Побутовий, адсорбційний осушувач повітря Meaco DD8L! Інноваційна модель компанії Meaco вперше втілила в собі побутове призначення і адсорбційний тип осушення.


Завдяки своїм типом (адсорбція) здатний працювати і осушувати навіть неопалювані приміщення практично при будь-яких температурах (від-5С).
 Перевагами є низьке енергоспоживання, низький рівень шуму, робота при будь-яких температурах без істотної втрати продуктивності, сучасний дизайн, якість.

Потрібно врахувати, що адсорбційний тип осушувачів передбачає невелике нагрівання повітря на виході. В середньому, осушене повітря на 5-7 градусів тепліше надходить вологого.

До 8 літрів на добу незалежно від температури  Ідеальний для роботи при низьких температурах  Антибактеріальний нано-фільтр з сріблом  Іонізатор для очищення повітря  Таймер до 8 годин  Можливість безперервного дренажу  Під час роботи гріє повітря на 10-12ºС  Проста і зрозуміла панель управління  Зупинка при наповненні контейнера  Контейнер для конденсату об'ємом 2 л  Рівень шуму - всього від 39 дБ  Автоматичний перезапуск при проблемах з електрикою  Гарантія 2 роки

Meaco DD8L є адсорбційним осушувачем повітря. Це означає, що він не має компресора або випарника, що робить його легше, тихіше і економічніше, ніж традиційні осушувачі конденсаційного типу.

Використання вологопоглинаючого ротора замість компресора робить продуктивність Meaco DD8L незалежної від температури в приміщенні і завжди залишається постійною. Це означає, що при нормальній кімнатній температурі його продуктивність буде аналогічною 20-літровому компресорного осушувачу, при температурі 10 ° C його продуктивність буде відповідати 30-літровому осушувачу, а при більш низьких температурах перевершить і його.

Такі особливості даної моделі, як робота при низьких температурах, нагрівання повітря в процесі осушення на 10-12 ° С, можливість безперервного відведення конденсату і автоматичне відновлення роботи після відключення електрики, роблять DD8L популярної і незамінною для власників яхти, гаража, літнього будинку, автофургона .

Meaco DD8L став цінним помічником в будинках наших клієнтів. Вони наголошують на тому, в яких кількостях осушувач може прибирати зайву вологу з повітря, як швидко сушить білизну після прання, як нагріває повітря в приміщеннях і як тихо він працює.

Крім того, Meaco DD8L більше, ніж просто осушувач. Поєднання його іонізатора і антибактеріального нано-фільтра з сріблом допоможе зробити повітря в будинку чистим і здоровим.

Ось чому Meaco DD8L - дуже популярний осушувач, здатний вирішувати велику кількість домашніх проблем. 
  
Осушитель воздуха Meaco DD8L. Параметры 

Документация (Инструкции по эксплуатации, листовки etc.)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Осушувач Повітря АДСОРБЦІЙНИЙ MEACO DD8L 8Л ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

  • Виробник: Meaco
  • Наявність: 10
  • 9849 грнЗамовте дзвінок менеджера
Супер розтермінування товару без прихованих платежів від Альфа Банку

Рейтинг осушувачів повітря