А))30
Резервуар (л)0,3
Параметри корпусу
Вага (кг)2,2
Висота (см)42
Ширина (см)29
Глибина (см)18
ГАРАНТІЯ 24 МІСЯЦІ. В ГАРАНТІЙНИХ ВИПАДКАХ ДОСТАВКА І РЕМОНТ ЗА НАШ РАХУНОК. ТАКОЖ ДІЄ ПІСЛЯ ГАРАНТІЙНИЙ РЕМОНТ І ОБСЛУГОВУВАННЯ ДЛЯ НАШИХ КЛІЕНТІВ ЗІ ЗНИЖКОЮ. ТІЛЬКИ НАЙКРАЩЕ ДЛЯ ВАС!!! З ПОВАГОЮ, ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПОБУТ.


Відеоогляди осушувачів повітря. pobut.lviv.ua

Компактний мініосушувач повітря Celsius PD-06. В основі роботи осушувача повітря лежить безкомпресорна технологія осушення повітря, заснована на використанні елементів Пельтьє . Celsius PD-06  Елемент Пельтьє - це термоелектричний перетворювач, принцип дії якого базується на ефекті Пельтьє - виникненні різниці температур при протіканні електричного струму. В основі роботи елементів Пельтьє лежить контакт двох струмопровідних матеріалів з різними рівнями енергії електронів в зоні провідності. При протіканні струму через контакт таких матеріалів, електрон повинен придбати енергію, щоб перейти в більш високоенергетичну зону провідності іншого напівпровідника. При поглинанні цієї енергії відбувається охолодження місця контакту напівпровідників. При протіканні струму в зворотному напрямку відбувається нагрівання місця контакту напівпровідників, додатково до звичайного тепловому ефекту. Якщо охолоджувати нагрівається сторону елемента Пельтьє , наприклад за допомогою радіатора і вентилятора, то температура холодної сторони стає ще нижче. 

Таким чином основою контрукції осушувача повітря Celsius PD-06 є вентилятор (кулер) і елемент Пельтьє , який знаходиться між двома пластинами (радіаторами) - теплою і холодною, на якій, конденсується надмірна волога і стікає в бачок.Технічні характеристики
Для_квартир_площою до (м2) 10
Продуктивність при 30 ° / 80% (л / на добу) 0,6
Робочий діапазон, вологость (% RH) 40-100
Робочий діапазон, температура (° C) 5-35
Повітряний потік (м3 / год) 50
Максимальна потужність (кВт) 0,75
РІвень шуму (дБ) 30
Ємкість резервуару для води 0,3

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Осушувач-очищувач Повітря CELSIUS PD-06 ГАРАНТІЯ 1 РІК

  • Наявність: 94
2 100 грн 2 160 грн
Акційна ціна ще діє


Замовте дзвінок менеджера

 (097) 586 81 58    (099) 389 94 49

 (032) 290 32 18


Переваги покупки на pobut.lviv.ua:

Акції на осушувачі. pobut.lviv.ua

Рекомендовані товари