ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОСУШУВАЧА ПОВІТРЯ CELSIUS MD H 70

Пересувні промислові осушувачі повітря були розроблені фірмою Celsius на підставі власного багаторічного досвіду по осушенню повітря на принципі конденсації.

Осушувачі  Celsius MDH70 призначені для використання в будівельній промисловості на новобудовах, при реконструкціях (для висушування підлог, штукатурок, побелок), в складних виробничих умовах в промисловості і при висушуванні дерева. Celsius MDH70використовуються також при усуненні наслідків після повеней, після гасіння пожеж, при аваріях водопроводів, для усунення вологи в теплицях, в архівах, в складських приміщеннях і т.д. Завдяки використанню осушувачів  Celsius MDH70Ви можете підтримувати в приміщеннях необхідний рівень відносної вологості повітря і таким чином перешкодити появі небажаних ефектів підвищеної вологості, як наприклад появі цвілі, пошкодження стін, окремих предметів або навіть самих конструкцій. Повітря з приміщення всмоктується в осушувач через фільтр. Водяна пара, що міститься в цьому повітрі, конденсує на холодних активних пластинах випарника. Потік повітря після підігріву в конденсаторі знову прямує в приміщення. Цей процес набагато ефективніше ніж звичайне опалення або провітрювання. Осушувачі  Celsius MDH70 дуже прості в експлуатації. Вони обладнані сигналізацією робочого режиму, системою захисту.

 

Конструктивні та функціональні особливості Celsius MDH70:

 • Широкий діапазон режимів: від 5 до 35С °, від 10 до 95% відносної вологості;
 • Висока ефективність осушення при малому енергоспоживанні;
 • Мобільність уможливлює переміщення осушувача з одного приміщення в інше;
 • Дренаж для постійного відведення води - конденсат можна зливати назад в басейн, інший резервуар або каналізацію;
 • Панель управління з індикацією робочих і аварійних режимів;
 • Самоконтроль роботи і несправностей апарату;
 • Екологічно безпечний холодоагент R410.

Область застосування Celsius MDH 60 .

Промислові осушувачі Celsius в основному застосовуються в наступних областях:

 • при будівництві та ремонті
 • в приміщеннях складського господарства
 • в виробничих приміщеннях
 • при усуненні наслідків затоплення і т.п.


Надійність і безпека. 
Корпус осушувачів виготовляється зі сталі, що гарантує їх міцність, надійність і захист від корозії на довгі роки служби. Це дозволяє використовувати професійний осушувач Celsius серії MDH в різних, навіть найсуворіших умовах (наприклад на будівництві). 
Все осушувачі Celsius сертифіковані і відповідають всім нормам екологічної та пожежної безпеки.


Зручність. 
Завдяки наявним на корпусі колесам і ручкам осушувачі повітря досить легко переміщати в те приміщення, де він необхідний в даний момент.

Споживчі характеристики осушувачів повітря Celsius:

Економічні. Осушувачі Celsius мають більш низьке енергоспоживання в порівнянні з сушками і нагрівальними приладами. 
Ефективні. Точно підтримує задану вологість повітря. М'яке осушення повітря дозволяє уникнути пересушування матеріалів і конструкцій в приміщенні. 
Стабільні. Осушувачі можливо експлуатувати протягом тривалого часу цілодобово. 
Мобільні. Завдяки своїм невеликим розмірам і наявності коліс з ручками осушувачі Celsius легко переміщуються в просторі. 
Функція автоматичного розморожування дозволяє осушувачі працювати при низьких температурах. 
Мають дренажний патрубок для постійного відведення води. 
Моделі MDH мають дренажну помпу для відкачування конденсату.
Інформативні. Мають панель управління з індикаторами робочих та аварійних режимів. 
Мають фільтри для очищення повітря від пилу. 
Екологічні і безпечні (холодоагент R410).

 

ЗАСТОСУВАННЯ ОСУШУВАЧІВ В БУДІВНИЦТВІ І ПРИ РЕМОНТІ ПРИМІЩЕНЬ

Напевно кожен фахівець у сфері будівництва та ремонту хоч раз стикався з проблемою підвищеної вологості повітря в приміщенні. 
Більшість мінеральних будівельних матеріалів (таких як бетон, цегла і штукатурка) виділяють в приміщення вологу. Її потрібно якнайшвидше видаляти. 
Якраз в таких випадках для швидкого і акуратного вирішення даної проблеми рекомендується використовувати осушувачі повітря. 
Застосування промислових осушувачів повітря в умовах будівництва значно скорочує терміни робіт, так як конструкції швидше висихають. 
Якість обробки поліпшується: штукатурка, фарба, шпалери, стяжка підлоги і стелі просушуються максимально рівномірно.
Осушувачі значно економлять електроенергію в порівнянні з тепловими гарматами або використанням вентиляційних потужностей.

 

ЗАСТОСУВАННЯ ОСУШУВАЧІВ В СКЛАДСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Часто найважливішим вимогою до складських приміщень є температура і вологість повітря. Відомо, що при підвищеній вологості практично будь-який товар здатний загрозу зіпсуватися: сипучі матеріали злежуються і тверднуть, метал піддається корозії, деревина і тканини можуть запліснявіти і згнити, картонні вироби деформуються і втрачають міцність. 
Якщо взимку проблему підтримки необхідної вологості (50-55% або нижче) можна вирішити за допомогою загальної вентиляції з підігрівом припливного повітря, то влітку, коли температура повітря підвищується до 25-30 ° С, а вологість до 90%, що надходить з вентиляції зовнішнє повітря , навпаки, стає джерелом вологи. У такому випадку єдиний ефективний спосіб знизити вологість в складських приміщеннях - використовувати осушувачі повітря.
Даний спосіб оптимальний за своїми показниками, так як дозволяє знизити енерговитрати при просушування приміщень. А в разі відсутності вентиляції або недостатньої її потужності застосування осушувачів повітря буде найефективнішим виходом із ситуації. 
Осушувачі повітря будуть затребувані круглий рік, так як: влітку осушувач - єдиний спосіб знизити вологість на складі, взимку осушувач дозволяє на 20-70% знизити енерговитрати на підтримання оптимальної вологості на складі.

 

ЗАСТОСУВАННЯ ОСУШУВАЧІВ ДЛЯ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЗАТОПЛЕННЯ

Що робити, якщо сталася аварійна ситуація затоплення приміщення? 
В цьому випадку промислові осушувачі Celsius допоможуть вирішити виниклі проблеми. 
Осушувачі Celsius успішно застосовуються для просушування приміщень, які зазнали затоплення. При цьому їх застосування економічно обумовлено, так як вони значно знижують матеріальні втрати в результаті повеней, аварій і витоків води на промислових підприємствах, складах і в житлових приміщеннях.
Наприклад, найпотужніша модель осушувача Celsius видаляє до 120 літрів води за добу, а також дозволяє швидко просушити приміщення і знаходяться в ньому предмети після затоплення. При цьому сам апарат відносно легкий (вага осушувача не перевищує 65 кг) і компактний (не вимагає монтажу). Це дозволяє доставити осушувач до місця затоплення в найкоротші терміни і відразу приступити до роботи з осушення приміщення.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ CELSIUS MDH70

Продуктивність (30 ℃ / 80% RH)76 л / добу
Витрата повітря760 м3 / год
споживана потужність1,10 кВт
живлення230 V / 50 Hz
Рівень шуму56 дБ (А)
Діапазон робочих температур0-35 С
Тип холодоагентуR410C
размораживательелектричний
запобіжник16 A
Резервуар для збору вологи
корпусметал
Розміри Д x Ш x В450x460x720
вага39 кг
Країна виробникТайвань
Гарантія виробника1 рік

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

ОСУШУВАЧ ПОВІТРЯ CELSIUS MDH70 Гарантія 1 рік

 • Наявність: Немає в наявності
 • 25 200 грнЗамовте дзвінок менеджера

 (097) 586 81 58    (099) 389 94 49

 (032) 290 32 18


Переваги покупки на pobut.lviv.ua:

Акції на осушувачі. pobut.lviv.ua