15 Популярних запитань про конденсаційні осушувачі повітря

15 Популярних запитань про конденсаційні осушувачі повітря1. Конденсаційний осушувач, це пристрій кондиціювання повітря, в якому разом поєднані блоки випарника і конденсатора. Повітря спочатку пропускається через випарник, де охолоджується до температури точки роси, при якій відбувається випадіння конденсату з повітря. Далі осушене повітря проходить через конденсатор, де нагрівається. На виході ми отримуємо сухе і трохи підігріте повітря. Утворений на поверхні випарника конденсат стікає у конденсатозбірник, а потім у дренажну систему або спеціальний лоток.

2. Конденсаційні осушувачі більш поширені. Як робоче тіло в них використовується холодогент. Вони дешеві у виробництві, прості в експлуатації і достатньо ефективні в більшості побутових і деяких комерційних задачах. Основною особливістю роботи конденсаційного осушувача є те, що він ефективно працює  в діапазоні відносно високих температур і вологості. В порівнянні з таблеточними типами осушувачів, або на елементі пельтье, конденсаційний осушувач є самим єфективним, і тільки він зробить хороший результат. Ви записали порівняльне відео, цих типів осушувачів, яке ви можете також знайти у нас на сайті.

3. На виході осушувач випускає сухе і ледь підігріте повітря. На температуру в приміщенні, він не сильно впливає. Температура в приміщенні, може піднятись на 1-2 градуси. За рахунок того, что в кімнаті стало сухіше, може відчуватись більш тепліше повітря.

4. Якщо говорити про данний тип осушувачів, то мінімальний рівень шуму може бути від 37дцб. В залежності від потужності пристрою, рівень шуму може бути більший. Середній рівень шуму побутовийх осушувачів приходить на позначку в 45 дцб,+- в двістрони. Осушувачі працюють достатньо тихо, адже вони оснащенні сучасними компресорами і тихими вентиляторами, рівень шуму якого,в більшості моделях, ви можете коригувати самі. Для прикладу це сучасний невеликий холодильник, якого майже не чути. при повсякденному використанні. А на вечір, ви можете поставити нічний режим.

5. Сучасні осушувачі мають хороший функціонал, розумну єлектроніку і автоматичні функції. Більшість осушувачів оснащені дисплеєм, та кнопками керування. Майже кожен осушувач, має вбудований гігростат. Пристрій визначає вологість вприміщенні і показує її на дисплеї. Ви можете коригувати рівень вологості, який вам потрібен. Якщо ви задесте осушувачу певний парметр по рівню вологості, він буде його автоматично підтримувати. При необхідності, ви можете коригувати рівень шуму вентилятора, виставляючи швидкіцсть його обертання, від максимального до мінімального. Ви можете поставити таймер на виключення пристрою, виставивши певну кількість годин. Пристрій відпрацює заданий час і виключиться. Для легкості використання. у осушувачах є режими осушення. В певній моделі. ви можете обрати зручний дял Вас. Єлектроніка в пристрої справді розумна. При заповнені резервуара, пристрій зупиняється,і сигналізує вам про це індикацією на панелі або звуком. Такі пристрої мають функцію памяті, тому якщо у вас виключать і включать світло, більшість осушувачі данного типу, самі продовжують роботу в томуж режимі, в якому і працювали. Осушувач вам також сигналізуватиме про очситку фільтру приблизно черехз 250годин роботи. Але ви також можете слідкувати за його чистотою самі.

6. Майже всі конденсаційні осушвачі працюють у діапазоні від 5 до 35 градусів. Але температура у приміщенні, впливає на його єфективність роботи. Чим вища т у приміщенні, тим більше конденсату осушувач може зібрати. Якщо ви використувуєте осушувач у побутових або інших сприятливих умовах по темп то пристрій буде дуже ефективний.

7. Мінімальні єлектрозатрати данних пристроїв від 200вт і вище. Якщо брати до уваги средньо статистичні данні, то побутові осушвачі обьємом від 10 до 20л, як раз і споживають від 200 до 350 вт на годину. Пристрій споживає єнергію не весь час, на момент автоматичної розморозки. компресор не задіяний, тому осушувач бере меншу кількість єнергії, а тобто мінімальну зазначену у інструкції. По підрахункам, якщо пристрій бде працювати всю добу, берем до уваги споживання в 300вт, то затрати на єлектроенергію вийдуть приблизно в 7квт, а це приблизно 4-5 грн. Слід враховувати, що на початках ви пристрій будете використовувати інтенсивніше. а коли досягнете бажаного рівня, то використання пристрою стає в режим підтримки вже існуючого рівня, а це набагато менше затрат. 

8. Осушувачі працють по принципу холодильного обладнання. На скільки ми знаємо. холодильники довговічна техніка. З компресорами немає проблем, єлектроніка надійна, якість матеріалів також хороша. Технологія вже відпрацьована достатьно великий час. На всі пристроє дається гарантія до 2х років. Але це не означає. що цим його термін використання обмежується. Такі осушвачі працють безпроблемно і по пять років і більше. Чим правильніше ви використуваєте осушувач тим більше він вам прослужить. 

9. Осушувач підєднуються до мережі в 220вольт. На пристрій і в його середину не повинна попадати вода, або інші предмети. Пристрій не повинен стояти біля джерел тепла або холоду, тобто він повинен працювати в заданих виробником діапазонах. Всю необхідну інформацію, ви можете прочитати в інструкції використання осушувача. 

10. Осушувач підберається по таким основним параметрам:

Перше це обєм. площа помножена на висоту стелі. 

Другий парметр це темп у приміщенні.

Третій параметр також юажано знати, це хочаб приблизний рівень вологості.

Існують і інші параметри. але Менеджери нашого магазину, можуть вам зробти прорахунок. який осушвач вам потрібен, опираючись на ваші данні.

11. Як ми говорили вище, від цього залежить багато факторів. Який рівень вологості, яка температура і яке приміщення. Також важливо який обєм осушвача ви обрали. Осушувач повинен підходити по параметрам вашого приміщення і ваших данних. Якщо ви надали правильні данні і осушвач підібраний правильно, то ви вже на другий день відчуєте єфект. Рівень вологсті може стати комфортним вже чз два три дні. Але кожна ситуація індивідуальна. Цю інформацію ви можете дізнатись при підборі обладнання. 

12. Потрібно дотримуватись всіх правил єксплуатації і не забувати чистити фільтр та радіатор, який знаходиться за фільтром. Його можно почитисти пилососом.

13. В середині пристрою знаходиться компресор, який працбю на холодоагенті, безпечному для людини. Є два радіатори, один випарник, один конденсатор. Вентилятор через який відбувається циркуляція повітря, плати і мікросхеми. В середині осушвача є піддон для приойому води. а також вбудований резервуар дял сбору конденсату.

14. На ринку в україні зараз є багато виробників осушвачів повітря. Ми пропонуємо вам тількі самі найякісніші і популярні з них. У кожної моделі є свої переваги, а також у кожній ситуації є свої вимоги. Всі пристрої єфективні і працють справно, якущо правильно підібрані і правильно використовуються. 

15. Бренди осушвачів, в основному це команії які займаються кліматичною технікою, або цим напрвленням в своїй діяльності. Всі осушвачі, виставлені на нашому сайті, це якісні продукти. Вони перевірені часом. А відгуки кліентів і великий попит на них,каже сам за себе. На всі пристрої даються великий термін гарантії. Моделі постійно поповнюються і залишаються привабливими для людей.

353