Основні характеристики побутового осушувача повітря Celsius PD-06

Компактний мініосушітель повітря Celsius PD-06. В основі роботи осушувача повітря лежить безкомпрессорная технологія осушення повітря, заснована на використанні елементів Пельтьє . Celsius PD-06  Елемент Пельтьє - це термоелектричний перетворювач, принцип дії якого базується на ефекті Пельтьє - виникненні різниці температур при протіканні електричного струму. В основі роботи елементів Пельтьєлежить контакт двох струмопровідних матеріалів з різними рівнями енергії електронів в зоні провідності. При протіканні струму через контакт таких матеріалів, електрон повинен придбати енергію, щоб перейти в більш високоенергетичну зону провідності іншого напівпровідника. При поглинанні цієї енергії відбувається охолодження місця контакту напівпровідників. При протіканні струму в зворотному напрямку відбувається нагрівання місця контакту напівпровідників, додатково до звичайного тепловому ефекту. Якщо охолоджувати нагрівається сторону елемента Пельтьє , наприклад за допомогою радіатора і вентилятора, то температура холодної сторони стає ще нижче. 

Перевагою елемента Пельтьєє невеликі розміри, відсутність будь-яких рухомих частин, а також газів і рідин. При зверненні напрямку струму можливо як охолодження, так і нагрівання - це дає можливість термостатирования при температурі навколишнього середовища як вище, так і нижче температури термостатування. 


Таким чином основою контрукції осушувача повітря Celsius PD-06 є вентилятор (кулер) і елемент Пельтьє , який знаходиться між двома пластинами (радіаторами) - теплою і холодною, на якій, конденсується надмірна волога і стікає в бачок.Технічні характеристики

Основні
Для квартир площею до   (в залежності від висоти стелі)до м2
Продуктивність при 30 ° / 80% (л / добу)0,6
Робочий діапазон, вологість (% RH)30-80
Робочий діапазон, температура (° C)0 - +35
Витрата повітря (м3 / год)60
холодоагентнету
Макс. споживана потужність (кВт)0,75 Вт
Параметри електроживлення (В / Гц)1/50/220
Рівень шуму (дБ (А))30
Резервуар (л),
параметри корпусу
додатково
Вага (кг)2,2
Висота (см)42
Ширина (см)29
Глибина (см)18


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Осушувач-очищувач Повітря CELSIUS PD-06 ГАРАНТІЯ 1 РІК

  • Наявність: 95
  • 2080 грнЗамовте дзвінок менеджера
Супер розтермінування товару без прихованих платежів від Альфа Банку

Рейтинг осушувачів повітря

Рекомендовані товари